Глобальні оголошення!



Запрошення на тренінги, вебінари

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 09 травня 2015, 11:21

І ПЕРЛИНА ТРАВНЯ: Запрошую на мій вимріяний, натхненний, оригінальний воркшоп «ЖІНКА на все життя!» В суботу 16.05.2015

-Вона з’явилась очікувано в неочікуваний момент. Жінка, котра приходить лише раз і не залишає слідів, як би не вислідковував її на вулицях. Жінка, що пахне м’ятою і вмивається росою. Жінка, яку кликатимеш у темряві, згадуватимеш у снах та пам’ятатимеш, як би не хотів забути. Жінка, котра захоплює як вода, обпікає немов вогонь, котра мов кішка залишає подряпини на тілі і немов стихія змушує схилитись перед її силою… жінка… Справжня жінка!..."Рольові ігри"
Іван Байдак


Зображення
Хто я? Яка я жінка?
Запрошую подосліджувати наші вияви жіночності у різних цікавих відчуттях, голосових техніках, будемо пізнавати себе, наповнюватись, плести мереживо відчуттів та насолоджуватись.

Коли востаннє ви були такою справжньою, коли вітер куйовдив ваше волосся, а м’яка росяна трава опутувала ступні ваших ніг, і ви могли вправно глибоко заспівати своїм справжнім грудним голосом- голосом від якого завмирав весь світ??? Забули?

За участі чарівної , голосної Ольги Чіркової, тієї ,«що Падає вгору і Танцює з вітром».
"Ті, що падають вгору" — український рок-гурт із Тернополя. Лідером гурту є вокалістка Ольга Чіркова.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Місце зустрічі: 15.45 біля готелю Тернопіль.Тривалість заняття: з 16.00-19.00

Необхідний одяг для заняття : босоніж, сукня або спідниця, карімат або подушка для сидіння, парео або платок.Необідний обов’язковий попередній запис за тел. 067 9998452, тому що за наявності несприятливої погоди тренінг буде перенесено на 17.05 або інший день.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 12 травня 2015, 11:10

ОТОЖ, добираємо бажаючих на вражаючий вебінар про образи, ви можете придбати запис вебінару та дивитись його в зручний для вас час, або чи також прийти на суботній тренінг шалений, як вихр- про Жіночність.
Поспішайте!!!!


Зображення
А ще дуже важливий захід-в цю неділю:
з 18.00-21.00 в ДР Мамонт на вашу пару очікує теплий вечір.

На протязі 1.5 год. семінару- практикуму «Маленькі секрети Високих стосунків»від Марії Хомів- на вас чекає приємне спілкування, цікава робота заповнення опитувальників як я даю, беру любов; фантастична техніка тесту з фольгою та інтерпретація робіт, притчі про любов, годування наосліп (теплим чаєм та 1 ягідним холодним мусом на двох ) на довіру, затишна атмосфера, та романтична музика піаніста. В процесі роботи ми будемо гадати на пальчиках долоньки і матимемо Флеш-моб для пар, запускаючи разом мильні бульбашки, закликатимемо будувати подружнє щастя та працювати над стосунками, щоб щастя не луснуло як мильна бульбашка.
У нас буде стіна кохання з сердечками, мріями, теплими побажаннями і дерево кохання, на яке кожна пара може загадавши бажання зав’язати стрічку.
На протязі заходу нас фотографуватиме фотограф, і ви отримаєте на своє електронну скриньку фотографії з пам’ятним написом “Кохання ніколи не перестає. Тиждень Подружжя в Тернополі. ДР Мамонт”
І звісно: ви зможете підписати коханому / коханій листівочку, написавши слова любові та ніжності. Листівочку та лист можна подарувати коханому (коханій) особисто, або залишити в пошті для коханих) з контактними даними отримувача, і ми залюбки надішлють ваші романтичні вітання поштою вашому коханому адресатові.
Буде тепло, натхненно та любляче.
ОТОЖ, Кому потрібна любов та високі стосунки?
Напевне мені,
Напевно, Вам!


Вартість участі- 180 грн. з пари!
Сьогодні ще є місця на 8 пар!
Запис лише попередній до суботи:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 13 травня 2015, 23:09

І остання можливість долучитись на заходи цього тижня-50 відсотків знижки на тренінг у суботу та теплий вечір у неділю, якщо приведете з собою пару чи жінку (на жіночий) яка оплатить свою повну ціну.
Дуже вигідно, дуже просто!!!!Залишилось 2 дні!


Щодо вебінару про образи, він вже записаний.
phpBB [video]


ПРИДБАЙТЕ ВЕСЬ ВЕБІНАР У ТРАВНІ ЗА ЦІНОЮ ЛИШЕ 150 ГРН.-ІНВЕСТУЙТЕ В ПРОЩЕННЯ
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 15 травня 2015, 20:58

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день сім'ї.
Нехай кожен, повернувшись додому, міцно обійме своїх рідних і скаже про свою любов до них та вдячність за те, що вони поряд.
Нагода тихенько прошепотіти про любов буде не лише сьогодні, а й у неділю о 18.00-21.00 на теплому вечорі у ДР Мамонт. Телефонуйте в ДР Мамонт і записуйтесь.
УВАГА! За бажанням запитуючих-розширюємо рамки формату і прийти можуть також і ті, хто зараз у пошуках високих стосунків, хто ще в роздумах, а також якщо чоловік не може долучитись з приводу різних обставин- приходьте самі (вартість оплати з 1 особи- 100 грн). Отримаєте багато натхнення. А в парі , в такому випадку, продовжите працювати вдома.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 02 жовтня 2015, 15:12

Зображення
Зображення Зображення
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 02 жовтня 2015, 15:23

Ось і настала справжня осінь.

Для когось улюблена, а для когось меланхолійна пора року.

Різні очікування та сподівання, різні запитання в голові.



Кожен раз, коли говорите комусь або чомусь у своєму житті "НІ" - задавайте собі запитання: кому (чому) саме в цей момент всередині себе я говорю "ТАК"? І чи говорю ТАК взагалі? І навпаки: коли говорите "ТАК", то чому всередині себе ви говорите "НІ"?

Скажіть «ТАК» цієї осені своїм новим можливостям.

І що ще робити восени?

Навчайтесь та відкривайтесь. Відвідуйте цікаві заходи, тренінги, проекти, психотерапевтів, друзів, священиків. Відвідайте святі або місця де ви раніше не були.

Віддайте перевагу мистецтву, поезії, романам, словам які народжуються в вашому серці та в душі.Дозвольте собі бути легшою та більше не вагомішою як ви були досі.

Ви гідні щастя.

Що я можу запропонувати?

Отримайте більше у мотиваційній скайп групі «Ранкові пробудження».

Лише восени о 6.45 розпочніть ранок із психотерапевтом. Ви навчитесь вести ранкові сторінки, любити і вірити в свої можливості і ЗМОТИВУЄТЕ себе до нових змін. Гарантую: що життя після цього зміниться на краще.

Щотижня по понеділках з 6.45-7.30 на протязі жовтня 2015р.

Вартість участі у скайпгрупі: при попередній оплаті у вересні- лише 90 грн за 4 зустрічі.

При оплаті у жовтні- 120 грн.

Тільки для ВАС я продовжу ціну -90 гривень до 05.10!!Саме в цей день ми побачимось по скайпу

Всього 45 хв. кожного понеділка, ваше бажання, час для себе і ви зустрінетесь із оновленою собою.

ТЕПЕР не кажіть що ви не зможете бути поруч, тому що ви не в Тернополі!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 02 жовтня 2015, 15:29

Продовжується набір у жіночий психологічний салон КНЯГИНЯ-3.

https://www.facebook.com/%D0%96%D1%96%D ... /timeline/

А для тих, хто його закінчив або хоче більше дізнатись цілеспрямовано про своє тіло- вітаємо у новому проекті.
З радістю запрошуємо Вас у «Територію Тіла».
Проект заснований друзями для друзів.
Направлений для натхнення жінок приділяти увагу здоровому способу життя, розумінню потреб свого тіла .
Підтримуючий простір. Прості та послідовні кроки здорового підходу до вашого благополуччя.
https://www.facebook.com/groups/proekt.tilo/

ПІЗНАЙ СВОЄ ТІЛО ВПЕРШЕ!
З 24 жовтня 2015 року.Зустрічі щосуботи, цілих 35 годин для себе, у чудовій програмі покращення самопочуття.
Час для власної епохи процвітання настав!
Це реально. Це примусить ваше серце битись частіше, ви будете бажаною та здоровішою.

Адміністратор проекту Ірина з радістю відповість на ваші запитання.
0987425405
proekt.tilo@gmail.com.

Що в проекті робитиму я?
Насамперед я радію, що зібралась команда подруг, які допоможуть мені вести цей проект та втілити цю мою ідею.
Щосуботи я матиму 2-х годинне заняття, де разом зі мною, крок за кроком ми будемо вчитись любові до себе, свого тіла, пізнаємо свою жіночну сутність і секрети.
Будемо отримувати новий емоційний, тілесний досвід,формувати нові здорові звички тіла, культивувати любляче самоприйняття, формувати бажаний образ тіла,набути мотиваціі і сили до змін,пізнавати себе,працювати з своіми думками,емоціями та поведінкою.
Вірю в те, що кожен може стати здоровішим розумом,душею та тілом.

http://poglyad.te.ua/podii/ternopolyana ... she/#title
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 06 жовтня 2015, 09:13

Тіло людини. Насправді дар Всевишнього. Все в ньому передбачено-до дрібниць.Храм для душі. В ньому і красота і грація і сила водночас.
Але чи вміємо ми ним користуватися ? Чи розуміємо ми його мову?
Піднімаючись на вершину знань,людина підкоряє космос,відкриває нові галактики,опускається в безодню океану,і при тому залишається глибоким невігласом по відношенню до свого тіла .
Чи не тому ,що тіло людини є дуже досконалим інструментом ,далеко не простим для розуміння ?

Проект під назвою «Територія тіла»,який вперше організовує команда спеціалістів з Тернополя ,є однією із спроб привідкрити двері пізнання цієї великої таємниці –людського тіла.

24.10.15 стартує 10-ти тижнева програма , у новому форматі, разом із лікарями ,тренерами ,цікавими людьми
Будуть і нові відкриття і сюрпризи ,випускний та багато іншого .
Запис вже розпочався .
Зрозумій себе вперше.
Кількість учасниць обмежена .
Адміністратор проекту Ірина т.0987425405


Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 29 грудня 2015, 02:32

Підсумки року: Закінчується 2015 рік.
В повітрі пахне змінами. Хоч ще не бачу, але вже відчуваю запах зими, нових звершень. Хочу миру у всьому світі, хочу щоб люди були добріші і відповідальніші.Хочу щоб не ображали один одного, турбувались про менших, тварин, про природу. Щоб менше хворіли, щоб швидше виздоровлювали, щоб народжували і щоб не залишали, щоб любили. Хочу змін у світі на краще.
На протязі 365 днів у мене було багато щасливих, цікавих, радісних і сумних моментів. Для мене цей рік був насиченим, нелегким але щедрим на події та людей. А також багатий на різні емоції, на щастя і сум, на втому і силу, на працю та відпочинок, на навчання і час для себе. Хочу подякувати тим людям, які в цьому році були поруч, які підтримували, навчали, любили та допомагали. Клієнтам які приходили і змінювались.
Скільки різного я пізнала і пізнаю: сакури, ризькі шоколадні сирки, Балтійське і Чорне море, Зара, Рубі, Рося, Альонка, Аня, робота на Родинному колі та родинних зустрічах із сім’ями загиблих, участь в корекційній програмі по роботі з насильством, сльози,зло, клієнти, знайомства, книги, фільми, розмови, прогулянки, чаювання, теплі вечори, відпровадження та перехід у нову школу.
Скільки проектів було проведено: жіноча психотерапевтична група, 10 тренінгів, Тиждень оздоровлення сімейних стосунків, семінар для закоханих пар, вебінари, конференції, доповіді,поїздки, виступи, лекції, навчання для майбутніх моделей.Було видано і презентовано чудову брошуру по сімейних стосунках.
І гордість цього року-зроблено і випущено з подругами 1-у групу жіночого розвиваючого проекту «Територія тіла».
Завершено повну психотерпаевтичну освіту в методі позитивної психотерапії, проведено конференцію.
Розпочато та завершено рік навчання в методі КПТ-терапії.
Продовжували роботу проекти: «Княгиня», Школа щасливого материнства св.Анни, Колиска життя, ГО, позитивний проект для дівчат-підлітків.
Увійшла у 100 кращих тернополян 2015.
Запрошена для зйомок і участі у фешнкалендарі.
Була в гостях у Ростислави. Та на арт-таборі в Карпатах.
На реабілітаційному таборі в Юрмалі-Ризі.
І навіть на 5 хв.бачилась з дружиною президента.
Якось ось так....так багато ..такий був рік...багато сил треба було щоб все освоїти і зрозуміти.
Я дякую усім людям, які допомогли мені реалізувати мої мрії. Дякую Богові за життя, за дні, за хороших людей, за все. За сім"ю.
Давайте бути щасливими в 2016!
Давайте вірити та молитись за мир!
Давайте станемо добрішими і турботливішими!
Боже, допоможи!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 29 грудня 2015, 02:33

Пропоную мотиваційну та цікаву цікаву роботу над собою та своїми звичками у закритій ФБ-групі
"101 день до розцвітання".
Кожного дня з 01.01.2016 ви бачитимете в групі цікаве завдання, яке потрібно буде зробити. Інколи, коли за якоїсь причини ви не будете онлайн - вам прийдеться доробляти пару завдань у день. Мотиваційна підтримка у групі та обмін досвідом. Лише власні і фахові напрацювання і досвід,без будь-яких лишніх постів і статей з нету.
Вимагає розвитку таких навиків як цілеспрямованість, дисциплінованість, та інших. Спробуйте, вартість участі-101 грн. (всього 1 грн в день), і безліч нововведень і покращень у життя.
Пишіть мені у ФБ- Марі Хомів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron