найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

13 грудня 2016, 01:02

І мені не подобається Кармен! У нас були минулого року, то ні відео, ні фото задоволення не принесли. Цікаво, як то вони по всіх садочках... Пролобіювали нівроку :aggressive: Цього року хочу взяти нашого знайомого, який гарно знімає відео, щоб просто познімав. Без тих всіх прибамбасів, але чітко і правильно, без обрізаних голів і дрожащих рук.

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

13 грудня 2016, 01:12

Когось іншого знайти проблематично. В нас одна мама приносила досить гарні, "живі" альбоми, але щось не дуже поривались її підтримати. Шкода, але не пам'ятаю чиї то були.

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

13 грудня 2016, 01:25

Просто багато фотографів,які справді знімають гарно діток, за таку роботу не беруться.

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

13 грудня 2016, 11:03

я колись говорила з мамами в пісочниці за ті фото. я фанат природних і без всіх тих прибамбасів, а вони мали залізний аргумент: так просто і вони сфоткати можуть, а коли є ті всі фотошопські обробки, то видно що фотограф працював за ті гроші (ага, отак кожну фотку і обробляв :hi: ).

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

13 грудня 2016, 11:07

Я теж того зайвого фотошопу не люблю на фотках. Діти природні гарні, без обробок. Я думаю, що вони (фотографи) просто одними фільтрами ті фотки перегнали і рамок, квіток наставили, ніхто їх професійно не обробляє. Гарним фотиком знимки класні без фотошопу.

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

16 грудня 2016, 18:51

Де можна найдешевше відсканувати паперові фотки?

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

16 грудня 2016, 18:58

в когось попросити посканувати не підійде? Чи там якісь особливі вимоги?
якщо багато фото, можу позичити свій сканер, але з самовивозом

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

16 грудня 2016, 22:42

до мене теж можна підїхати посканувати фотки. правда процес може бути тривалий, бо ноут трохи повільний

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

16 грудня 2016, 22:43

де в тернополі можна дешево роздрокувати а4 формати картинки повноколірний друк(не фото)

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

16 грудня 2016, 23:40

Галинка 13,06 написав:де в тернополі можна дешево роздрокувати а4 формати картинки повноколірний друк(не фото)

Ара друк (3 грн) зупинка 15 квітня(за все від 1 грн).Можна їх знайти в інтернеті.
Сказали кcuxa дякую:
Галинка 13,06
Відповісти