Глобальні оголошення!



ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування в розділі ГВ

ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування в розділі ГВ

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 01:33

ЗНАЙОМСТВО.Доброго дня! Мене звати Горон Дарія. Я консультант з грудного вигодовування і буду консультувати в цьому розділі.
В 2008 році я успішно пройшла теоретичне навчання та практичну підготовку за курсом «Консультування з грудного вигодовування», що розроблений Центром підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки» і базується на матеріалах ВООЗ/ЮНІСЕФ. Детальніше про мене ТУТ. Хочу наголосити, що я не маю медичної освіти, адже щоб стати консультантом потрібен в першу чергу власний успішний досвід грудного вигодовування та просто вища освіта. Але у випадках, коли на вашу думку потрібне медичне втручання, рекомендую вам вирішувати їх за допомогою і лікаря, і консультанта з ГВ.


Будь-ласка, задавайте свої питання, але спочатку повідомте наступну інформацію:
• вік малюка,
• скільки разів годуєте вдень,
• скільки вночі,
• чи годуєте через накладки?
• чи використовуєте пустишку,
• чи даєте малюку додатково воду, чай чи ще щось, та з чого
даєте (пляшка/ложка/чашка),
• напишіть, як малюк набирає вагу - помісячно,
• скільки дитина пісяє за добу, якщо знаєте.


Спілкування в цьому розділі проводяться між консультантом і запитуючим. Коментарі інших учасників будуть відразу, без попередження, вибачення і пояснення видалятись. При бажанні поспілкуватись в схожій темі, ви можете створити і обговорити її не в консультативних розділах.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: ЗНАЙОМСТВО ТА вимоги до цього розділу

Повідомлення Dashko » 25 вересня 2010, 12:54

Нагадаю! :!: :!: :!:
Спілкування в цьому розділі проводяться між консультантом і запитуючим. Коментарі інших учасників будуть відразу, без попередження, вибачення і пояснення видалятись. При бажанні поспілкуватись в схожій темі, ви можете обговорити її не в консультативних розділах.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron