Глобальні оголошення!



Вибір май-слінг чи фаст-слінг?))

Вибір май-слінг чи фаст-слінг?))

Повідомлення Star4uk » 16 травня 2012, 10:02

Доброго дня!))
Ось і я стикнулась з проблемою вибору слінгу.
буду дуже вдячна за консультацію)) :rose:

Отже:
- вік дитини, яку будете носити в слінгу - 4 місяців (дівчинка)
- вага зараз - 6000 кг.;
- де збираєтесь носити дитину - на вулиці і вдома;
- скільки часу плануєте носити дитину в день - від 1-2 годин, можливо і довше;
- на який вид слінгу ви налаштовані - май-слінг або фаст-слінг;
- чи є у вас проблеми із хребтом - як таких немає, але довго стояти в зігнутому положенні, то спина починає боліти(

Проблема мого вибору полягає у тому, що я не впевнена, що можна мою доцю вже носити в фаст-слінгу))

яка тканина краща хлопок чи котон+еластен?)

і ще не знаю, який розмір обрати. Якщо я виберу розмір Mini , то чи зможу доцю носити, коли її ріст буде поза 75см? розмір Baby на наші 63см за місяць часу вже буде замалий.
розмірна сітка | +
1. Baby (рост от 58см до 65см) - ширина спинки 34-36см, высота спинки 38см (без учета поддержки для головки уснувшего малыша), ширина всех лямок 9-10см + поддержка для головки уснувшего малыша.
2. Mini (рост от 66см до 75см) - ширина спинки 38-40см, высота спинки 40-42 см (без учета поддержки для головки уснувшего малыша), ширина всех лямок 9-10см, + поддержка для головки уснувшего малыша.

3. Kid (рост от 75см и выше) - ширина спинки 42-44см, высота спинки 45-50см (без учета поддержки для головки уснувшего малыша), ширина всех лямок 9-10см.


Дякую!!!
Star4uk Офлайн


 

Re: Вибір май-слінг чи фаст-слінг?))

Повідомлення Dashko » 16 травня 2012, 10:42

Доброго дня!

Ви збираєтеся носити досить багато, а дитинка ще досить маленька. Тому переноска, в якій будете носити малечу, має дуже гарно фіксувати дитину в правильному положені.

І в май-слінгу, і в фасті - можна носити дитину такого віку. Тут більше має значення конкректна модель. В ідеалі: поміряти дитину і в тому, і в тому - і подивитися, як дитина там розташована. Розумію, що не завжди є така можливість. Напишу, на які моменти треба звернути увагу:
- тканина, з якої пошитий слінг,
- ширина спинки внизу - часто виникає проблема, що дитині доводиться широко разводити ніжки. Можна застосувати таку хитрість, підзібрати спинку і підвернути на ширину пояса. (Для цього має бути запас по висоті).
- Дитина не має бути перетягнута в спинці (цим більше якраз фасти грішать), спинка в дитини має бути ледь скруглена, а не вигнута.
- Дитина в слінгу має бути плотно притягнута до мами.


Сподіваюся, я вас не заплутала ще більше? :=): Може, напишіть, між якими моделями вибираєте, тоді я зможу щось конкретніше сказати. :wink:

п.с. А шарф не хочете спробувати? :confused:
:wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Вибір май-слінг чи фаст-слінг?))

Повідомлення Star4uk » 16 травня 2012, 10:59

до мене можна на ТИ)))
Думала над варіантом шарфа, але мені треба, щоб швидко одіти можна було))
а у май та фаст-слінгах спинка дитини гарно фіксується? за умови, що правильно одіто та дитина плотно прилягає до мами)
я б поміряла свою кнопку в якомусь з цих слінгів, та у знайомих немає такого))
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Star4uk Офлайн


 

Re: Вибір май-слінг чи фаст-слінг?))

Повідомлення Dashko » 17 травня 2012, 05:45

На жаль, нічого конкретного про цих виробників сказати не можу. Особисто я більше схилялась би до Анабель. Я думаю краще звязатися з виробником, і з ним обговорити, який розмір вам краще та все інше.

Бажаю вдалої покупки ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість