Глобальні оголошення!



ЗНАЙОМСТВО ТА вимоги до цього розділу

ЗНАЙОМСТВО ТА вимоги до цього розділу

Повідомлення Dashko » 14 лютого 2011, 12:01

Спілкування в розділі слінгоконсультанта проводяться між ним і запитуючим. Коментарі інших учасників будуть відразу, без попередження, вибачення і пояснення видалятись. При бажанні поспілкуватись в схожій темі, ви можете обговорити її не в консультативних розділах.

Знайомство.
Доброго дня! Мене звати Горон Дарія. З багатьма форумчанами вже знайома по розділу консультацій з грудного вигодовування, по іншим розділам форуму, а з багатьма й особисто ;-) В цьому розділі буду консультувати з питань слінгоносіння. Трошки про мій особистий досвід носіння в слінгу та консультування. Дізналася про те, що є слінг, коли була перший раз вагітна (влітку 2005 року) на лекціях в Школі Материнства. Мене відразу привабила інформація про те, що слінг дозволяє якомога більше часу перебувати в тісному контакті з дитиною, притому мамі вдається справлятися з усіма своїми справами. Також важливим для мене була безпечність носіння в слінгу. Почала носити свою старшу дочку в самосшитому слінгу з кільцями. Довелося багато чому вчитися на своїх помилках. З наступною дитиною я змогла ще ефективніше оцінити переваги слінгоносіння: ми пробували різні види слінгів, різні положення та намотки. Планую й далі вдосконалюватися в слінгоносінні ;-) Консультувати я почали приблизно з того часу, як і по грудному вигодовуванню (2008 рік). Спочатку це були поради знайомим, набувши досвіду я почала їздити на консультації до молодих мамусь. В 2010 р. була учасником відеоконференції «Слінгоносіння-2010». Зараз стажуюсь на консультанта Всеросійської Асоціації Слінгоконсультантів: http://www.slingokonsultant.ru/association/ З радістю допоможу своїми порадами мамусям форуму.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: ЗНАЙОМСТВО ТА вимоги до цього розділу

Повідомлення Dashko » 14 лютого 2011, 12:02

Загальну інформацію про слінги - що це таке, види слінгів, слінг і здоров"я малюка і мами, інструкції та інше, ви можете знайти тут:
Сайт ассоціації слінгоконсультантів

Якщо ви хочете отримати консультацію по вибору слінгу, вкажіть, будь-ласка, наступні дані:
- ви вагітні/кількість дітей;
- вік дитини, яку будете носити в слінгу;
- вага при народженні, вага зараз;
- де збираєтесь носити дитину: на вулиці чи вдома;
- скільки часу плануєте носити дитину в день;
- на який вид слінгу ви налаштовані;
- чи є у вас проблеми із хребтом, які саме.

Якщо у вас є слінг, але не вдається його використовувати, або ви не впевнені, що правильно використовуєте, напишіть:
- кількість дітей;
- вік дитини;
- вага при народженні, вага зараз;
- вид слінгу;
- як ви носите дитину на руках без слінгу;
- суть проблеми.
Якщо питання в тому, чи правильно дитина розташовна в слінгу - дуже бажано прикласти фотографію.

Щасливого слінгоносіння! :)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron