найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Прийму в дарунок

12 листопада 2017, 22:36

О, а я щойно видивилась в неті, що заміокулькас ще й цвіте :crazy: У вас таке буває?! Бо в мене він вже років 7 і навіть натяку нема.

Re: Прийму в дарунок

13 листопада 2017, 01:17

ну в мене заміокулькас з весни оселився, і то я його потім ще пересаджувала-розділяла, то він бідака від того стресу тільки одну гілку шикарну випустив в одному горщику, а всі решта розділені сидять "як сливки" в горшечках. Ну і окремо листочки в стаканчиках чекають тих півроку (то я в неті начиталась, що так розмножується). Так що ще нічого не цвіло, бо ще навіть не буяє.

Re: Прийму в дарунок

14 листопада 2017, 21:53

Дівчата, може хто має старі радянські чашки ставали,та тарілки, які лежать "мертвим грузом ". Прийму в дарунок або викуплю за символічну плату.
Дуже треба посуду в село братовій(в неї біда сталася: поки небуло її вдома( хоронила бабусю) виламали двері в хату і все потрощили, а сусіди як завжди нічого не чули)
Буду дуже вдячна.

Re: Прийму в дарунок

15 листопада 2017, 01:08

Віка, наразі цe зустріч нeрeальна:( на роботі рeмонти каітальні. Ну і для рослинок кращe вeсною. Алe подумаюпро цe,бо зустрітися дужe б хотіла
Сказали Natalinda дякую:
vikilandi

Re: Прийму в дарунок

06 квітня 2018, 09:03

Може хтось має поламану дитячу іграшку машинку, яка не підлягає ремонту, я б забрала. Мені потрібна пара коліс від машинки на зразок такої:
Зображення

Re: Прийму в дарунок

08 квітня 2018, 20:52

Дівчата, може хтось має позичити на кілька днів у поїздку коляску-тростинку, легеньку, щоб гарно складалась і в поїзд можна було заталувати ))) Могла би навіть відкупити на зовсім. Бо наша дорожня коляска подамалась. Потрібно на цю п'ятницю. Можете писати зразу у вайбер +38098777978шість.

Re: Прийму в дарунок

08 квітня 2018, 21:24

Таня, я можу. На коли треба? Мою треба почистити, правда. Якщо не на завтра, то беріть
Сказали Наталка дякую:
TaniaPicaSSo

Re: Прийму в дарунок

10 червня 2018, 22:22

прийму в дар - чисто символічно за шоколадку - старий моб. телефон. можна навіть "чорно-білий" - лиш би дзвонив і батарея тримала. :=):

Re: Прийму в дарунок

09 липня 2018, 22:43

Сталася прикрість із улюбленою лялькою доньки, поламалася ніжка(((
Може хтось виріс і уже не грається ляльками із статурою Барбі, я одненьку прийняла б у подарунок.
Справа така, що доня іншої ляльки не хоче, тому буду змушена поміняти голову. Тому так не хочеться купувати нову ляльку і замінювати на ній голову.

Re: Прийму в дарунок

10 липня 2018, 10:09

Ми маємо :wink:
Відповісти