Глобальні оголошення!



Деформація соска при ГВ

Деформація соска при ГВ

Повідомлення Любов » 08 вересня 2011, 15:41

Вже місяць часу не можу виправити наше прикладання. Спочатку малюк смокче нормально хвилин 5, захоплюючи сосок і ореолу, але потім починає сповзати лише на сосок, стараюся забрати і знову даю, але все повторюється, і так разів 10-20 поки не замучуся я і дитина, тож доводиться терпіти біль, бо інакше не засне.
Вчора ми трішки вживу поспілкувалися на цю тему, але не все, тож напишу тут ще:
• вік малюка -1,4
• скільки разів годуєте вдень - 4-5
• скільки вночі - 3-4
• чи годуєте через накладки- ні
• чи використовуєте пустишку- ні
• чи даєте малюку додатково воду, чай чи ще щось, та з чого
даєте (пляшка/ложка/чашка) - інколи даю з чашки, але переважно п'є з поїльничка ( через це напевно і всі наші проблеми, хоча п'є з поїльничка вже пів року і раніше такого не було)
• напишіть, як малюк набирає вагу - помісячно - останнім часом не знаю
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Деформація соска при ГВ

Повідомлення Dashko » 08 вересня 2011, 20:24

• чи даєте малюку додатково воду, чай чи ще щось, та з чого
даєте (пляшка/ложка/чашка) - інколи даю з чашки, але переважно п'є з поїльничка ( через це напевно і всі наші проблеми, хоча п'є з поїльничка вже пів року і раніше такого не було)

В більшості проблем з прикладанням в старших діток є якраз використання поільничків, трубочок, спортивних пляшечок (та інших предметів, через які дитина висмоктує рідину). Інколи дитина продовжує правильно прикладатися до грудей, хоча паралельно смокче через інші предмети, а інколи це відразу впливає на прикладання. Дуже часто зустрічала випадки, коли мами старших діток жаліються, що в них стали чуттєвіші соски і вони не можуть довго годувати (насправді це якраз впливає використання трубочок і т.п.). Також можливо, що відразу це не позначається на прикладанні, а проявляється пізніше, як у випадку Люби.

В таких випадках я раджу:
- відмовитися від "шкідливих" предметів,
- слідкувати за правильним прикладанням - намагатися вкласти груди поглибше дитині в ротик. Якщо дитина зїжає на сосок - забирати груди і давати знову правильно.
- при проблемаз із сосками - використовувати лікувальні мазі.

Любов
, пиши, як ваші справи.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість