Глобальні оголошення!



Неправильне прикладання

Неправильне прикладання

Повідомлення TattyMummy » 04 листопада 2014, 11:48

Дашо, привіт! От народилась у нас дівчинка і ніяк не можемо навчитись правильно прикладатись. Все почалось з пологового, перший день смокатала ніби нормально. А потім почалось. При кожному смоктальному русі вона цьмакає і таке враження, що відпускає і ловить знову сосок (соски в свою чергу болять). Молоко йде сильним струменем, тобто зусиль прикладати, щоб висмоктати не потрібно. В мене вже доходить до якогось відчаю, за 1,5 місяці ні разу дитина нормально не приклалась. :cry: :cray: :cry: (Пробую надягати ротик на сосок при широко відкритому ротику). Двоє старших синів годувала успішно кожного 1,5 -2 роки. :yes:
Тепер про нас:
- 6 тижнів
- вдень їсть через кожна 3 год. приблизно
- вночі 2 рази в середньому
- накладок, сосок, пиття - немає і не було
- набрала за перший місяць 1200
- кількість пісянь не рахувала
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Dana » 04 листопада 2014, 13:33

У нас була подібна ситуація - тільки молоко у мене не лилось. Малий набирав вагу по 1-1.2 кг за місяць, нормально, Їв-спав на циці годинами, випускав і прицмоктуючи , крізь зуби засмоктував сосок. Біль просто жах.... і я отак судячи з того що пережила, помітила - в літку стало все краще. Проблема була з носиком, соплі і закладений ніс в малого були дуже часто, плюс ще й горло інколи червоне. А от влітку все було гарно! Навіть стало приємно годувати о. Зараз лікуємо ніс ( в масіка вроджені завужені носові ходи - він підхрапує коли спить і їсть цицю). Я не лікар звичайно, і не супер фахівець по гв (покищо) та може бути справа у фізіології.
Ви головне не здавайтесь, старайтесь годувати, біль мине!
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Dashko » 04 листопада 2014, 13:34

Привіт! Вітаю з поповненням! :rose:

Я часто зустрічаю такі ситуації, коли в мами старша дитина прикладалася без проблем, мама взагалі могла нічого не знати про правильне прикладання, все виходило саме собою. А з меншими дітками могла початися складнощі. Це не дивно, тому що в прикладанні багато що залежить від дитини. Але в тих ситуаціях, коли з прикладанням виникають складнощі, мама має навчити малятко правильно прикладатися.

Раджу перечитати цю статтю:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Можливо про якісь нюанси ти не знала. Потім напишеш, чи є якісь зміни.

Я ще цей тиждень в Тернополі, можеш підїхати на якусь зустріч. З прикладанням завжди краще вживу розбиратися.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Vanilochka » 04 листопада 2014, 13:54

от щодо техніки я вже ніби навчилась, але в нас буває таке, що коли я даю груди і підсуваю його ближче, він широко відкриває ротик, але при тому ручками може відпиратись, і це при тому що він хоче! груди, бо шукає їх !
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Dashko » 04 листопада 2014, 16:30

З ручками дуже цікаво виходить. Справді, складається враження, що дитина відпихається від грудей. Насправді, тактильна стимуляція під час торкання маленьких пальчиків - чи не найкраща допомога в прикладанні (хоча часто здається навпаки, думаєш, куди б заховати ті ручки, щоб не заважали) :) Насправді, тут спрацьовує дуже потужний механізм, який запускає вроджені навички і рефлекси, які часто внаслідок неідеальних пологів та догляду перших днів - частково загасають. Тому завжди раджу не вдягати на діток рукавички, хоча би під час годування.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення TattyMummy » 04 листопада 2014, 19:28

дякую, ще буду вчитуватись чи нічого не пропустила :wink:
з носиком проблем нівби немає, дихає вільно, без сопіння і храпу. А от ручки.... також, коли прикладається, то відпихається нібивід грудей.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення nelly » 04 листопада 2014, 19:52

в мене з двома дітьми на початках були проблеми з прикладанням: старша до трьох місяців цямкала при годуванні на всю хату аж чоловік вночі будився :sad: , думала що вуздечка коротка і всього всього багато і з Дашою разом дивилися що ніби добре прикладалася але три місяці мучилия а потім все налагодилося. З меншою десь місяць прицьмокувала, а тепер їсть тихенько і гарно захоплює. В мене інакшого пояснення як те що ротик був маленький і могли захопити весь сосок немає :pardon: а стали трохи більші ротик підріс і стало легше захоплювати..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Dashko » 04 листопада 2014, 20:19

Неля, може й так. Але з маленьким ротиком теж треба намагатися правильно прикласти. Теоретично це не можливо тільки тоді, коли в мами дуже крупні соски.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення Поштарик » 04 листопада 2014, 21:15

Строге попередження від Модератора !
Шановні форумчани, незабувайте що це консультативний розділ!!!
Зображення
Поштарик Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 659
З нами з: 16 квітня 2010, 10:50
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30 раз.
Подякували: 5760 раз.
Діти: Всі учасники форуму))))

Re: Неправильне прикладання

Повідомлення TattyMummy » 15 листопада 2014, 20:07

Не знаю, Дашо.... Статті перечитані, годуємось на кріслы гойдалці, подушками обкладаємось, підкладаємось, стараюсь правильно запхати до ротика груди і нічого... Пісяння не рахувала, але вагу набираємо добре.
Хоча соски вже не болять, але то ми поки беззубі, а далі, що буде...
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron