Глобальні оголошення!



Дитина неспокійна під час годування

Дитина неспокійна під час годування

Повідомлення Наталя1 » 09 лютого 2011, 13:46

Нам 3 місяці. На протязі трьох тижнів моя донечка погано їсть. Коли я прикладаю її до грудей (а їсть вона що дві години) вона починає крутитися, тиснутися... На огляді в 3 місяці мені сказали що вона набрала мало ваги-6 кг., і сказали догодовувати. Незнаю з чим це повязано :gore: Молока в грудях є багато...
Відповіді:
-3 місяці
-їсть що 2 години (вночі також)
-ніколи через накладки не годувала
-так використовуємо
-нічого додатково пити недаємо
-народилася з вагою-3500. в роддомі втратила 100гр., 1 місяць-4800, 2 місяці-неважили, 3 місяці-6кг.
-на день міняю4-5 памперсів.
Наталя1 Офлайн


 

Re: Дитина неспокійна під час годування

Повідомлення Dashko » 09 лютого 2011, 19:41

Наталя1, це дуже дивно, що при тому, що дитина набрала 2500 за три місяці, лікарі кажуть, що молока не вистачає :crazy: Адже навіть, якщо б ви набрали за цей період 1500 - це теж був гарний результат.
Але ви і самі бачити, що справа не в кількості молока, що його вистачає.
Що стосується поведінки біля грудей, прочитайте, будь-ласка, поради, що я давала в цій темі: http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=38&t=2465 Якщо буде щось незрозуміло, чи потрібні детальніші пояснення, питайтеся. Бо проблема поведінки дитини біля грудей дуже обємна та неоднозначна.
Поки що можу сказати, що до такої поведінки біля грудей, могла призвести пустушка :!: (Крім того наявність пустушки може викликати зниження лактації, утворення лактостазів, тріщини сосків. Тому не варто використовувати її, якщо дитина знаходиться на грудному вигодовуванні). :!:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей