Глобальні оголошення!



Підтримка лактації

Підтримка лактації

Повідомлення Тиха » 25 січня 2014, 11:39

Даша, моя подруга потребує твоєї поради. Її синочку (1,5 місяця) зробили операцію у зв"язку з непрохідністю шлунку. Зараз вона годує його дуже мало (по 10г кожних 2 години) і помітила, що в неї стає менше молока. Весь час, коли вона не могла годувати, вона сціджувалась, зараз зціджується також, але кількість молока набагато менша. Наразі прикладати до грудей не може, бо потрібно фіксувати кількість молока, яке дитина випиває. Така ситуація ще буде тривати ще деякий час - поки лікарі не будуть переконані, що дитина без проблем випиває добову норму. Що робити, щоб не втратити молоко до того часу? :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Підтримка лактації

Повідомлення Dashko » 26 січня 2014, 01:15

А це не з нею я сьогодні говорила по телефону?

Якщо так, то вона вже може годувати, як я зрозуміла.

Якщо ні, то для підтримки лактації треба зціджувати молоко, чим частіше, тим краще. Міняти груди - в мене була подібна ситуація, то я за одне зцідування міняла груди десятки разів (це коли вже теж почала кількість зменшуватися), розслаблятися під час зціджування, зціджуватися руками, а не молоковідсмоктувачем (хоча декому краще навпаки), вживати лактаційні продукти

молоко можна буде відновити, це не проблема. Головне, щоб дитина потім не відмовлялася від грудей. Тому зараз треба догодовувати не через соску.

Хай дзвонить до мене, зможу детальніше розповісти 067-271-25-15
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Підтримка лактації

Повідомлення Тиха » 26 січня 2014, 11:12

Так, Даша, з нею) Вона не змогла спочатку додзвонитись до тебе і попросила мене сконтактувати з тобою через іорум. Дякую за допомогу! :rose: :rose:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron