Глобальні оголошення!



Запрошення на тренінги, вебінари

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 04 червня 2014, 09:46

phpBB [video]

Про сім"ю та любов.

А більше- у 4-х попередніх вебінарах. Ще можна придбати.

Не забувайте що здоров"я як і любов- не купиш, над цим слід працювати. Запрошую на 3 літніх вебінари. Перший вже незабаром. Про емоційне та тілесне здоров"я, техніки скидання негативу та стресу, далі про здорові приниципи життя та психосоматику.
До роботи. Змініть своє життя на краще просто зараз.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 09 червня 2014, 00:18


ХОЧЕШ БУТИ ЗДОРОВОЮ? Тоді тобі до нас, у компанію тих, хто навчається на вебінарах.

На протязі 3-х літніх вебінарів ви дізнаєтесь про

Чотири складові цілісного здоров'я людини:
. 1 Фізичне здоров'я - відсутність хвороб і симптомів в тілі, як здоровий спосіб життя.
. 2 Психоемоційний здоров'я - вміння керувати своїм настроєм, як основа відсутності психосоматики .
. 3 Соціальне здоров'я - реалізація в професії, як запорука благополуччя в житті та успіху в спілкуванні з іншими.
. 4 Духовне здоров'я - самопізнання і розвиток, як прояв чеснот.

Усі 3 вебінари влітку будуть послідовними — кожен матеріал буде будуватися на попередньому, так наші результати будуть більш міцними.

Вкладайте свої кошти у своє здоров»я.

Вже у вівторок 10.06 кожен бажаючий зможе отримати запис вебінару про психоемоційне здоров"я та частину про фізичне здоров"я.
Внесок всього лише 60 гр. Ціна 1 маленького торту або знання. Зекономте на чомусь іншому, виберіть те, що цінне!. :wink:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 09 червня 2014, 02:38

phpBB [video]

Запрошення і кілька порад :love:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 09 червня 2014, 11:20

Учень запитав учителя:

- Ти такий мудрий. Ти завжди у хорошому настрої, ніколи не злишся. Допоможи і мені бути таким. Учитель погодився і попросив учня принести картоплю і прозорий пакет.

- Якщо ти на кого-небудь розсердишся і затаїш образу, - сказав учитель, - то візьми картоплину. З одного її боку напиши своє ім'я, з іншою ім'я людини, з якою стався конфлікт, і поклади цю картоплю в пакет.

- І це усе? - здивовано запитав учень.

- Ні, - відповів учитель. Ти повинен завжди цей мішок носити з собою. І кожного разу, коли на кого-небудь образишся, додавати в нього картоплю. Учень погодився.

Пройшов деякий час. Пакет учня поповнився ще декількома картоплинами і став вже досить важким. Його дуже незручно було завжди носити з собою.

До того ж та картопля, що він поклав на самому початку стала псуватися. Вона покрився слизьким бридким нальотом, який проріс, деякий зацвів і став давати різкий неприємний запах. Учень прийшов до учителя і сказав:

- Це вже неможливо носити з собою. По-перше, пакет занадто важкий, а по-друге, картопля зіпсувалася. Запропонуй що-небудь інше.

Але учитель відповів:

- Теж саме, відбувається і у тебе в душі. Коли ти, на кого-небудь злишся, ображаєшся, то у тебе в душі з'являється важкий камінь. Просто ти це відразу не помічаєш. Потім каменів ставати все більше. Вчинки перетворюються на звички, звички - в характер, який народжує смердючі вади.Я дав тобі можливість постежити увесь цей процес з боку.

Кожен раз, коли ти вирішиш образитися або, навпаки, образити когось, подумай, чи потрібний тобі цей камінь. Наші вади породжуємо ми самі. А чи треба Вам тягати мішок гнилої картоплі усередині?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 10 червня 2014, 13:54

Хто не встиг- той у нас ще не спізнився.
Вебінар є записаний, можна придбати його і слухати скільки хочеш і коли хочеш.
В додаток є чарівні техніки!

Слідкуйте за анонсом наступних 2-х вебінарів, зберіть літню трійку записів про здоров"я і ви вкладете свої кошти у те, що саме потрібно ВАМ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 03 липня 2014, 21:49

ВИ мрієте нарешті стати здоровими, привабливими та жити у гармонії?
Коли останній раз Ви відчували себе фантастично, легко, комфортно?


Зображення

Якщо ВИ сьогодні ви не потурбуєтесь про ваше здоров’я, що буде з вами ЗАВТРА?
Я готова допомогти розібратись і знайти рішення ваших проблем з здоров’ям. Поділитись з Вами самим цінним!
Як це можливо? За допомогою вебінару (чудового способу навчання вдома у зручний для вас час, за допомогою інтернету або запису вебінару), шляхом отримання нових знань, прикладання їх та мого досвіду.


Для чого це ВАМ?

-Я запропоную секрети та легкі вправи для покращення здоров’я.
-Ви зможете набути корисні знання про себе, станете більш спокійною, здоровою, щасливою, припините жалітись, набирати вагу, і часто хворіти. Звісно якщо захочете!
-Знайдете можливості змінити життя, позбавитись старих шкідливих звичок та набути нових корисних.

| +
На протязі 2-х годинного вебінару, ми:

-Разом розберемо по частинах можливі причини чому ви хворієте, частково пізнаємо секрети здоров"я та розуміння як підтримати себе та прийняти ті зміни в тілі, як вже є.
-Довідаємось про ритми фізіології людини та правила здорового скептицизму.
-А ще буде цікаво почути на вебінарі про спостереження, сміття в голові та у домі, і звісно про радощі та веселкову кольоротерапію.
-Бонус: поговоримо також про саме важливе: про сексуальне здоров’я.


Чому саме я вас запрошую? Це честь для мене бути поруч з Вами.
Мій вебінар відрізняється від інших тому, що я лікар- психотерапевт, і я знаю дуже багато про здоров’я.

ОТ Ви хочете покращити свій стан і самопочуття?
Хочете вирішити свої проблеми в липні?
Просто зараз реєструйтесь, відписавши на vebinar.te@gmail.com із темою листа "Хочу на вебінар" та чекайте від нас реквізити для оплати та опісля код доступу до вебінару.



Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Це дуже хороший вебінар!Чим довше Ви думаєте над своєю участю, тим повільніше здоров’я біжить до ВАС!

Я вже знайшла своє рішення. Хочете його знати? Ваше тіло як і моє буде випромінювати тепле світло завдяки тому, що ви нарешті знайшли правильний образ думок та відповідні знання для досягнення гармонії.
ВАМ це цікаво? У мене є рішення і з ним ви зможете допомогти собі самі.
Прослухайте вебінар і розпочніть змінюватись.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Деякі відгуки про мої заходи та про мене і мої вподобання, досягнення, дипломи, факти на моєму блозі http://pozytyv.in.ua/projects.html
Почитайте мій блог на http://admin.20minut.ua/blogs/lyubov-ta-samotnist.html

А ЯКЩО ВИ ВЖЕ чули мої вебінари чи були на моїх тренінгах, і НАПИШЕТЕ свої 3 самих великих успіхи, вашу цікаву історію чи зміни після прослуханого якогось вебінару чи тренінгу до 07.07.2014- то ви отримаєте серпневий дуже важливий вебінар про психосоматику безкоштовно
!

З ВАМИ: Марія Хомів, лікар психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), лектор, координатор проекту для вагітних «Школа щасливого материнства св.Анни» http://www.mamusi.org.ua/, позитивного проекту для дівчат-підлітків «Я-цінна. Я-гідна. Я-особлива», Ведуча жіночих груп, тренінгів та вебінарів, семінарів та зустрічей. Співавтор сайту http://pozytyv.in.ua/. Автор численних статей на медико-соціально-психологічні теми, доповідач у теле- та радіо-ефірі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 31 липня 2014, 11:03

Деякі відгуки про мої попередні заходи, вебінари, про мене і мої вподобання, досягнення читайте на моєму блозі :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Особлива акція- 3 літніх вебінари про здоров"я
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Цікавить? Пишіть

Ось що пише дехто з тих, хто веде свої щоденники у закритій групі після останнього вебінару:
-О.
Мої успіхи :На дні народженні в родичів сьогодні відмовилася від смаженої картоплі, жирного мяса, солодкого, різних не овочевих салатів. Сходила до ортопеда -він порадив, що потрібно зробити, для зменшення болей і набряків в ногах. Запущені давні хвороби дають про себе знати. Треба брати себе в руки і вперед. Ввечері був хороший настрій за зроблену вдень роботу. Почувалася задоволена своїм успіхом. Я нарешті добралася до генерального прибирання в квартирі (дві кімнати, ще залишилася кухня). Так добре, коли все прибрано і лежить на своїх місцях. Води пила багато. Приділяла більше часу для розмови з Богом. Написала і так ніби легше стало. Сили прибули до роботи над собою. Дякую за групу і можливість ділитися своїми успіхами. Марії особлива подяка за підтримку.
-Л.
Я вчора в кінці дня не скаржилася своєму чоловіку на те, які мала труднощі упродовж дня. Пообіцяла собі таке ще позавчора, бо бачу, що надто часто скаржуся - чоловік й так на це особливо не реагує, а я себе картаю, що знову нию. Подивимося, на скільки мене вистачить. Вчора я вчергове продовжувала читати мою current книжку, ане полізла зразу в інтернет, коли діти поснули. Це мій такий типу смішний успіх, бо я в цей тривожний для України період особливо важко втримую себе від інтернету, в якому новини-новини-новини... А нечитані книги-журнали (в т.ч.мамські) далі лежать без уваги
-О.
Мій недавній великий успіх: я "відклала" все і всіх, взяла дитину і поїхала на тихий відпочинок в далеке українське село (трохи більше ніж на місяць). Ціль поїздки: відпочити морально/емоційно і попрацювати фізично. Ми тут вже декілька тижнів і я жодного разу не пожалкувала що прийняла таке рішення. Тут такі краєвиди, таке повітря, такі смачні помідори.. Почала себе подумки хвалити і сама собі дякувати...це виявляється так приємно (ніколи такого не робила раніше).
-Ю.
День ще не пройшов (здається він буде довгим), але напишу зараз, - що спробував попри негаразди потішитись ранковим сонцем і обіднім дощем. Хіба буває погана погода? Всім гарного дня! Щойно мав можливість переглянути недавно скачаний фільм. Дуже задоволений! Перегляд фільму це не досягнення, але успіх у тому, що за ці 1год.40хв. зміг бути спокійним, подумати і надихнутись на щось добре.
-О,
Гуляли з чоловіком за руку в Києві. Так давно ми це робили, було дуже приємно. Після повернення додому, я зразу завелась. Бо свекруха поперекладала речі на "краші" місця )))) Вийшла в туалет, подихала глибоко, подякувала їй подумки за те, що побула з дитиною. Я ж і так потім речі розкладу назад на свотї місця ))) ак що знову спокійна і молодець. Іду пити молоко з печивом. Гарного усім дня!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 31 липня 2014, 12:29

Запрошую вас на перегляд вебінару:
«ХОЧУ ЗАЛИШАТИСЬ ЗДОРОВОЮ. Психосоматиці- ні!»

Зображення

Цей вебінар для ВАС, ЯКЩО:
• Вам не подобається дивитися на себе в дзеркало.
• Ви самотні, і думаєте, що це через ваш зовнішній вигляд чи ті захворювання, які у вас є.
• Ви стали більше втомлюватися, у вас головні болі, набряки або задишка, перепади артеріального тиску, змінені загальні аналізи, болі, відчуття туги і пустоти всередині.
• Ви не пам’ятаєте, коли востаннє за тиждень відчували себе фантастично, легко, комфортно.

А ТАКОЖ ДЕЯКІ ЗНАННЯ ПРО ДИТЯЧУ ПСИХОСОМАТИКУ!!!ВАм треба це знати?

ЧАС УСЕ ЗМІНИТИ! Як це можливо? За допомогою вебінару (чудового способу навчання вдома у зручний для вас час, за допомогою інтернету або запису вебінару), шляхом отримання нових знань, прикладання їх та мого досвіду, і подальшого впровадження знань у життя.

Не обманюйте себе, що і так усе нормально. Тілесні недуги є проявами психологічних проблем людини.

Приходьте та дізнаєтесь:
-Цікаві секрети та легкі вправи для покращення здоров’я: як здорово бути здоровим, дихати, співати, кохати; про дихання вогню, активізацію лімфотоку, ванну Клеопатри,
-Про Спостереження, відчуття, заземлення, опору.
-Про Ділог та взаємодію тіла-душі-духу.
-Як вийти за рамки хвороби і побачити життя.
-Про вигоди від хвороби і тікання у хворобу.
-Погляди на страждання людини з точки зору Позитивної психотерапії
І багато цікавого.

Просто зараз реєструйтесь,
| +
відписавши на vebinar.te@gmail.com із темою листа "Хочу на вебінар" та чекайте від нас реквізити для оплати та опісля код доступу до вебінару.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

-Мрієте відвідати вебінар безкоштовно:
Легко: Приведіть 2 –х подруг які внесуть внесок на вебінар, і отримайте свій вебінар безкоштовно.

-Хочете допомогти мені та отримати знижку:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

і ваш внесок складе лише 50 гр
Для тих, хто відвідав попередні 2 літніх вебінари- ціна всього 40 гр.


Ви сумніваєтеся:
• ЧИ зможу я отримати від вебінару потрібні мені результати?;
• Як можна переконатися в тому, що це дійсно працює?
• А що, якщо нічого не вийде?

-Сумніви пожирають душі людей. Треба мені це, чи ні?
Досить сумніватися! Перестаньте! Беріть вже владу в свої руки!

Чекаю ВАС! Вебінар записаний, можете переглянути у будь-який день з 10 серпня

Ви знаєте, що 70% людей так і не домагаються своїх цілей?
| +
Чому, запитаєте Ви?
З різних причин.
Деякі тому, що не знають, чого насправді хочуть, інші - тому, що не можуть ніяк розпочаті прислухатись до свого тіла та душі, а треті -просто не вміють доходити до потрібного результату, і підтримувати себе.
Причин може бути багато.

Як виробити необхідні навики та краще розібратись у собі: подивитись не лише цей, але і 2 попередніх літніх вебінари: про емоції та про гармонію душі і тіла.
Лише ДЛЯ ВАС у серпні знижка на 30 відсотків- маєте шанс придбати 3 літніх вебінари лише за літньою ціною-100 гривень. Подивись їх у записі тоді, коли це зможете зробити і розпочинайте діяти.

І те, що Ви дізнаєтесься від мене-це не просто набір певних дій, це - Ваш новий стиль життя, якому Ви навчитеся, ТОМУ ЩО Я, як ніхто інший зацікавлений у вашому результаті і в тому, щоб всі Ваші цілі досягалися легко і приємно. І особливо, як лікар психотерапевт, я бажаю вам бути здоровим та щасливими.

Потребуєте ще індивідуальної консультації вживу чи по скайпу, для того, щоб було кому підтримати, мотивувати, та заставити працювати над собою? Я із радістю допоможу . Пишіть мені на mamhom@rambler.ru з темою листа- хочу на консультацію, і ми обоговоримо умови наших 5-10 зустрічей.
Тому що, якщо ВИ сьогодні ви не потурбуєтесь про себе, що буде з вами ЗАВТРА?


З вами буду я, Марія Хомів, лікар психотерапевт
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 06 серпня 2014, 09:23

НЕ пропустіть вебінар "ПСИХОСОМАТИКУ!!!"

А також можливість за літньою ціною придбати 3 вебінари про здоров"я, а четвертий- бонус, отримаєте в подарунок 30.08.2014
МОЄ УЛЮБЛЕНЕ ТІЛО"


Зображення

Чудовий, захоплюючий, натхенний вебінар для тих, хто знати більше про своє тіло. Про любов, вагу, здоров"я, музу, смакові пристрасті та їжу.

Якщо тебе цікавлять:
-Гормональна рівновага.
-Запитання чи потрібно мені худнути і як?
-Знання про смакові пристрасті.
-Чуть більше про думки які змінюють життя.
-Система природного оздоровленя.
-Симтоми інтоксикації тіла.
-Краса і здоровий спосіб життя?


Якщо ТИ Хочеш:
стати сама собі лікарем, який полікує і своє тіло і душу.


А побачити:
Яким буде твоє життя, коли ви вирішиш свою проблему???


ТОді поспішай до НАС!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 06 серпня 2014, 09:27

Запрошуємо вас у жіночий простір -ЖІНОЧИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ САЛОН "КНЯГИНЯ", створений із різних можливостей.

Зображення
Зустрічі в стилі французького салону у бохо-кафе ЖИРАНДОЛЬ, а також заняття у СПА, та інших залах міста.


Що вас чекає:
-Цікаві зустрічі які містять елементи навчання, вільного діалогу, обміну досвідом, літературно-мистецьких вечірок, можливостей саморозкриття через танець, роботу з казками та архетипами і догляду за тілом;
-Пізнання навиків самозахисту і роботи з тілом у компанії чудових чоловіків;
-Жіночі практики, в яких ви навчитесь розкривати свої здібності, шукати свої ресурси та силу, поруч із психологом та психотерапевтом;
-Пізнання вічних секретів любові, виховання та повернення сімейного щастя;
-Розуміння мистецтву спільного життя та радості з омріяним чоловіком і цінування свої гідності.

ЦЕ так розкішно та легко бути Справжньою жінкою, якщо ви зрозумієте, як це! Це точно можливо: пізнати саме на наших жіночих посиденьках та розпочати впроваджувати у своє життя найкраще і стати коханою, щасливою, гаромнійною, люблячою.

Програма складається із 11 різних, наповнених, змістовних недільних занять. 11.00-13.00.Вартість 1 заняття- лише 70 гр, при оплаті відразу усієї програми- вартість- 700 гр.

Група обмежена по кількості учасниць. Лише Леді від 18 до 81!


Де ви???
Чарівні, мрійливі, цікаві, неповторні, втомлені , щасливі, студентки, матусі, бабусі, бізнес-леді, і просто тернопільські панянки- це саме те,чого ви чекали!
Вперше у Тернополі! Вже 28 вересня стартує перша група! Поспішіть! Запис уже розпочався!
Запис за тел. 0968642217, Оля, менеджер

ДЛЯ УСІХ, які хочуть бути неповторними! Які мріють розкрити свої жіночі таємниці, стати впевненими, зрозуміти про свої слабкості і силу, розквітнути і цвісти, а також стати здоровими душею та тілом!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron