Глобальні оголошення!



Дитина кусається (((

Дитина кусається (((

Повідомлення wirusya » 27 червня 2010, 00:19

Хелп :scare: :scare:
В мого синочка прорізались верхні зубки і він почав замість смоктання використовувати кусання.
Нам 11 місяців. Ніяких пустушок і бутилочок не сприймає. Пробували вже навіть силіконові насадки - ще більше спровокували кусання - він просто хоче їх перегризти.Що робити - не можу нагодувати малюка. Він плаче - бо голодний, я плачу - бо болить (покусав аж до крові)???
Чи може пропасти молоко в такій ситуаціїї
wirusya Офлайн


 

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення Dashko » 27 червня 2010, 00:50

wirusya, спокійно! :emphaty: :!:
По-перше, молоко пропасти не може!
Далі, накладки краще і не пропонувати(так само як і соски, пустишки :evil: ), користі ніякої, як бачиш, а проблем може додатися (починаючи від зіпсутого прикладання, і закінчуючи тим, що дитина буде кусати накладку, не буде зустрічати опору, і зробить висновок, що можна і маму кусати).
Тепер, що робити:
1. НЕ терпіти. Якщо кусає, вскрикнути (природна реакція) - забрати груди. Строгім голосом сказати, що так робити не можна. Це дуже суттєвий момент: ти повинна показати малюку, що так поводитися не припустимо. Можна також відкласти малюка на деякий час .Але дивитися за реакцією, не давати сильно плакати, відразу брати знову на ручки і пропонувати груди.
2. Варто зараз годувати частіше, щоб малюк не був дуже голодний. Можливо буде менше кусатися.
3. Слідкувати за правильним прикладанням. А саме за тим, щоб ротик був широко відкритим, тоді малюку важче буде зімкнути щелепу.
4. Якщо можеш "передбачити кусання" тримай наготові мізинець і вкладай, щоб розтиснути щелепу, і не допустити травмування сосків.
5. СоскИ після годування масти мазями: або бепантен, або пурілан, або солкосеріл. Змивати їх не потрібно.
6. В крайньому випадку, якщо годувати не можеш, зціджуй деякий час молочко, і давай з ложки або чашки.

Зубки у всіх прорізаються і багато хто проходить етап кусання. Тому не панікувати, все нормалізується.
:emphaty:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення wirusya » 27 червня 2010, 20:53

Дякую .Будем так робити. Хоча на рахунок крику і сварок воно само якось інтуїтивно получається.
wirusya Офлайн


 

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення wirusya » 29 червня 2010, 23:12

пОМАЛЕНЬКУ ЗНАХОДИМО спільну МОВУ З КАРАПУЗОМ. аЛЕ Є ОДНЕ погане- вдень про грудне годування можна забутись.Як бачить цицю, то робить :mrgreen: , або кусає в знак протесту. Зате наніч стою над ним в позі "зю" і мабудь грудь глибше попадає йому в ротик, від власної ваги. Вкусити тоді дуже важко - так і засинаєм. Вночі проблем немає.2-3 рази їсть як і їв.Побачим , що з того вийде :unknown:
wirusya Офлайн


 

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення Dashko » 30 червня 2010, 09:52

wirusya написав:Як бачить цицю, то робить :mrgreen: , або кусає в знак протесту.

Щось мене цей момент насторожує. Може опишеш детальніше, як це виглядає.
Вам ще трохи зарано зовсім обходитися без денних прикладань.
wirusya написав: Зате наніч стою над ним в позі "зю" і мабудь грудь глибше попадає йому в ротик, від власної ваги. Вкусити тоді дуже важко - так і засинаєм.

По ідеї при правильному прикладанні дитина має настільки широко відкривати ротик, що вкусити їй стає теж важко. Тому слідкуй, щоб малий правильно прикладався до грудей. Важливо, щоб якомога більша частина груді потрапляла в ротик, причому знизу більша частина. Ротик має бути широко відкритий.
Важливо, щоб малий не мав інших предметів для смоктання: соски, пустушки , накладки, а також поільничків, соломинок та інш. :!:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення svetla » 12 квітня 2013, 13:02

І мій малий вчора почав кусатися. Є лише два нижніх зуба, і верхні ріжуться. Ввечері заснув тяжко.Ввечері дала трошки кашки поїсти щоб не голодний. Вночі просипався разів три,то нормально смоктав. Зранку поїв кашку. І щойно заснув з такими ж плачами. :crazy: Пропоную грудь,то або кусає зразу або взагалі відвертається. Я думаю,що відвертається бо я сварила коли кусав,забирала грудь. Я схиляюсь до думки,що то так мучать верхні зуби. Не знаю як то подолати. В 9місяців не хочеться закінчувати ГВ.Тай він і не особливо щось крім груді їсть. От така халепа. Хіба пробувати сцідитись і так нагодувати... :confused:
Прочитала дописи попередні - ніби роблю все правильно.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення svetla » 12 квітня 2013, 13:51

Ура! моя дитина щойно поїла цицю :aplo: Але в сонному стані.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення ZlatoPolja » 12 квітня 2013, 14:18

Можливо йому дискомфортно від того що зубчики ріжуться, можна змастити ясна якимось гелем, він знеболить і мало б бути легше) Гель для прорізування зубів маю на увазі.
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2013, 14:22

Повідомлення Модератора М
Не забуваємо що розділ консультативний!
Чітко фотмулюйте запитання, щоб консультант міг дати вам вичепрну відповідь
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення Dashko » 13 квітня 2013, 14:49

svetla, а кашку ти чим даєш малечі?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей