Глобальні оголошення!



В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

Повідомлення Проблемус » 04 вересня 2011, 00:24

Доброго вечора
Хочу спитати, чи слід мені непокоїтися за поведінку моєї дочки
Вона не має постійної іграшки для спання.
може спати з будь-чим. От що було куплене в той день - вплоть до розмальовки, серветок, носовичка... і що було найцікавіше в грі сьогодні - з тим хоче спати. Вже дойшло до того, що під подушку ховає, бо знає що я забираю.
Вибрали одного звірика для спання (вона сама вибирала), поспала з ним з тиждень і тепер він валяється серед усіх іграшок з півроку.
А чому хвилююся - бо раптом коли вона виросте, то буде міняти партнерів теж так часто.
І чому вона так робить, чим це може бути зумовлене.
Доці 3 роки

дякую
Проблемус Офлайн


 

Re: В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

Повідомлення Псіхея » 16 вересня 2011, 04:09

Доброго вечора

Думаю не слід вам непокоїтися з цього приводу.
Та все ж задам вам кілька запитань. Відколи дитина спить з іграшками? Це її ініціатива чи ваша? Чому ви забираєте в неї іграшки? Ви можливо читали Фрейда?

Однією з можливих причин може бути те що в дівчинки дуже багато іграшок. ВІд їх надміру і немає чогось бажаного, а звідси і улюбленого.

Для вашого заспокоєння радила б вам розказувати доні казки в яких йдеться про вірність, дружбу, кохання....

Я впевнена що у вас чудова донечка!!!
Псіхея Офлайн


 

Re: В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

Повідомлення Dolorosa » 13 грудня 2015, 01:05

освіжу тему, бо задалась якось питанням, до якого віку притаманно дітям спати з іграшкою? Пам'ятаю, я сама в дитинстві ніколи не спала з іграшками, взагалі будь-що на подушці мені заважало, а от мала навпаки, дві затерті мало не до дір іграшки, прані-перепрані, штопані-перештопані незмінно на сон з нею
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

Повідомлення mari » 13 грудня 2015, 22:53

На мою думку:
Має потребу дитина, спить з іграшкою, не має потреби- не спить. Виявити таким чином що потребує дитина-важко, але можна думати про потребу в любові і безпечній прив"язаності.
Також до якого віку- не має заначеної норми чи таблиці про це.
Навіть доросла людина та вагітна жінка може спати з чимось мякким, ніжним, якщо цього їй хочеться.
Для мене це не є фактором який свідчить про якусь небезпеку.
Але от відбирати іграшку під час сну чи забороняти дитині не можна:можливо саме так на цьому етапі їй потрібно задовільнити свою потребу , а це може бути потреба у захисті, турботі, наявність страхів, і т.і.
А мамі можна читати більше казок, і давати більше тілесних дотиків якщо іграшок для спання береться багато.
Затерті та старі іграшки несуть для дитини певну історію любові, вони для неї найкращі, це певний якір до ресурсу, хай такими й будуть. Прийде час і вони стануть неактуальними.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: В дитини нема постійної іграшки для спання. Це проблема?

Повідомлення Dolorosa » 14 грудня 2015, 00:15

дякую за відповідь. для мене була цікава саме полярність в плані питання, бо ж самій мені дико заважав будь-який предмет, не мало бути нічого стороннього, інакше просто б не заснула, а в малої вже довгий час на сон під щоку невелика мяка іграшка (плоска, як подушечка, вже й не памятаю, чи була вона первісно іншої форми, чи ні), і міні-пупс біля подушки або в руку - свого часу вона його собі вибрала в якості заоохочення після неприємної процедури здачі аналізів, якщо кудись їдем з ночівлею, то пупс обовязково їде з нами
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.


Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron