Глобальні оголошення!



Забагато любові і страх непотрібності

Забагато любові і страх непотрібності

Повідомлення TYulia » 14 травня 2014, 12:46

я якась неправильна певно і не знаю що з тим робити.
Я якось дуже потребую любові і боюсь бути непотрібною моїм близьким. Особливо це проявилося після народження малого. Я його безумно люблю. Я з ним постійно. За оце майже півтора роки то я десь відлучалась чи в перукарню чи магазин, певно не більше 24 години як все до купи зібрати. Навіть татка самого не хочу з ним пускати гуляти. Хочу завжди бути поруч. Як приїжджаєм в село, то теж дуже ревно переношу як його бабця бере і десь носить.
З одного боку в мене буває думка (розумію, що не правильна, але не можу її з голови викинути) що якщо я не з ним, він мене забуде і буде менше любити. З іншого боку, боюсь, що я йому надоїм, бо вже всі мої забавлянки йому відомі. Одним словом, боюсь того, що когось він буде любити більше ніж мене.
А сьогодні в обід чоловік був дома, а малий вже марудився, бо став по 5. Татко його взяв під пашку, почитав казочку і до 5 хв він заснув. Це перший раз його приспав хтось інший, а не я (ми ще з грудьми). Картинка мені і сподобалась, і.... Коротше, я ревіла довго, що мол я йому не потрібна, бо в цьому думала незамінному процесі засинання, він обійшовся без мене :cray: Добре, що от за 45 хв став і вже я його далі приспала, то мені чуть полегшало.
Чоловік вже певно змучився мене заспокоювати в цьому питанні, та і я теоретично це все розумію, але ... не знаю що з собою робити. Може ви щось мені порадите
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Забагато любові і страх непотрібності

Повідомлення mari » 18 травня 2014, 11:32

Дуже радісно від того, що ви не носите свої проблеми у мішку. А намагаєтесь дати їм раду, зокрема вирішивши поговорити про це.

Коли я читала ваш запит, то бачила перед собою маленьку дівчинку. Ображену, що її любов можуть не помітити, чи вибрати когось іншого, хто любить більше, краще, по-іншому. Забути з якогось дива. Тому в роботі з вами, а це не онлайн переписування, я б «походила по вашому дитинству і ображеній дівчинці», попиталась б скільки вас було у сім»ї, про батьківські дозволи, про обмеження, про Любов взагалі як дар, як щастя яке просто є, всюди, куди б людина не йшла, її любов є завжди з нею.

На що можна звернути увагу зараз : на ваше власне щастя. Для того щоб бути щасливою мамою, слід насамперед бути дорослою. І розпочати з усвідомлення що цілодобове перебування біля дитини не є ключем до любові! Я впевнена і відчуваю по ваших словах що ви її дуже любите і це чудово, але пріоритетом по в сім»ї №1 маєте бути – ви з любов»ю до себе, і світу, Бога, потім- ваш чоловік і потім-ваша дитина. На 4 місці-ваші батьки, друзі.

Потребуєте любові- наповнюйте свій емоційний резервуар!!!!!!Шукайте чим.
Займіться чимось для душі. Творчістю, навчанням, просто гуляйте в парку сама чи з подругою пийте чай з пирогом в затишній кав"ярні міста. Влаштовуйте романтичні побачення чоловікові. Нехай 1 раз в місяць поки що, але знайдіть час і приділіть увагу на це.
Чим більше ви вкладете радості та задоволення в себе з інших місць та ресурсів- тим більше принесете додому і менш ревниво та більш безстрашно будете реагувати.

Цей вік у якому є зараз ваша дитина, якраз і є віком коли слід поступово відходити вбік, адже дитина не випадково вже почала ходити без вас. Намагатись їсти сама. Помічали? САМА! Ви їй стаєте менш потрібною і так буде щодня. І звісно вона може вже побути певний час без ВАС!
ВАМ страшно? Чому? Чого саме боїтесь? Забуде? Полюбить когось більше?.. Що ви вже втрачали і коли?....
Любов ніколи не закінчується, не переминає, не заздрить, не чваниться...( перше послання до Коринфян)

Сьогодн, тут і зараз у вас все є. І воно завтра не зникне. Завтра стане ще краще. ВИ тримаючи дитину біля грудей- зараз спустили її з рук і є з нею за руку, прийде час і ви будете збоку для підтримки а з підліткового віку- позаду і на довгій відстані тоді, коли син одружиться. Це життя. Це реальність. ЦЕ материнство. Ваші відчуття і тривога зараз в цьому віці є дуже зрозумілі, адже дитина ще маленька. Поможіть їй по краплинці в день ставати дорослішою. ВИ це зможете!

На довіру. Чому не довіряєте іншим. Вони теж вміють не менше любити як ви. Навіть якщо вони десь помиляться чи зроблять щось не так як ви, це нестрашно, це навіть потрібно. Ідеальних людей не має. Я не ідеальна і ви певно теж ні. Здібність любити розвинута у кожної людини. Поступово крок за кроком щотижня, а потім щодня "відсувайте по 1 см" прив»язаність до дитини. Це їй необхідно щоб вирости здоровою особистістю. Якщо ви не поруч- просто передавайте їй цю любов на відтсані. Говоріть собі що все добре. Що ви-молодець. Що ви-чудова мама.

Робіть щасливу маму!

Якщо важко буде і живете в Тернополі- можемо зустрітись, якшо ні- працювати можна по скайпу.

анекдот
Как сделать счастливую маму

| +
Жила-была бедная еврейская семья. Детей было много, а денег мало. Бедная мать работала на износ – готовила, стирала, и…орала, раздавала подзатыльники и громко сетовала на жизнь. Наконец, выбившись из сил, отправилась за советом к раввину: как стать хорошей матерью? Вышла от него задумчивая. С тех пор ее как подменили.
Нет, денег в семье не прибавилось. И дети послушней не стали. Но теперь мама не ругала их, а с лица ее не сходила приветливая улыбка. Раз в неделю она шла на базар, а вернувшись, на весь вечер, запиралась в комнате. Детей мучило любопытство. Однажды они нарушили запрет и заглянули к маме. Она сидела за столом и …пила чай со сладким цимесом!
“Мама, что ты делаешь? А как же мы?”- возмущенно закричали дети.
“Ша, дети! – важно ответила она.- Я делаю вам счастливую маму!"
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Забагато любові і страх непотрібності

Повідомлення TYulia » 20 травня 2014, 22:22

Дякую Марі за всі поради. Намагаюсь працювати над собою. Те, що я розумію, що я нетак роблю, то вважаю вже маленьким кроком в правильному напрямку. Я просто "загналася". Моя мама далеко і мені її не вистачає. Хлопчик наш не був і не є з тих спокійних, гарно сплячих діток, плюс робота, коли малий спить, плюс ще щось по дому хочеться зробити. Для себе особисто нічого не залишається. Я якось втратила себе, бо зараз мені навіть трохи важко сказати якісь свої побажання, захоплення... Думаю почати з вишивання, колись досить багато вишивала...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Забагато любові і страх непотрібності

Повідомлення mari » 21 травня 2014, 00:21

TYulia написав:Те, що я розумію, що я нетак роблю, то вважаю вже маленьким кроком в правильному напрямку.


Дуже добре, з маленьких кроків будується усе життя.

Розумію, ЩО ВТОМИЛИСЬ! що пропонуєте? жити так далі чи щось змінювати??? Питання актуальне. Можна бути втомленою все життя.
Так само як знайти 1 год. з 24 год. для себе!

Втрачають усі себе десь на певному етапі- але завжди є можливіть відновити себе!

За ваше бажання для розвитку, люблю таких- дарую ВАМ 4 вебінари.
Надіюсь вам знадобиться бодай 1 речення з 5 годин роботи, і це вже буде прогрес!
УСПІХІВ!

Легкі дорого ведуть не в той напрям- ніколи не забувайте!

Пишу в ПП про вебінари.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Забагато любові і страх непотрібності

Повідомлення TYulia » 21 травня 2014, 13:39

ще раз дуже дякую. Недавно дивилась ваш один вебінар. Цікаво :rose:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик


Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей