Глобальні оголошення!



Який слінг вибрати?

Який слінг вибрати?

Повідомлення Ludchik » 04 березня 2010, 23:52

Оленка, привіт. :) Хочу отримати консультацію, щодо вибору слінгу:
- вік дитини, яку будете носити в слінгу; - 7 місяців (хлопчик)
- вага зараз - 9,400 кг.;
- де збираєтесь носити дитину - на вулиці і вдома;
- скільки часу плануєте носити дитину в день - можливо 1-2 годинки;
- на який вид слінгу ви налаштовані - з кільцями / слінг-шарф / і можливо май-слінг;
- чи є у вас проблеми із хребтом - немає
Дякую!!!
Ludchik Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 04 березня 2010, 23:24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Olenka » 05 березня 2010, 00:53

Привіт! 8-)
Я щось не зрозуміла, на який вид слінгу налаштовані - на всі одразу? Це, звичайно, був би найідеальніший варіант! :D

Я так зрозуміла, що слінг, в основному, для дому, а гуляти на вулиці більше в колясці? І ще питання: чи носитесь ви вдома на бедрі?

Чи планує ваш тато носити в слінгу? (Чи, часом, не для нього планується покупка май-слінгу? ;))

З вашою немаленькою вагою найлегше носити буде в шарфі. Шарф - універсальна річ і дуже зручна, але треба буде вчитись ним користвуватись. Чи ти готова?
Але, якщо 1-2 годинки, то і в слінгу з кільцями з важкою дитиною на бедрі можна витримати. Зручно користуватись, якщо треба часто витягати туди-сюди. Мені зручно користуватись слінгом з кільцями вдома. Якщо більше користуватись слінгом вдома, ніж на вулиці, і не дуже хочеться вчитись мотатись - то з кільцями.
Май-слінг - також може бути для вас досить зручним. І легко з ним впоратись, і досить легко носити важку дитину. Домашні справи в май-слінгу, в основному, робляться на спині.

Ще питання - чи ви чимось пробували користуватись?
І ще, на які слінги розраховуєте - на бюджетні, чи може бути щось дорожче "правильного" плетіння (краще розподіляє вагу)?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Ludchik » 05 березня 2010, 11:51

Всі одразу слінги - це, звичайно, добре, але це задоволення не дешеве :)
І я не знаю, чи взагалі він нам підійде - бо його і на руках важко втримати. До всього тягнеться, скаче - одним словом непосидючий малюк :lol: . Вдома я абсолютно нічого не можу зробити з ним, бо весь час на руках.....
На вулицю з коляскою теж важко виїжджати, бо живу на третьому поверсі, а там ліфт не зупиняється :( А малюк то нелегенький :))))
На якийсь один-два універсальних, щоб і вдома було добре і на вулиці.
На бедрі носимося.
Наш тато, напевно що, не буде носити його в слінгу.
Я готова вчитись мотати шарф :)
На жаль не мала можливості попробувати чимось користуватись.
І ще питання - де можна придбати слінг в Тернополі?
Можливо спочатку придбати б/у?
Ludchik Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 04 березня 2010, 23:24
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Olenka » 07 березня 2010, 01:46

Звичайно, найкраще самому все помацати-поміряти-помотати. Подивитись на що дитина краще відреагує. Хоча, якщо мамі треба, то навіть найнепосидючіша дитина буде чемно сидіти в слінгу. Послідовність, наполегливість - і вільні руки! :D Можливо, було б добре щось взяти в оренду, щоб дома при хорошему настрої дитини потестувати.

Але я так думаю, що, найуніверсальніший для вас буде шарф, тим паче, для важкої дитини, а ще як мама готова вчитись мотатись. :)
Можливі ще варіанти: шарф + слінг з кільцями, або шарф + май-слінг. Це вже залежить від того, як більше сподобається носити дитину вдома - на бедрі (кільця) чи на спині (май). В них можна швидше посадити-достати дитину. Але, цілком можна обійтись і одним універсальним шарфом (якщо навчитись мотатись на бедро і спину).

Ще такі рекомендації щодо шарфа, якщо він буде один - щоб добре тримав вагу (вантажопідйомний щоб був) і щоб не парив (для дома це суттєво, та й літо скоро :)). Але перше в вашому випадку навіть важливіше другого :).

Ціни на слінги є самі різні, можна один дорогий шарф придбати, а можна всі види слінгів за ту саму ціну або дешевше, навіть не б/у - вибір дійсно великий. Можна, навіть, щось самому пошити, ящо є час і натхнення. :D

Де можна придбати - читайте рекламу на форумі, куплю-продам.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення кульбабка » 19 січня 2013, 19:07

доброго вечора. я в слінгу своє маля не носила,поробувалаі вирішила,що доя моєї спини це заважкоо,а зараз нам вже 1рік 7міс.
тепе побачила що є слінги кишеньки,зараз потрібно з малою кудись перебігтись,сама помало ходить з візком важко,
тому зараз постійно на руках,це вже запізно для нас слінг?і який для нас краще в такому віці,бо в мене руки вже обриваються
підкажіть будб-ласка
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Dashko » 19 січня 2013, 20:40

Доброго вечора! Слінг не запізно :) Слінг-кишеня - справді один з підходящих варіантів. Переваги: його швидко вдягнути-зняти, швидко посадити туди дитину, сам слінг займає мало місця, тому можна постійно носити з собою. З недоліків: він майже не регулюється, тому треба підбирати для себе ідеальний варіант по розміру. І якщо це буде варіант для дому, його вже важко буде вдягнути на вулицю (на куртку) або на тата.

Ще варіанти:
слінг з кільцями - теж легко вдягнути-зняти, місця займає трохи більше. Регулюється (з одного боку довше регулювати, з іншого боку - більш універсальний вид).

Тіж самі переваги і недоліки у короткого шарфа. Але замість кілець потрібно завязувати вузол. Це багатьох відлякує, кільця здаються простішими. Мені особисто більше подобається короткий шарф.

Ще один варіант: май-слінг. Він простий в завязуванні, займає відносно небагато місця, рівномірно розподіляє навантаження по мамі. Тому в ньому зручно носити не тільки на короткі відстані, а на які завгодно, хоч в похід іти.

Ну і шарф я б теж не відкидала, як варіант. Наприклад, можна носити в простому хресті. Для цієї намотки потрібен коротший шарф, і з неї зручно витягати-садити назад дитину.

Який би я вид порадила? Залежить від таких факторів: як часто буде використовуватися слінг, для вулиці чи дому, чи потрібно його мати при собі, чи залишете в перспективі для другої дитини, чи буде татко носити, чи будете довго носити, на яку суму розраховуєте, який варіант підходить, новий чи бу.

В мене малий приблизно такого віку, трохи старший, то я думаю, що влітку буду багато носити в короткому шарфі, який завжди можна на травичку постелити і позагоряти на сонечку.

п.с. приходь у вівторок на майстер-клас, поміряєш різні види. На жаль, немає кишені.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення кульбабка » 20 січня 2013, 19:01

Dashko написав:
п.с. приходь у вівторок на майстер-клас, поміряєш різні види. На жаль, немає кишені.



а на яку ходину майстер клас?
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Dashko » 20 січня 2013, 19:51

На 11:00.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення кульбабка » 21 січня 2013, 23:50

ой на цей тиждень не вийде напевно((((шкода.
якщо буде на наступний тиждень,обовязково прийду
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Dashko » 22 січня 2013, 00:32

Плануємо кожен тиждень проводити.
Приходь :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron