найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Шукаю перукаря

20 вересня 2012, 20:14

Хто з вас може або з знайомих перукарів вміє робити зачіски? Дуже треба, в перукарнях на моє волосся дорого, шукаю дешевші варіанти.

Re: Шукаю перукаря

20 вересня 2012, 20:16

і я шукаю перукаря, покраска, стрижка і ще щось???

Re: Шукаю перукаря

20 вересня 2012, 22:25

а недорого - єто сколько?
спрошу у знакомой (она раньше работала в Красуне, Цірюльне, сейчас в декрете и ходит к клиентам домой)
Сказали Shalimar дякую:
irinka

Re: Шукаю перукаря

20 вересня 2012, 23:24

Shalimar запитай будь-ласка. Ну недорого це 70-80грн. Ну для прикладу я питалася в Капризі і в Кралі на дружбі там мені сказали 120 і 150. Додому було б добре, в мене до знайомої перукарка приходила робити зачіску то брала менше ніж в салоні, тому що в салоні ще враховують ціну за оплату працівникам, оренда і т.д. а так вона робить сама на себе, тому і менше бере. В подружки волосся по довжині майже таке як в мене то минулого року вона платила 60 грн. Ну звичайно, що тут ще все залежить від складності зачіски.

Re: Шукаю перукаря

20 вересня 2012, 23:38

уточни про стрижку на довге волося яка не вимагає шоденної укладки. :aplo:

Re: Шукаю перукаря

28 вересня 2012, 21:56

глянь, ще тут знайшла, вечірні гарні зачіски в Тернополі роблять :wink:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Шукаю перукаря

29 вересня 2012, 10:23

в мене є перукар. вона працює на дому, бере не дорого стрижка в неї 25-30 грн. зачіска на моє волосся 30 грн. якщо хочете можу написати номер

Re: Шукаю перукаря

27 листопада 2014, 11:10

ІРЦЯ написав:
Lenysa написав:в мене є перукар. вона працює на дому, бере не дорого стрижка в неї 25-30 грн. зачіска на моє волосся 30 грн. якщо хочете можу написати номер

Напишіть мені будь-ласка бо далі буде пів року як я йду в перукарню все не дойду :ha:

вона принципова на рахунок запізнень, але досить гарно виконує свою роботу. Ось її сторінка
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
я нею дуже задоволена стрижусь у неї вже 2 рік, задоволена нею дуже, в неї якісні фарби, не палять волосся, і дешево міліровка і стрижка на моє волосся(середня довжина) 120-130 грн.

Re: Шукаю перукаря

22 жовтня 2015, 22:26

Порадьте хтось перукаря такого, щоб по формі обличчя визначив, яка стрижка пасує і ще б так постриг)))
За помірну ціну)))
Бо колись стриглась у Голика, а тепер він у Атріумі і ціна у нього 500!!! Грн.
Але стриже таки класно! І це запис до нього за тиждень!

Re: Шукаю перукаря

23 жовтня 2015, 09:10

0966857798 Оля, але стриже вона лише в перукарні або в себе вдома
Сказали Наталка дякую:
yultsya
Відповісти