Глобальні оголошення!



Недоїдає, чи як?

Недоїдає, чи як?

Повідомлення Sawwku » 22 лютого 2011, 16:19

Доброго дня!
• доні 1 місяць 3 тижні,
• вдень їмо коли захочеться (досі не виробила ніякого режиму), може висіти на циці, засинати, а через 5хв знов висіти, а може постійно спати як зараз (вже 4 год)
• вночі їмо після купання (а якщо мама не вляжеться, то ще приблизно в 12 ночі), в 4 і 6 ранку, а далі як получиться ,
• накладки не використовую?
• пустишка валяється, але біля рота ніколи не була,
• воду може хіба що під час купання заглотнути
• за перший місяць набрала 1.300,
• пісяє часто (поки передіну, може 2-3 калюжі зробити).

допоможіть,будь-ласка, ато в мене мозок скоро закипить... :scare: мене цікавить питання, як зрозуміти, чи дитина достатньо з"їдає? вона ж може засинати не тільки через ситість, а й від того, шо мало їсть і не має сили... плюс вона не хоче випивати цицю (поки спустошить, то проходить півдня). виходить, що получає тільки переднє молоко, водичку?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення Dashko » 22 лютого 2011, 18:37

Sawwku написав: мене цікавить питання, як зрозуміти, чи дитина достатньо з"їдає? вона ж може засинати не тільки через ситість, а й від того, шо мало їсть і не має сили...

Щоб визначити, чи достатньо зїдає - треба зробити тест на мокрі пеленки http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... =96&t=1320 (дитина має пісяти за добу не менше 12 разів.
Те, що ви за місяць набрали 1,3 кг - теж дуже гарний показник :o
Sawwku написав:плюс вона не хоче випивати цицю (поки спустошить, то проходить півдня). виходить, що получає тільки переднє молоко, водичку?

Важливо правильно чергувати груди:
1. В одне годування давати тільки одну грудь :!: :!: :!:
Інакше дитина справді може не добиратися до заднього молочка, крім того звикне смоктати груди тільки тоді, коли молоко саме ллється з грудей.
2. Якщо дитина поїла менше 20 хв. (а далі або заснула, або просто хоче гратися чи досліджувати навколишній світ), на наступне годування даємо ту саму грудь.
(Взагалі, чим більше рівень лактації, тим варто рідше чергувати груди. Але слідкувати, щоб грудь спорожнювалася рівномірно).

Якщо дитина протягом трьох годин сумарно їсть з одної груді більше 20 хвилин, можна бути впевненим, що вона добирається до заднього молочка.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення Sawwku » 22 лютого 2011, 18:51

з частотою пісянь в нас точно без проблем:маму сьогодні обпісяли3 рази, а памперси - як бомби :hhh:
швидше за все, проблема справді з чергуванням грудей і гіперлактацією :( . значить, будем з тим боротися :)
ще хотіла уточнити: а якщо протягом трьох годин сумарний час смоктання менше 20 хвилин?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення Dashko » 22 лютого 2011, 19:55

Саме у вашому випадку (при гіперлактації), якщо дитина спить три години, прикладати до грудей не потрібно (в інших випадках я рекомендую не робити довгі перерви - якщо дитина спить, прикладати сплячу до грудей). Завдяки цьому у вас стабілізується рівень лактації. Але, якщо дитина просить груди, припустимо через 10 хвилин після годування - то даємо, тобто годуємо за вимогою дитини. Те саме стосується годувань вночі, якщо дитина не прокидається - можна не будити спеціально. (За умови спільного сну). Але Вам треба вважати на груди, щоб не утворилися лактостази - годувати в різних положеннях, якщо десь відчувається більше молока - прикладаєте дитину таким чином, щоб підборіддя малюка було спрямоване на цю зону. Не допускати травми грудей (не спати на животі, не носити тісний бюстгалтер, і т.д.)
Sawwku написав:ще хотіла уточнити: а якщо протягом трьох годин сумарний час смоктання менше 20 хвилин?

Якраз веду до того, що у вашому випадку, можливий такий варіант.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення мешканка » 01 серпня 2011, 19:03

Привіт.
В нас така от проблема: малюк за місяць набрав тільки сто грам ваги.
Народився з вагою 4 кг. За перший місяць набрав 1 кг. Їмо за вимогою. Вночі, в середньому 2-3 рази. Часом висить на циці а часом за 5 хв. поїсть і засинає (більше не смокче) хоча грудь лишається повною. Десь 3 тижні лікуємо дизбактеріоз (досі какає зеленим зі слизом). Допоювали пару раз, коли були сильні коліки. В чому може бути причина недобору ваги?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення Dashko » 02 серпня 2011, 00:12

Недобір ваги при достатній кількості сечовиділень (доречі, скільки разів малий за добу пісяє?). частіше всього буває або через те, що дитина не доїдає заднє молоко, або через різні стресові ситуації (наприклад, переїзд, груднічкове пірнання, динамічна гімнастика, біль від уколів або інші неприємні процедури, постійний памперс, багато часу без мами, окремий сон, клізми та інше). Через те, що дитина вже довший час какає зеленим, схоже на перший варіант. Дитина не добирається до заднього молока, якщо вона неправильно прикладається до грудей, якщо мама часто міняє груди, якщо рідко годує. Як у вас із цим? Також памятаю, що у тебе була гіперлактація, як зараз із цим?
На скільки малий виріс за цей місяць?
Як себе почуває?
Як виглядає? Чи нормальна шкіра?
Як лікуєтеся від дісбактеріозу?
Що ще хвилює?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення мешканка » 02 серпня 2011, 11:54

Dashko написав:ь (доречі, скільки разів малий за добу пісяє?).
пісяє досить багато. тесту на мокрі пелюшки не робила, але памперси міняю часто (в добу 5 памперсів, приблизно) то на вагу вони добре "попісяні". Коли пісяє на пеленку-то багато і сеча прозора.
Dashko написав:Дитина не добирається до заднього молока, якщо вона неправильно прикладається до грудей, якщо мама часто міняє груди, якщо рідко годує. Як у вас із цим?
Я, проаналізувавши всю нашу ситуацію теж схиляюсь до думки, що саме з цим найбільша біда. малюк часто їсть неспокійно-наковтується повітря-повітря заповняє шлуночок і треба поносити вертикально, зачекати, щоб зригнув і тоді догодовувати. В більшості випадків він засинає біля ще повної груді, а, коли прокидається, то я вже даю іншу грудь,яка вже стає досить твердою (боюсь лактостазів) Особливо вночі, малеча смокче мало (не виїдає все) і я перекладаю на другу грудь.
Dashko написав:Також памятаю, що у тебе була гіперлактація, як зараз із цим?
Все ще зберігається, але вже легше. Вже малюк навчився "давати собі раду", але всеодно, спочатку годування захлинається і ковтає багато повітря.

Dashko написав:На скільки малий виріс за цей місяць?

Виріс багато: на 4 см.

Dashko написав:Як себе почуває?

ніби, нормально. Тільки животик турбує. Часом, даю капельки від здуття " Іберогаст" і часом зригує дуже багато, не фонтаном, а так, по пару раз.
Dashko написав:Як виглядає? Чи нормальна шкіра?

з шкірою проблем не маємо.
Dashko написав:Як лікуєтеся від дісбактеріозу?
Що ще хвилює?

Сьогодні були в педіатра ще раз, вона порадила змінити пробіотики ( будемо давати мультипробіотик Симбітер) і за тиждень прийти ще раз подивитись чи є якась позитивна динаміка. Якщо не буде-направить на аналізи калу на копрограму. Більше, ніби, нічого не хвилює і, якби не оцей показник ваги, то я б нічим не переймалась.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення Dashko » 02 серпня 2011, 23:53

мешканка, ще більше переконуюсь в тому, що твій малюк просто не добирається до заднього молочка. На це вказує, і достатня кількість сечовиділень, і загальний стан дитини, і гіперлактація, і зелені каки.
Я б радила міняти груди ще рідше, щоб малий все таки досмоктував до заднього молочка. Завдяки цьому і какати дитина стане нормально, і вагу почне набирати.
Стосовно того, що ти боїшся лактостазів. Тут потрібно розуміти, що лактостази утворюються не тоді, коли в мами дуже наповнені груди, а коли молоко дуже довгий час не виділяється з деяких протоків. Це часто відбувається при неправильному прикладані, тому що дитина неефиективно спорожнює груди.
:!: Тобто, якщо ти впевнена, що дитина правильно прикладається, ефективно висмоктує молоко і ти годуєш час від часу в різних положеннях, можна сміливо робити чергування грудей раз в декілька годин.
Те, що малий виріс - гарний показник.
В лікуванні дисбактеріозу не бачу потреби. Взагалі це тільки в нас і в Росії, здається, ставлять такий діагноз і лікують його :?

А коли допоювали? По часу не співпадає з початком проблем?
А зараз яким чином даєш ліки?
Дуже ймовірно, що використання соски повпливало на правильність прикладання, це в свою чергу - на ефективність спорожнення грудей і на недоотримання заднього молочка.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: недоїдає, чи як?

Повідомлення мешканка » 03 серпня 2011, 10:17

Dashko написав:А коли допоювали? По часу не співпадає з початком проблем?
А зараз яким чином даєш ліки?
Дуже ймовірно, що використання соски повпливало на правильність прикладання, це в свою чергу - на ефективність спорожнення грудей і на недоотримання заднього молочка.


1. Допоювали десь біля 2-х тижнів тому. Спочатку пляшечкою, а потім ложечкою.
2. Зараз ліки даю з ложки
3. Цілком ймовірно. Зараз я по декілька раз пробую прикладати, аж поки нормально не захопить грудь. Дивно, що малюк дуже часто відштовхується від мене і через те його ротик "сповзає" і залишається лише на соску, тоді забираю грудь і даю знову.
4. Вчора покакав зранку і більше не какав, тому не можу оцінити чи покращився колір чи ні. Буду чекати.
5. А щодо пробіотиків-то чи відміняти їх? чи вони не пошкодять.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Недоїдає, чи як?

Повідомлення Dashko » 03 серпня 2011, 12:32

Дивно, що малюк дуже часто відштовхується від мене і через те його ротик "сповзає" і залишається лише на соску, тоді забираю грудь і даю знову.

Це через гіперлактацію. Добре, що зновунамагаєшся правильно прикласти. Доречі, якщо рідко чергувати груди, то і рівень лактації знижується.
А щодо пробіотиків-то чи відміняти їх? чи вони не пошкодять.
Я тут не можу щось радити, почитай ще це: http://breastfeeding.org.ua/infants/chair.html .

Мешканка, пиши про ваші справи. І через тиждень можна зважитися, якщо є така можливість.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron