Глобальні оголошення!



Планую мандрівки без дитини. Пора відлучати?

Планую мандрівки без дитини. Пора відлучати?

Повідомлення happymami » 05 травня 2011, 12:30

Дашо, а може ти ще щось підкажеш саме по моїй ситуації стосовно припинення ГВ. Взагаліто я не налаштована на 100% його припиняти. Бо наразі всьо нормально. Але починаючи з кінця травня і на весь літній період планую частівідлучки з дому без дітей, мінімум на 2 доби. Крім того, потрібн пройти лікування в санаторії курсом 10 днів як мінімум. Того я й почала переживати, що побула 2 доби без малого і мала дискомфорт в грудях через прибування молока. Що робити в таких випадках? Просто цідитися? На це не завжди є час, бо їжджу не відпочивати. Ну але при біді можна би ще було. Але чи треба? Общім я зовсім розгубилася і хочу комфорту як для себе, так і для дитини звичайно ж в першу чергу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плнаую мандрівки без дитини. Пора відлучати?

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 17:28

happymami, тут маєш сама вирішувати. Можливий як і варіант з відлученням (якщо ти вже цього хочеш і бачиш, що малий до цього готовий) або можна продовжувати годувати. Старші дітки можуть вже деякий час проводити без грудей, а після повернення мами продовжувати ГВ. А тобі - так, доведеться зціджувати, і можливо це не буде займати багато часу.
А ще можна спробувати розслабитися, і вирішити, "що час покаже" ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Плнаую мандрівки без дитини. Пора відлучати?

Повідомлення Зоряна » 16 березня 2012, 22:42

я теж планую на відпочинок,малій зараз 5,5, а тоді буде 11 місяців. їдемо на 12 днів. що робити? коли починати прикорм і взагалі скільки часу триває відлучення,так щоб не травмувати.чи може варто годувати до останнього і потім таблетки якісь випити? як порадите?
Зоряна Офлайн


 

Re: Плнаую мандрівки без дитини. Пора відлучати?

Повідомлення Dashko » 16 березня 2012, 23:59


Я раджу або брати дитину з собою, або перепланувати поїздку. ))) Адже за сучасними медичними рекомендаціями бажано годувати дитину мінімум 2 роки.

Передчасно завершувати ГВ варто тільки в екстрених випадках, наприклад, лікування мами, яке не можливо відкласти і яке несумісне ГВ.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron