Глобальні оголошення!



Кубики льоду

Кубики льоду

Повідомлення Natalinda » 11 серпня 2010, 15:29

Доброго дня!
Іванно, скажіть будь-ласка чи є якісь протипокази до обтирання обляччя кубиками льоду.
Я чато заморожую настій ромашки і протираю обличчя, особливо в спеку.
Чи може ця процедура мати якісь негативні наслідки.
Дякую!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кубики льду

Повідомлення Іванна Дорош » 28 серпня 2010, 13:31

Протирання кубиками льоду, або чергування вмивання обличчя то гарячою, то холодною водою - це лише для людей з ідеальним станом шкіри, яких, на жаль, при нашій екології та харчуванні є всього 2 відсотки. Протирання льодом може призвести до тріскання судинок на обличчі та утворення негарної капілярної сітки дуже близько до поверхні шкіри - так званої павутинки. Щоб робити нашій шкірі такі суворі випробовування, спочатку потрібно спитати себе, а які ж результати воно мені дає? я не думаю, що ви бачите якісь покращення на шкірі після того, коли протерлись льодом :-) мабуть просто ви внушаєте собі, що шкіра швидше прокинулась і готова до робочого дня - але це лише ваші власні навіювання. Для гарного вигляду обличчя потрібні дуже просто, але постійні речі, про які ви всі знаєте: добрий сон, не нервуватись та менше хвилюватись, менше жирної їжі, більше пити рідини (газовану воду категорично забороняється), фізичні навантаження, косметичний домашній щоденний догляд за шкірою обличчя, зони навколо очей, шиї та зони декольте, тіла, рук та ніг (зранку та ввечері обов"язково), і, звичайно, любов до себе та оточуючих!
Іванна Дорош Офлайн


Консультант з краси, візажист
 
Повідомлень: 15
З нами з: 19 липня 2010, 22:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: хлопчик Арсенчик, 11 місяців


Повернутись до Консультант з краси, візажу



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість