Глобальні оголошення!



Непереносимість молока?

Непереносимість молока?

Повідомлення гра з вогнем » 04 грудня 2009, 01:24

Це гіпотетичне запитання, сподіваюся ви допоможете мені розібратися.

У мене в щоденнику навели приклад непереносимості грудного молока. Ситуація не моя, мені розказали і я переказую тут.
Думаю тут ви таки неправі. У мене була та ж ситуація з меншою. Старша була на ГВ і набира до 1,5 кг в місяць до 6 місяців потім менше, а менша - народилась 4,200 велика гарна дівчинка. Почалось годування все ніби нормально та от дитя після кожного годування не зригувало, а виривало все, місяць, другий, третій - вагу не набирає, ви щось з'їли, ви курите ви те ви се ПОВІРТЕ НІЧОГО Я періодично не витримувавши того крику догодовувала маля антирефлюкторною сумішшю вона зїсть трішки зригне і спить. Ну боролись ми за те ГВ 3,5 місяці поки чоловік не прийшов до дому і не побачив що синє маля вже й кричати толком не може. Сказав що вб'є мене якщо я ще хоть раз дам їй грудне молоко.... Ми перейшли на суміші, але було пізни здоров'я дитинки значно погіршилось. До того ж рвота була не єдиним супутником вигодовування потім підтяглись постійні запори (а з чого братись випорожненням), мерзенна висипка на тілі, яку дерматологи ледь не сприяняли за себорею + молока практично не було, що я не пила і не робила (в мене й досі пунктик по поводу груді після тих усіх масажів сціджувань і роздоювань) З приходом суміші практично усі проблеми зникли, а нам сказали, що у вас просто непереносимість дитиною молока

як ви гадаєте чи може бути непереносимість материнського молока, але переносимість суміші?
не вказано ж, що безлактозна суміш...
що радити жінкам у подібних ситуаціях?

мені дуже важко судити. але до цієї історії я вважала, що неперносимість материнського молока вкрай рідкісне явище, практично не трапляється і для дитинки не має нічого кращого за материнське молоко.
а з іншого боку. суміші робляться наближеними до складу жіночого молока. лактоза там точно є.
невже буває переносимість лактози, але непереносимість грудного молока?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Непереносимість молока?

Повідомлення Dashko » 05 грудня 2009, 15:18

Крім галактоземії ще може бути фенілкетонурія або хвороба "кленового сиропу". При цих хворобах можливе часткове збереження ГВ разом зі спеціальними сумішами. Це дуже рідкісні хвороби (0,5-5 на 100000 чоловік).
Але той випадок, що ви цитуєте, не знаю з чим повязаний. Бо ці хвороби мали виявити відразу.
Що робити? Ну в цій ситуації мало відразу насторожити, що дитина вириває після кожного годування. В нормі вважається зригування по столовій ложці, та раз на день може бути рвота фонтаном. Цікаво, скільки дитина пісяла за добу. Ще щось важко сказати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Непереносимість молока?

Повідомлення Olyana » 11 листопада 2014, 00:30

нещодавно почула одну нісетницю про ГВ. Цитую: "Мама зіпсувала дитині шлунок, бо молоко було дуже жирне" :crazy:
дитина часто рвала, не хотіла їсти. Мама здала молоко на аналіз і лікарі їй таке сказали!!!!! В мене питання: як таке можна говорити?????? Хіба мамине молоко може щось дитині зіпсувати? Тим паче, жирність молока... Може це непереносимість лактози, кажу я. Мені відповіли - ні... важко повірити, що лікарі "ставлять такі діагнози".... ще такого не чула...
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Непереносимість молока?

Повідомлення Marichka » 11 листопада 2014, 10:05

Не вірю ,що таке може бути
Але вірю,що так могли в нас сказати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Непереносимість молока?

Повідомлення Ulkanet » 11 листопада 2014, 11:20

Offtopic: те що пише в пешому пості Гра - то в нас майже так було. мала народилася 4400, набирала по 100-200 грам за місяць. так зригувала - фонтаном. Перевели в півроку на суміш і всьо пройшло, і висипка, і ригання, і все решту. А виявилося алергія на гречку :scare: а я їла гречану кашу через день :dash: бо все решту вже повиключали - бо алергічне.
Плюс ті сильні зригування - це неврологічні відхилення в дитини. Я не шукала причину в молоці і ГВ. я зразу бачила по дитині що то неврологія, плюс мої нерви, невиспаність, сильна виснаженість (від постійних дієт я за 3 міця схудла 26 кг. ), відсутність підтримки - тому з ГВ в нас були такі проблеми. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Непереносимість молока?

Повідомлення Olyana » 11 листопада 2014, 17:56

шкода, що в нас не вміють нормально молодій мамі роз"яснити про важливість ГВ і дати хороші практичні поради...(
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron