Глобальні оголошення!



Оптимальна різниця віку між дітьми

Яка оптимальна різниця віку між дітьми?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення мешканка » 30 травня 2010, 21:18

kamisia написав:моя мрія, не отходя от каси, так сказать, на 9 років загриміти в декрет :crazy: незнаю що з того вийде..... як Бог дасть. Хочу хоча б трьох дітей, я одна в мами, зле то, все таки коли хоча б двоє то ліпше :)

Респект і уважуха! :good:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення mala-karta » 30 травня 2010, 23:02

kamisia, я теж хочу 9 років декрету!!! але щоб більша різниця була, не 3 роки, а хоч 4-5 :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Перлинка » 25 жовтня 2010, 22:49

Я коли дивлюсь на своїх діток,то хочеться щороку народжувати,бо натішитись ними не можу.Дуже рада що вони дружні,не без того щоб подуцкатись,чи за якусь іграшку поцапатись,але часто самі діляться одне з одним.От вчора їсть малий банан ,доця каже я також хочу,а вже нема останній ,синочок сам підійшов і віддав їй свій.Ну то звісно таке не завжди,але так приємно...Вони обіймаються цьомаються ,танцюють разом,грають в ігри які доця придумує,наприклад в тата й маму,паравозика, лапанки ,повторюють дитячу зарядку по телевізору в малого аж очі горять від тих забавок.
Сьогодні робила УЗД,сказали що в нас буде хлопчик.Були б раді й дівчинці( правда чоловік більше таки хлопчика хотів),але коли знаєш стать якось більше вже собі лялю уявляєш.Мені наснилось,ще коли був маленький термін,що Господь хоче нас благословити хлопчиком.Тільки ім`я для мене проблема,дівчинці вже придумали,а хлопчаче першому синочкові ледве вибрали.Чогось мені кожне ім`я як не банальне ,то сильно мудрене ,або заїжджене,або вже хтось із близьких знайомих чи родичів так називається(а хочеться бути оригінальними) :???: :oops:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2010, 12:01

горворила я з мамою 4-х дітей. вона сказала таку фразу що оптимальна різниця між дітьми - бодай 10 :scare: :scare: :scare: років. інакше діти не отримують тої кількості уваги і виховання якої тре :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення мешканка » 26 жовтня 2010, 12:26

категорично незгідна. Раніше сім"ї мали по 10 дітей і нічого. і всі діти дружніми виростали, вчились змалечку спільної праці, співжиття, взаємодопомозі та взаємоопіці. Дітям, із зростанням, не треба, щоб ми їм 100% увагу давали, а щоб та увага була якісна, хай і не постійна. І, взагалі, думаю, багато батьків забувають, що дітей виховуємо для того, щоб вони були самодостатні сформовані особистості, а не для того, щоб заглядали на світ з-під маминої спідниці.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2010, 12:37

Ну бачиш, Іринко, то сім*я цілком в міру заможня, і шей якісну увагу діти отримують сповна. І самостійні і всьо гаразд. Я не кажу шо їм так зле. Але казала їхня мама, що якби вона знала, як то є, то би народжувала з таким інтервалом :D . Бо каже , що хоче дати більше, а нема як. Мається на увазі не така увага шо усю-сю і усю-сю. А навіть такий простий приклад як старший поступати має - купа репетиторів цього року. Молодшому треба басейн і масажі бо з хребтом проблеми. Ше один - всі дні в компі сидить, поки вона возить тих інших по репетиторах і лікарнях... Зараз діти не мають того здоровля і розвитку, що колись. І вона нарікає, що бракує просто часу і грошей шоби дитину РОЗВИВАТИ в таких напрямках, як фізичний і ше всяке таке. І важко вслідкувавти за всіма. Хоч вони і один одного підтримують і всі бавлять молодшу дитину, але якби ще то діти були різностатеві, то так. А коли пів хати хлопів - важко
В них різниця у віці приблизно по 2,5 роки
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення мешканка » 26 жовтня 2010, 12:44

то, в ідеалі, звісно було б класно і ненапряжно через кожні десять років...але я б такого щастя не дуже хотіла. Хочеться, щоб вибавити, виростити, в школу відіслати і відпочивати...і плоди пожинати. я б через 10 років точно не хотіла б знову повертатись до памперсів-пеленок і нічних недосипань. Маю багато знайомих, які відкладали-відкладали і так і не зібрались...а діти вже по 11-15 років і вже й змирились, що тільки по-одному матимуть. Я б хотіла різницю в 3 рочки...але не получається ;) :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2010, 12:49

Он як Камісія- 9 років би в декреті :lol: . То ше залежить від характеру мами. От я би за 9 років в декреті гигнулася))) Мені тре шоб був інтервал для роботи, якоїсь умствєнної праці, якоїсь дії, розвитку. Але теж вважаю, що дуже добре отаквот родити купкою, вибавити, а тоді займатися своїм розвитком. Люди в 40 ше другу освіту здобувають. Було би бажання. І здоровля в дітей. Бо без того нікуда мамі не розвиватися...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Dashko » 27 жовтня 2010, 07:38

Я думаю, що розвиток, увага, час, гроші - це все другорядні питання. Для дитини важлива любов. А з кожним наступним малюком любов не розділяється між дітками, а збільшується з кожним. :heart: (Колись прочитала цю фразу, і так вона мені сподобалася :good: )
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Відновлення місячних після пологів.

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 23:57

що мамі важко буде - то факт, а щодо обділеності увагою.

ну от в нас є форумчанка lorelei - в неї з братом різниця 11 місяців.
Так вона дуже задоволена :)
І з братом вони дуже хороші друзі.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей