Глобальні оголошення!



Як відходять води?

Як відходять води?

Повідомлення Nymydora » 20 грудня 2015, 22:36

Воно, може, і смішно за третьої вагітності таке питатися, але...
Люди, у кого як відійшли води?
За першою вагітністю я мала необережність зашвидко приїхати в пологовий і мені просто пробили води на кріслі.
За другою вагітністю я поїхала в пологовий, коли між переймами був інтервал 2-3 хв. Але води не відійшли. Здається, це сталося, коли я вже на крісло з потугами полізла. Хоча я далеко не впевнена і взагалі цього моменту не пам'ятаю.
Зараз у мене вже 40-вий тиждень на носі. Так довго я не носила - родила на 38-39. І думаю - а може бути таке, що води відійшли в душі чи, пардон, в туалеті і я не помітила? Перейм як таких нема, але кожен вечір сильно тягне живіт і спину, а коли находжуся, то взагалі розігнутися не можу, бо все болить. І дитина ніби менше рухається... Скакати на УЗД?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як відходять води?

Повідомлення Marichka » 20 грудня 2015, 23:18

Я відчула,що хочу пісяти.Сіла і з мене великою порцією потекло,як з крану.Потім ще підтікали ,поки в пологовий не заїхали.
Я би ще показалась лікарю.Хоча,думаю положать в лікарню.Кузьмінчук би назначила день,щоб прийти.Сама пробила б води і чекала б схваток.Може ще чимось стимулювала б.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як відходять води?

Повідомлення Vikibee » 20 грудня 2015, 23:40

Я думаю, що ти помітила б, та й якщо відійшли б води, то і перейми мали б бути відчутними, маю на увазі так конкретно відійшли , а не підтікали, не знаю, в мене обоє діток народились природньо без стимуляції на 41 та 42 тижнях, я б чекала, слідкувала б за рухами, на крайняк УЗД.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як відходять води?

Повідомлення eney » 20 грудня 2015, 23:51

Спочатку пробка відходе, велика кількість слизу, можна не помітити як молочниця сильна, в мене як відійшлв, то я на молочницю зразу подумала, бо всю вагітність відмучилась, а яерез деякий час води відходять, дцмаю навіть в душі ти б то помітила, дійсно схоже з попісяла :yes:
Моя думка така, як сильно переживаєш, роби узд, а ще менше себе накручуй, кожна вагітність унікальна, не зобовязана бути схожою на попередні.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Як відходять води?

Повідомлення erinaceus » 20 грудня 2015, 23:51

Nymydora У мене якраз з вод все і почалося. Трошки вийшло рідини, хоч я спочатку і не зрозуміла що до чого. То було майже в 12 ночі. Зранку планувала до лікарки сходити. Але за наступних півтори години так повторювалось декілька раз. Раз більше, раз менше. Але в загальному трохи б назбиралось :ha: То тоді вже зрозуміла, що пора їхати в пологовий. А в 4 ранку вже народився наш хлопчик :(): Думаю, варто таки сходити на узд чи до лікаря. Бо в останні тижні треба бути особливо пильною.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як відходять води?

Повідомлення TattyMummy » 21 грудня 2015, 00:13

Як води відходять, я мама трьох дітей, так і не знаю :hi: Два рази перші рази на огляді пробивали :( Третій раз перейми досить сильні були, а води не відходили, то також пробивали.
Під час третьої вагітності здавалось, що води підтікають, особливо зранку. Лікар казала, що це молочниця так зранку "витікає". Є тести на води, але досить дорогі. Як переживала, що дитинка мало рухається, то ходила на КТГ.
Як ти переживаєш, що щось не так, то обов"язково сходи на КТГ або УЗД, або хоча б до лікаря ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Як відходять води?

Повідомлення Nymydora » 21 грудня 2015, 01:07

У мене теж молочниця - я вже пару раз пімафуцин ставила, то навіть після однієї свічки легше було якийсь час. Але потім верталася :sad:
Одним словом- чекаю ще. Мале ніби товчеться, живіт тягне, все як завжди. Наступний плановий огляд - в п'ятницю, термін мені ставили на 24 грудня. Видно, треба розслабитися і не накручувати себе, чи що... Інколи буває враження, що там вже голова в родових шляхах :scare: А потім якось попускає.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як відходять води?

Повідомлення Кадімессо » 21 грудня 2015, 09:27

:hi: я мама чотирьох діток,а як води відходять -без поняття :confused:
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Як відходять води?

Повідомлення olgakr » 21 грудня 2015, 09:48

Аналогічно!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Як відходять води?

Повідомлення Кокетка » 21 грудня 2015, 12:33

мені казали що молочницю до родів тре обов"язково вилікувати бо дитина там ітиме тими шляхами, насправді я теж не знаю як води відходять, бо перші стимулювали зарано і пробили , щоб схватки почалися, а другу вагітність я доходила весь термін , з Кузьмунчук домовилася що прийду на огляд то матка була відкрита на 4 пальця, прийшла на другий день до неї на роди то матка була повністю відкрита а води не відходили бо якось дитинка голівкою щось тримала-прижала) :crazy: чесно не пам"ятаю як то мені пояснювали , але типу тре було щось посунути як заслонку і все пішло) води вийшли :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей