Глобальні оголошення!



Оптимальна різниця віку між дітьми

Яка оптимальна різниця віку між дітьми?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Відновлення місячних після пологів.

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 01:16

В мене знайома з такою ж різницею, ми разом родили, вона другу дитинку, а я Юрчика, то казала що місячні так і непочалися, тобто почав рости живіт і поняла шо шось не те, пішла на УЗД, а вже 4-й місяць...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 14:20

happymami написав: Але теж вважаю, що дуже добре отаквот родити купкою, вибавити, а тоді займатися своїм розвитком.

а купкою то як?
про скільки років різниці?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 14:46

"купкою" то, певне, в мене так :tipok:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Shalimar » 03 лютого 2011, 03:16

Dashko написав:Я думаю, що розвиток, увага, час, гроші - це все другорядні питання.

Dashko написав:Я думаю, що розвиток, увага, час, гроші - це все другорядні питання. Для дитини важлива любов.

да, а как проявлять любовь ребенку, не уделяя ему внимания??

Дети-погодки... Я в первые месяцы после родов о сексе думать не могла! не то что об очередной беременности и опять о родах!!
Организм выснажен... Всё внимание и силы малышу.. Куда следующего?? Я и с одним еле справляюсь..
Вот моему ребенку год и почти 2 мес, но для другого ребенка еще рано, рано, и еще раз рано.
Мой круть-верть на ГВ, очень активный, Мы постоянно вместе играем, дурачимся, он по мне толчётся, я его таскаю на руках, подбрасываю, укачиваю, ночью по несколько раз встаю... Будучи беременной, я бы не смогла этого делать, или просто "работала на износ". А я хочу полностью насладиться моим малышом, этим возрастом, отдать ему себя всю. Когда он повзрослеет, станет более самостоятельным и отпочкуется от мамки, тогда можно беременеть без угрызения совести, никому не в ущерб.

А вот то что там говорят - будут биться, не будут близки... Я же детей не друг для друга рожаю! А для них самих, в первую очередь, и для себя )) Вот я единственный ребенок в семье (о чём не сожалею), но есть люди, которых я могу назвать сестрой или братом. Кровное родство - еще не залог тесной связи.

Так что оптимальную разницу каждые родители определяют для себя сами, для своих детей )) исходя из своих возможностей, желания и отношения к этому
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення mala-karta » 03 лютого 2011, 03:20

Shalimar написав: А я хочу полностью насладиться моим малышом, этим возрастом, отдать ему себя всю. Когда он повзрослеет, станет более самостоятельным и отпочкуется от мамки, тогда можно беременеть без угрызения совести, никому не в ущерб.

от, такої ж думки ;)

правда, мені перший рік дуууже подобався (та і другий також, і третій от вже пару днів - теж кльово).
Але теж розуміла, що якщо б я була вагітною, чи ще з однією дитиною - то було би важко. А з одним малим - дуже гарно :)
Він і помагав мені, і так класно гуляли з ним по лісі (ну, малий спав тоді).

Ну просто суцільна насолода материнством - це таааак класно :)
Тому й другого хочу пізніше, а не відразу.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Marichka » 08 березня 2011, 16:44

Хотіла б наступну дитину хоча б через 3роки.Правда,так боюсь самих пологів,що жах:)))Мріяла колись про 4дитини.Вірю,що якщо Бог дає діти,то дає і на діти.Знаю багато сімей багатодітних,вони щасливі і досить забезпечені.І не в освіті(дітей)щастя.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Vika » 08 березня 2011, 17:10

Marichka написав:Знаю багато сімей багатодітних,вони щасливі і досить забезпечені.І не в освіті(дітей)щастя.

повністю підтримую .Як казала моя тьотя "як є 3 миски борщу то і четверта знайдеться" .От в мене всі знайомі із таких собі посередніх сімей , де постійно економилося , жилося від зарплати до зарплати (батьків) і нічого самі на ноги поставали , свої сімї забезпечують і батькам помагають . Звичайно , що кожні батьки хочуть дати як найбільше своїм дітям , але найцінніше що можна дати , так це можливість прийти в цей світ і батьківську любов .
А на рахунок різниці , я за мінімальну Дітки і гратися разом зможуть і інтереси більш-менш однакові , і вчитися один в одного. Звичайно що на мамині плечі важко , але воно того варте . То така моя думка .Ми вже хочем друге а нам не получається . :)
Vika Офлайн


 

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Перлинка » 08 березня 2011, 20:40

Я вже хочу четверте :D
Дівчата памятають як я тут стогнала,що важко носити.Так швидко забулось :lol: .Доця навіть не просить,а стверджує,що ще має бути сестричка.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення TanenRom » 08 березня 2011, 23:48

Перлинка через рік підеш за четвертим??? :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Оптимальна різниця віку між дітьми.

Повідомлення Перлинка » 09 березня 2011, 00:03

ну може не так скоро :oops:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей