Глобальні оголошення!



Особливості годування в 2 роки

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення ЗІрка » 01 березня 2012, 01:46

хіба не віддала? я здається всі подарунки справно забирала? :"( ::

колсиь обовязково зберуся :rose:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення Оксанютка » 22 вересня 2014, 15:26

Синочку 2,4,ми ще на ГВ.Бачу, що чим він більший, тим важче відволікти і забавити.Якщо захоче, то важко витримати його натиск :scare: Планувала поступово відлучити на початку літа, ми вже засинали вдень без циці і не було проміжних годувань, лише на нічний сон,вночі і вранці(якщо я раніше не встала).А потім захворіли,а тоді спека, а там прививку треба робити....А вже сьогодні він мені може сказати: "Ксюха,дай цицю сати" :hi: Всі кругом радять,та відлучай вже, бо скоро голі дерева :scare: ,масти зеленкою,полином.Я не хочу таким чином травмувати свою дитину.Метод Комаровського я й сама не витримаю(їхати на три дні і випити таблеточку) :cry: Але розумію,що моя дитина в 2 роки і в 2.4- це вже зовсім інша дитина, навіть не знаю як нам бути з тим відлучанням.Вже і сама відчуваю потребу, щоб відлучити...Потребую Вашої поради.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення Dashko » 22 вересня 2014, 16:50

Оксанютка, розкажіть, будь ласка, детальніше: коли був цей період (хвороба, спека, щеплення, ...), коли почався, закінчився, скільки тривав? Розкажіть про ГВ після цього "важкого" періоду? Ви годували за вимогою чи намагалися обмежувати, скільки приблизно годувань і яких (на сон, вночі, ...)?

А як відчуваєте потребу у відлучені? Неприємно, боляче, чи ще щось? Що ще турбує крім зауважень оточуючих?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення Оксанютка » 22 вересня 2014, 19:27

Як захворів синок, то тоді не обмежувала,а потім стало як було до намагання плавно відлучити, тобто:на обідній сон і після, на ніч і вночі, вранці,так є і зараз, хіба ще, коли треба заспокоїти( вдарився....,але не завжди),ну і,звичайно,коли сяду без діла чи приляжу :hi: Просто тепер не можу вкласти під казочку і не вдається відволікти після обіднього сну, тоді дуже плаче, нервується і жалібно просить"дай цицю".
А окрім надокучливих "порад" оточуючих,то вже хочеться виспатись,бо вночі часто прокидається(хоча буває, що й гарно спить 1-2 прокидання, а буває... :dash:
А на додачу, в мене ще молока багато, якщо пропустимо годування в обід, то до вечора груди набрякають.Надіялась на інволюцію,але де там, далі діє закон:чим більший попит, тим більша пропозиція
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення Dashko » 23 вересня 2014, 11:14

Оксанютка, я за ці моменти розпитувалася, бо в мене склалося враженння, що як тільки зникли проблеми (спека, хвороба), ви очікували, що дитина знову перейде на такий режим годування, як був вже у вас раніше. Насправді, після проблемного періоду дитина потребує плавного переходу до скорочення годувань. Це нормально. Я б вам радила зараз на якісь період розслабитися, годувати стільки, скільки дитина потребує і не давати цьому ніякої оцінки. Думаю, якщо дитина готова, не буде відчувати, що її хочуть обмежити в годуваннях - вона через якісь час сама почне менше потребувати ГВ. І у вас все вернеться, як було раніше.
В ситуаціях, коли дитина вимагає груди (сама лізе під одяг, вимагає словами, ...)(якщо мова не йде про сильне засмучення, або дитина вже дуже сонна), я б радила не давати в ту ж саму мить, а хоча б через якісь мінімальний час.
І ще мої роздуми стосовно вимагань типу "дай цицю"... Часто мами перед годуваннями самі кажуть "зараз дам тобі цицю". Як на мене, це не варто робити, це все-одно, що казати перед поцілунком зараз я тебе поцілую.

А ще на наступному тижні буде багато зустрічей (скоро напишу про це на форумі), приходьте, поспілкуємося ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Особливості годування в 2 роки

Повідомлення Оксанютка » 23 вересня 2014, 15:21

Дякую! На зустрічі прийду із задоволенням :wink:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Поперед.

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість