Глобальні оголошення!



Дитина кусається (((

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення svetla » 13 квітня 2013, 14:52

Dashko написав:кашку ти чим даєш малечі?


З ложечки. ТО в нас вже прикорм йде. Соску і пустушку не даю.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення Dashko » 13 квітня 2013, 19:06

Ага, я якраз про це. :wink: Ясно.

Мені здається, це стандартна ситуація, коли ріжуться зубки. Тому тут треба з розумінням поставитися, що малеча не завжди хоче брати груди, не завжди спокійно смокче, кусається.

Тому, по-частіше пропонувати груди, але не примушувати, якщо не бере.
Розуміти, що для дитини зараз смоктання і грудне молоко - це порятунок, хоч дитина не завжди бере груди.
Більше носити на ручках, особливо, якщо дитина не заспокоюється з грудьми.
І звичайно, нема ніякої потреба припиняти ГВ. Гострий зубний біль і відповідно така поведінка не довго тривають.

Стосовно обезолюючого гелю - нічого не можу порадити. Особисто я не мастила, просто частіше прикладала, і хоч дитина їла теж не спокійно - змогли обійтися без гелю. Але казати, що ним категорично не треба мастити - не можу.

По догодовуванню ... думаєш, дитині зараз не вистачає? Думаю, за рахунок того, що дитина частіше прикладається, хоч на трошечки, в результаті молока вистачає.

Якщо справді замало буде смоктати груди, як варіант догодовування може бути і зціджене молоко, або прикорм. Це вже по ситуації. Пиши, як будуть ваші справи просуватися :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина кусається (((

Повідомлення svetla » 21 квітня 2013, 11:43

Даша,дякую за поради.
Я ці поради,здається, пам'ятаю з першої вагітності,ще зі школи материнства.
Якось ми пережили-перемучилися днів два-три. А потім кусання вже було після того як поїв.Потім ще просив грудь - посмокче і трошки вкусить. Воно і зараз так залишилося:може дозволити собі інколи покусатися.
Я все розумію: ріжуться зубки,дитині треба і покусати шось і заспокоїтися. Але то так вже було боляче :scare: і регулярно. Про припинення ГВ свідомо навіть не йшлося. Інколи проскакували думки що з молоком шось не так,що він так кусається, чи грудь якась не така :crazy:
Носіння на руках то в нас привикша для мами справа. (старшу перших три місяці з рук не випускала)
Гель для ясен інколи використовую. Але тоді він не допомагав в плані кусання. Може біль і знімав,а кусатися всерівно хотілося :wink:

ТО така в нас була одноразова "акція кусання". Буду надіятися,що решта зубів повилазять без таких "акцій".
Дякую за підтримку.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Поперед.

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей