Глобальні оголошення!



Наклеїні вії - шкідливо чи ні

Наклеїні вії - шкідливо чи ні

Повідомлення mari » 20 липня 2010, 21:36

Купила собі вії накладні, і от думаю-Чи клеїти чи ні. :beauty:
Бачу що їх ще й обрізати буде потрібно. Захотілось романтики...
ваша думку щодо їх нешкідливості. Дякую
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наклеїні вії-шкідливо чи ні

Повідомлення happymami » 21 липня 2010, 16:06

Я думаю, шо нічого там дуже шкідливого нема.
Єдине що особисто я би не клеяла їх сама. Тільки в салоні. І то не знаю, чи клеяла, чи нарощувала би.
А хто казав шо вони шкідливі? Чим? Клейом? :lol:
Отут вже писала, що в мене коліжанка нарощувала. нічьо. Вроді зір не погіршився)))) http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 1%96%D1%97
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наклеїні вії-шкідливо чи ні

Повідомлення Іванна Дорош » 23 липня 2010, 22:46

абсолютно нічого шкідливого у накладних віях немає, якщо не зловживати ними. Якщо вам раз на тиждень треба розкішний погляд, то це можна, але не щодня, бо клей буде дуже псувати стан ваших вій і призведе до їхнього швидшого випадання та січення. Також рекомендую, щоб клей менше шкодив вашим війкам, клеїти вії на вже прокрашені тушшю вії, а тоді накладі вії ще раз разом із вашими прокрасити тушшю. також набагато природніше дивляться пучкові вії, вони продаються різної довжини, тому якщо у вас вії середньої довжини, то слід брати накладні вії також середньої довжини, але якщо вам попались надто довгі для вас накладні вії, то ви легко зможете підрізати іж ножничками після того, коли наклеїте на повіку, так ви зможете собі підрівняти війки від внутрішнього кутка ока і до зовнішнього - по тій довжині, яка буде для вас комфортною.
Іванна Дорош Офлайн


Консультант з краси, візажист
 
Повідомлень: 15
З нами з: 19 липня 2010, 22:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: хлопчик Арсенчик, 11 місяців


Повернутись до Консультант з краси, візажу



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість