Глобальні оголошення!



Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Продаж товарів, котрі не приносять регулярного заробітку автору теми
Продаж непотрібних автору теми речей (нових чи б/к)

Модератор: ksana

Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення RSM ЗАТ ЕЛЬФА » 27 грудня 2011, 14:42

Фармацевтична фабрика "Ельфа-лабораторія",
офіційний дистрибутор у Тернопільській області ТОВ "Тема-Опілля"
пропонує вам
широкий асортимент косметичних засобів і товарів для дому

У Тернополі продукцію нижчеперелічених брендів можна придбати практично в кожному супермаркеті чи аптеці. Зокрема і в супермаркетах мережі "Сільпо", "Watsons" (колишнє ДЦ)


Компанія представляє понад 16 торгових марок, серед яких:

«Зелена аптека»
Зображення

«Магія трав»
Зображення

«Salon"
Зображення

"Fresh Juice"
Зображення

"Dr.Sante"
Зображення

"Caramel"
Зображення

"Pink Elephant"
Зображення

"Cool men"
Зображення

та інші, - понад 450 найменувань продукції. Асортиментний ряд компанії постійно розширюється, поповнюючись новими брендами і товарами.

Весь асортимент товарів дивіться на сайті виробника - фармацевтичної фабрики "Ельфа"



З повагою RSM ЗАТ "ЕЛЬФА"
Мних Ігор Ярославович
тел.роб. 8 050 4444 11 4
тел.дом.8 094 974 0 554
Зображення
RSM ЗАТ ЕЛЬФА Офлайн


 

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення RSM ЗАТ ЕЛЬФА » 27 грудня 2011, 14:56

Спеціально для новонароджених, у аптеці "Фарммаркет" ви можете придбати натуральну серію косметики BabyBorn
Зображення
Засіб для купання, ніжний шампунь, захисний крем під підгузник, очищаюча олійка для видалення сеорейних кірок, збір трав для купання, дитяча олійка для тіла - все натурально, безпечно та ефективно.

Адже коли мова йде про новонароджених, то особливо важливими стають три речі:

Безпека.
Для цього в усіх продуктах, де була технологічна можливість - виключили консерванти. Миючі продукти лінії отримали статус «супер-м'яких» через відсутність потенційних подразників: SLS (лаурилсульфат натрію), SLES (лауретсульфат натрію), PEG, сульфатів, парабенів. У серії не використовуються барвники.

Натуральність.
В основі серії два протизапальних компоненти: календула (Calendula Officinalis) і пантенол. Ніжний жовтувато-сонячний відтінок препаратів надає масло обліпихи (Hippophae Rhamnoides Oil). Миюча основа коштів для купання і шампунів отримана з пшениці і рису, крім них використовуються відвари трав.

Ефективність.
Передовий педіатричний досвід і клінічні дослідження допомогли нам створити лінію препаратів для малюків від 0 до 3 років. Всі засоби гіпоалергенні і містить виключно м'які компоненти.

Складники даних товарів для новонароджених можна почитати на сайті виробника
RSM ЗАТ ЕЛЬФА Офлайн


 

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення mari » 27 грудня 2011, 22:26

Це дуже-дуже гарна продукція. :Шампанське: Користуюсь і "зеленою аптекою і салон спа, і д-р санте"- тонік маю. Все подобається. Тепер ще до свят треба срочно "карамель" освоїти :heart:

А як знижка працює?Приходити і казати що я з форуму?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення ЗІрка » 27 грудня 2011, 23:39

я недавно придбала цей бебі борн шоб купати свого вже давно не новонародженого :) . привабило те, що він кардинально відрізняється за складом, а в мене самої від шампунів постійно свербить голова відразу після миття. навіть після Магії трав від цього ж виробника. Спробую мити дитячим засобом разом із малим...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення RSM ЗАТ ЕЛЬФА » 23 лютого 2012, 02:54

Скоро весна, варто подбати про красу рук і нігтів.

Інноваційним рішенням щодо ефективного догляду за шкірою рук стала нова розробка фахівців науково-дослідної лабораторії «Ельфа Лабораторія» - комплексна програма «Ніжний шовк для рук» від ТМ Dr.Sante.

Основа формул програми побудована на поєднанні рослинних восків і спеціальних зволожувачів глибокої дії, що сприяють накопиченню вологи в глибоких шарах шкіри. Формули засобів містять компоненти натурального зволожуючого чинника (NMF) - комплексу гігроскопічних зволожуючих речовин (моно-і дисахариди, амінокислоти, сечовина тощо), здатних притягувати і утримувати вологу, забезпечувати пружність і цілісність рогового шару шкіри. Причому порушення в складі цих речовин призводять до нездатності шкіри утримувати вологу. Особливістю засобів цієї програми також стала - безгліцеріновая система зволоження.
На відміну від стандартного і довгий час використовуваного зволожувача - гліцерину, як основної активної речовини в косметичних засобах, компоненти натурального зволожуючого чинника забезпечують більш ефективний і довгостроковий догляд за шкірою рук. Це особливо важливо в зимовий період низьких температур, коли шкірі необхідно максимально зберегти вологу. На жаль, гліцерин в даному випадку малоефективний. Так як, при низькій вологості навколишнього повітря в приміщенні або низької температури на вулиці, він здатний «витягувати» вологу з глибоких шарів шкіри. Що в підсумку призводить до зневоднення шкіри, появі подразнень і її лущення.

Колекція косметичних засобів програми «Ніжний шовк для рук» від TM Dr.Sante включає крем-мило і крем для рук і нігтів чотирьох напрямів «Комплексний захист», «Інтенсивне зволоження», «Зволоження» і «Харчування», а також новинку - « Крем для нігтів і кутикули ».

Детальніше про цю серію та про асортимент цієї серії читайте на сайті лабораторії "Ельфа".
Якщо виникатимуть питання - можна звертатися телефонічно, а можна тут в темі.
Дякую
З повагою RSM ЗАТ "ЕЛЬФА"
Мних Ігор Ярославович
тел.роб. 8 050 4444 11 4
тел.дом.8 094 974 0 554
RSM ЗАТ ЕЛЬФА Офлайн


 

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення happymami » 23 лютого 2012, 04:13

Я для себе відкрила такий крем. Колись мама купила, яко фанатка тої косметики. А я в неї раз взяла спробувати і тепер інколи беру в неї і ним користуюся під косметику. Він швидко впитується і не лишає жирності
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))

Сказали happymami дякую:
Natalinda
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення RSM ЗАТ ЕЛЬФА » 28 лютого 2012, 03:57

Існує теорія, що на людину найбільш активно діють рослини, які виросли в одній з нею кліматичній смузі (генетична схильність). Поєднання «рідних» і «чужих» рослин (домінувати повинні «свої») - дає чудовий ефект. На цьому і заснований бренд «Зелена аптека»
RSM ЗАТ ЕЛЬФА Офлайн


 

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення Соломія » 29 лютого 2012, 02:19

КласС!! ми теж мали Бебі борн! і олійку для голови, і для купання, а під підгузник крем самий любимий!! кращий і за ушастого і за бубхена!!
Зображення

Зображення


ЩАСЛИВА ..ТОМУ ЩО СПІВАЮ Колискові ..ТОМУ ЩО МАЛЕНЬКІ РУЧКИ плутають моє ВОЛОССЯ ..ТОМУ ЩО НА РУЦІ засинає СЕНС МОГО ЖИТТЯ ..тому що я МАМА!!!
Соломія Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 11 січня 2012, 02:19
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 8 раз.
Діти: Дівчинка Меланочка

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення happymami » 05 березня 2012, 00:35

ksana написав:може наступного тижня доберуся туди, то куплю

можу тим, хто доїжджає лише в центр, купити то шо скажете в середу і привезти на плейгрупу на 11.00 ;) Бо не думаю, шо хтось з Дружби чи з центру спеціально будуть їхати.
Сожеш, Оксано, піти коло драмтеатру в аптеку Фарммаркет, понюхати і помацати ті товари і сказти потім мені, який з них тобі купити зі знижкою на Злуки ;) Але в середу тоді маєш попасти на Гоголя в обід ;) )))))


Торгова лавка виявилася не маленька, і ви довго шукали торговця. “Ніколи не задавайте зайвих питань. І ніколи не відповідайте на них” — з цими словами ви пішли його допитувати. Він явно знав, куди подалася Мміледі, але і стіни мають вуха. І щось страшніше ніж Ваша шпага не дозволяло йому говорити. “Жіночка, я б з вами теревенив ще довго, але покупці чекають”. — сказав він на завершення .. “ Я вам зроблю окуляри зі своєї шпаги, щоб ви краще бачили з ким розмовляєте”! — сказали Ви, але до діла не дійшло, бо ви вже знали куди йти. Вперед, по конях!!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))

Сказали happymami дякую (всього 13):
TajgayultsyaРадмилагра з вогнемLiljondrNatalindanellyVirchikTaniaPicaSSogeorginochkaksanairinkaYummy mummy
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Екологічно чиста продукція для всієї сім'ї

Повідомлення ksana » 10 лютого 2015, 12:20

В Україні з'явилися новинки для мамусь та їхніх діток. Все можна подивитися на цьому сайті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Якщо вас щось зацікавить - пишіть. Найближчим часом буде можливість замовити нові товари. Про ціни напишу згодом.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Далі

Повернутись до Продам



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron