Глобальні оголошення!



Де краще замовити вертикальні жалюзі?

Де краще замовити вертикальні жалюзі?

Повідомлення Yaiti » 06 квітня 2024, 21:29

Привіт усім! Живу в квартирі з великим вікном, що виходить на схід, і вранці сонце дуже заважає. Думаю про встановлення вертикальних жалюзі, але не знаю, як обрати якісні та не дуже дорогі. Хотів би, щоб вони були легкі у догляді та практичні. Може хтось порадить, де краще замовити?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 790
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де краще замовити вертикальні жалюзі?

Повідомлення Анна123 » 06 квітня 2024, 21:29

При виборі жалюзі особисто я звертав увагу на безпечні матеріали, так як у мене двоє діток. Вибрав тканинні ролети, які забезпечують м'яке світло. Для мене було важливо, щоб матеріал був гіпоалергенним та легко чистився.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 362
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де краще замовити вертикальні жалюзі?

Повідомлення Yaiti » 06 квітня 2024, 21:29

Я дома встановив темні вертикальні жалюзі, щоб легко регулювати освітлення. Важливо вибирати жалюзі, які допомагають створити потрібну атмосферу для інтер’єру. Вони додають простору елегантності.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 790
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де краще замовити вертикальні жалюзі?

Повідомлення Pavloo » 06 квітня 2024, 21:30

Yaiti написав:Я дома встановив темні вертикальні жалюзі, щоб легко регулювати освітлення. Важливо вибирати жалюзі, які допомагають створити потрібну атмосферу для інтер’єру. Вони додають простору елегантності.

Доброго дня, форумчани, коли я замінював старі штори на вертикальні жалюзі у своєму кабінеті, звернувся до компанії Sunset. Найбільше ціную у них індивідуальний підхід: мені допомогли вибрати матеріал, що ідеально пасує до дерев'яних меблів.
Вертикальні жалюзі https://sunset.kiev.ua/uk/vertikalni-zhalyuzi/ виглядають солідно і додають простору більше професійного вигляду. Для великих вікон, такий вид жалюзі ідеально підходить. Якщо шукаєте компетентність і якість, їхня компанія це те, що вам потрібно.

Зображення
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 214
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість