Глобальні оголошення!



Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 09:33

Ну от саме мене і бентежить вся та інфа яку мені тут показали-розказали. Пояснюю чому.
По-перше деякий час до одруження я жила закордоном. Там працювала в офісі який знаходився поруч, практично двері в двері з медичною організацією "Плановане батьківство", яка проводить консультації гінекологів, але в основному займається абортами. І кожні 2-3 дні під офісом збиралася зграйка людей з плакатами типу "ви всі вбивці, не вбивайте дітей і т.д." Це були люди які протестували проти абортів. Ці ж люди роздавали по вулиці презервативи і брошури в яких рекламували ОК, гормональні пластирі, нова ринги і інєкційні гормональні контрацептиви. І мене якось так вразило що люди які протестують проти абортів рекламують абортивні контрацептиви?????? Було це 5 років тому, може тоді вони ще не знали про абортивність??? не знаю, точно сказати не можу. Але той лікар чию статтю вище наводила Перлинка сам з Мінесоти і там же проводив свої дослідження щодо абортивності ОК, я жила саме в Мінесоті, то я думаю якби це було дійсно доведено то воно б набуло розголосу принаймі в штаті.
Ще більше турбує дивує той факт що інколи контрацептиви признацають людям, які не можуть завагітніти. Ми з чоловіком пробували вагітніти, але деякий час в нас не получалося, тому гінеколог порадила пропити 3 міс ОК, перший міс відміни з 5 по 25 день циклу приймати дуфастон, в 2 циклі я зразу завагітніла. То якщо ОК так змінюють ендометрій, мабуть вагітність не наступила б так швидко????
Крім того в наведених вище статтях зазначено що ОК ведуть до захворювань молочних залоз та позаматкової вагітності. Але в інструкції навпаки зазначено що їх призначають для профілактики мастопатій, і людям в яких були часті позаматкові вагітності. Якась цілковита протилежність. Крім того їх рекомендують для покращення та врегулювання гормонального фону.
Я не знаю і не розумію чому таке різноголосся між різними джерелами інформації. В закордонних статтях іноземною мовою я не змогла знайти інформації щодо абортивності ОК, окрім так званої @abortion Pill@ яка так і називається і яка зазвичай використовується жінками після згвалтування щоб радикально запобігти вагітності. Є лише статті цього лікаря, уривки якої раніше були викладені.
Отже, я схиляюся до того що тут або питання сильно запущене і не досліджене до кінця, або тут замішаний великий бізнес коли одні фармацевтичні компанії намагаються знищити інші.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 09:39

Перлинка написав:не знають(а не нехочуть вірити) про абортивну дію ок

річ не в тому що я хочу чи не хочу вірити в абортивну дію ОК, я просто звикла зважувати всю інформацію якою володію. Я не довіряю чуткам, пліткам, інформації з інтернету на 100% маю власну голову і звикла зважувати факти. Мені важко навязати якусь думку. Ваша інформація мене дуже зацікавила, можна сказати шокувала. Дивує одне - чому лише 1 людина в світі конкретно офіційно займається цим питанням?? Чи є ще люди які це досліджують? Бо статті в інтернеті російською мовою всі практично це переклади статті того лікаря з Мінесоти.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 09:42

Dribchuk написав:Отже, я схиляюся до того що тут або питання сильно запущене і не досліджене до кінця, або тут замішаний великий бізнес коли одні фармацевтичні компанії намагаються знищити інші.


Ти ще забула додати ,що в цьому бере участь церква
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


їй напевно тоже хтось проплатив?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 09:45

Dribchuk написав:всі практично
чи всі без виключення?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 09:53

Перлинка написав:чи всі без виключення?

покищо відмінних, які б хоч частково не цитували я не знайшла покищо. А ви?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 09:54

Dribchuk написав: Я не довіряю чуткам, пліткам, інформації з інтернету на 100% маю власну голову і звикла зважувати факти.


а факти це що ,те що говорить ваш лікар і написано в інструкції до ліків?

Памятаєте фото безрукої англійської художниці з немовлям?Знаєте чому вона така?Тому що її мама під час вагітності приймала ліки (не ок ,для зменшення симптомів токсикозу)які таким чином подіяли на плід ,в той час в європі народилось безліч таких діток.При тому що в інструкції про побічну дію нічого не було вказано ,і ліки рекомендували лікарі,яким люди довіряли.

Правильно писала Даша,людині яка не приймає ок нічого не загрожує,тому навіть якщо є невеликий мінімальний шанс їх абортивної дії,навіщо його випробовувати?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 10:05

Dribchuk написав:
Перлинка написав:чи всі без виключення?

покищо відмінних, які б хоч частково не цитували я не знайшла покищо. А ви?


То виходить всі без виключення християнські конфесії ,як номінальні (православна,католицька,греко-католицька),так і деномінальні спираються в відношенні до ОК на криві уривки з досліджень якогось одного єдиного лікаря-шарлатана з мінесоти,підкупленого виробниками презервативів?
А навіщо ви шукаєте щось в інтернеті,якісь статті ?якщо ви інфі з інтернету не довіряєте,і як я розумію скільки б цих статтей ,скількох дослідників не було,це б на вас не справило враження?

Якщо чесно ,мені самій цікаво на які джерела і на чиї дослідження спирається Католицька Церква ,але так як мені в консультаційний розділ зась,то дівчата спитайте будь ласка хтось,кому не важко.а то вдруг ви даремно мучитесь з цим ппс і пора летіти в аптеку за безпечними ок :ha:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 10:13

я не скажу що церкві хтось проплатив. Але церква бере інформацію там де і ми. Якщо звичайно є сумніви щодо препарату, звичайно що вони застерігатимуть людей від цього гріха.
В плані церкви то в мене тут таке саме ставлення як в тому плані коли свого часу в церквах стали поширюватися чутки щодо заборони використання гомеопатичних препаратів так як вони були створені і наділі створюються сатаністами. Але це ніким не було до кінця доведено.
Оь тут цікавий сайт про міфи і шарлатанство
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 10:24

Перлинка, прошу перестаньте перекручувати мої слова!!!!!! Я не писала що лікар шарлатан, так само не писала що ВСІ - щоб знати всі чи не всі, треба перелопатити весь інтернет, а на це певно років 2 піде)))))))
На рахунок нащо шукаю - по принципу довіряй-не довіряй, але обовязково перевіряй!
Щодо церкви загалом то я не володію інформацією. Священник сказав так - будь яке запобігання вагітності з якихось егоїстичних причин (прагнення збагачення, слави, і т.д.) є смертним гріхом. Запобігання вагітності з метою збереження власного життя чи здоровя є відносиним гріхом. Запобігання вагітності за допомогою ОК є гріхом, але якщо запліднення не відбувається, то відповідно гріх "вбивство" не накладається. І той священник з яким я розмовляла сказав що він не володіє достовірною інформацією щодо того чи є абортивними усі ОК чи є вийнятки. В будь якому разі за це треба сповідатися і каятися, чого я і не заперечую і не заперечувала.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Inna » 11 червня 2012, 10:32

Православна церква теж знає про абортивну дію гормональних. І це не купка релігійних фанатиків, а дійсно одні з міліонів християн. Пити чи ні це справа кожного. Як мені говорити про інших, як я не була у їх положенні.Може дійсно це необхідне лікування або шось інше, я просто з цим не зустрічалася.Людині треба час для усвідомлення цього всього, ну і звичайно бажання. Але є багато інформації про всі методи контрацепції і кожен робить свій вибір, а закривати очі на інформацію яка вам не подобається, і доказувати шо біле то чорне, теж не правильно. Особисто мій вибір без таблеток, спіралей і подібних абортивних "ліків" . Але це до мене дойшло не в 18 і не в 20 років, а пізніше. До того я це просто не усвідомлювала. Зараз краще народжу дитину, ніж буду пити таблетки і ставити спіраль. У кожного свій вибір. А випадок був в моєму житті - сестра пила гормональні-про це вона повідомила нас після того, як взнала що вагітна. Сказати що у неї був шок, то нічого не сказати. Людина жила в своє задоволення, без планів на дитину, а тут 99% обійшли її стороною....Ми живемо на відстані близько 1000 км. Так от 3 місяці її вагітності то були поради від лікарів, професорів і всього оточення зробити аборт...Чудо сталося, що вона приїхала до мене, вирішила відпочити в Карпатах і прийняти остаточне рішення -зробити аборт. Про це вона мене повідомила, коли я була на 2 місяці вагітності. Її вже всі переконали, що таку дитину краще вбити і не ризикувати... Я прочитала дуже маленьку лекцію і сказала, що я заберу її хвору дитину, тому що це моя рідна дитинка, і якщо вона не потрібна їй, то потрібна мені. Доречі вона заміжня і має донечку 5 рочків. Ми народили обидві, з різницею в місяць. Зараз її чудовому, здоровому хлопчику Кіріллу буде 2 рочки. Він дуже шустрий, кмітливий і розумний. Має щасливих батьків і старшу сестричку, яка його дуже любить. Яке є виправдання на вбивство дитини? Я дякую тільки Богові за таке чудо. За збереження Життя ненародженої дитини.
Inna Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron