Глобальні оголошення!



Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

порадьте початківцю

Повідомлення nyusha09 » 15 квітня 2011, 13:54

Dashko. вчора пробувала слінг з кільцями. Нам 1,5 міс.
Зображення
Подивіться що не так. Може більше розправити по спинці? Думаю, щось неправильно, бо мені не дуже було зручно.
І ще взяла Ленні Ламб лаванду 5,2, ніяк неможу дати ради з ним, дуже довгий. Може на мій ріст і статуру треба менший, хоча дівчата на форумі радили більший, більше можливостей намотки. Дуже збирається на спині і плечах у мене, неможу зрозуміти чи це так і має бути?
Звичайно краще зустрітись вживу, але, нажаль зараз немає можливості. Ми не з Тернополя, ще й погода така погана.
nyusha09 Офлайн


 

Re: порадьте початківцю

Повідомлення Dashko » 15 квітня 2011, 23:13

nyusha09, на фотографії бачу таки помилки:
- кільця дуже низько, вони мають бути трошки нижче плеча, на ключиці: щоб і мамі не тиснули, і до дитини не занадто близько. Для цього потрібно розташувати кільця відразу в потрібному місті (якщо перший час будуть зїжати вниз, можна спочатку розташувати трошки вище), тканину слінгу почати підтягувати зі спини, тоді кільця не будуть мати можливості зїхати вниз;
- подушечка під кільцями швидше за все тільки заважає (тоді можна її відпороти);
- верхній бортик повинен підтримувати за основу головки, а не закривати всю голову;
- всі складки слінгу необхідно зтягнути вниз. Тут така техніка, коли підтягуємо тканину слінгу, не тягнемо відразу за хвіст, а спочатку руками :!: розправляємо всю зайву тканину. Починаємо зі спини, далі всю тканину, що проходить по дитині, розправляємо і все зайве стягуємо від голівки. В результаті вся зайва тканина знаходиться перед кільцями, тепер її дуже легко затягнути.
- положення дитини має бути на пів-бочку. У вас дитина майже повністю лежить боком. Думаю, це сталося через те, що слінг на початку був засильно послаблений, і при затягуванні тканини в кільця дитина перевернулася. Щоб цього уникнути, необхідно робити, як я написала в попередньому пункті, а також лишати якомога менше запасного місця.
- дитина лежить майже горизонтально. Я би розташувала під більшим кутом. Але головка, спинка і попа мають залишатися на одній лінії (як у вас і є).
- не видно як проходить нижній край слінгу (якщо будете показувати ще фотографії, закидайте хвіст назад). На всяк випадок скажу, нижній бортик проходить між мамою і дитиною :!: , під колінками малечі і має бути добре затягнутий в кільця.


Про слінг-шарф. Думаю,справа не в розмірі. Вони ж по ширині однакові, а довгі кінці можна обкрутити навколо талії. Шарф на початках завжди здається дуже масивним ;-) Спробуйте спочатку без дитини: прикладіть середину шарфа до живота, а кінці перехрестіть по спині і виведіть наперед ( як в намотці хрест над кишенею). Важливо зробити це, щоб нічого не перекрутилося. А тепер спробуйте попітягувати за кінці, і дивіться, як буде підтягуватися кишеня. Наприклад, якщо тягнути за кінці, ближчі до шиї, затягується верхня частина кишені і так далі.

- А яку ви пробували намотку? В якому положені розташовували малюка? Як розташовували ніжки? Краще за все також покажіть фото ;-)

Якщо щось не зрозуміло пишіть, поясню ще ;-)

Успіхів в слінгоносінні! :clapping2:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Повідомлення happymami » 29 лютого 2012, 16:35

Зображення
При першому одяганні в нас вийшло шось таке. Читаю в попередньому пості, що на голову немовляті не одягають слінга. А як тоді правильно має там іти тканина і як буде підтримуватися голова? Можна з фотографіями якимись відповідь дати? Чому у нас голова провисає? Шо робимо не так? Якщо дитина засинає в слінгу, це ознака того, що їй таки там зручно?
п.с. Дитяткові 2 тижні
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Повідомлення Dashko » 01 березня 2012, 19:31

Люба, основна помилка в тому, що на голові дуже багато тканини, вона утворює складки, які не дають зафіксувати дитину. Тому, всю зайву тканину потрібно зсунути вниз до ніжок ( вірніше, коли вдягаєш слінг, то натягувати рівно стільки, скільки треба для дитини, а все зайве лишати знизу). І ще важливо спочатку руками всю заву тканину перемістити під кільця і тоді вже затягувати. (Зрозумілий цей момент?).

Фотографію виставлю пізніше.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Повідомлення happymami » 02 березня 2012, 10:18

Зрозумілий. Я так і думала, тому ми ще до консультації спробували забрати лишнє - вродіби вийшло все норм. Голову ми не брали в тканину.
Тепер з того, що ми робили виникає питання - якшо дитина не влізає в слінг з ніжками, значить вона не правильно лежить? Адже яким би довгий не був новонароджений - він по ідеї мав би влізатися в слінг всеодно з ніжками, правда? Значить може ми надто на бік дитинку кладемо? Треба більше на спинку і тоді піджимати ніжки, шоб вони опинилися в гамаку?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Слінг з кільцями. Потребую допомоги!

Повідомлення Dashko » 04 березня 2012, 19:29

Те, що ніжки стирчать зі слінгу - нічого не означає. Єдине, на всяк випадок перевірити чи на дитині немає складок або забагато тканини на голові.
А розташрвувати дитину, так, треба напівбочком: і не повністю на спині, але й не на боку. І обовязково, щоб личко дитини було відкрите і гарно видни носик.

Ось, накраща і дуже детельна з чудовими фотографіями інструкція по носінню в ССК: http://slingomamy.livejournal.com/5730620.html
http://slingomamy.livejournal.com/6004220.html
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Слінгоконсультації



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість