Глобальні оголошення!



Хочу давати дитину в приватсадок

Хочу давати дитину в приватсадок

Повідомлення Люська* » 05 липня 2011, 00:05

Хочу давати дитину в приватсадок. Моєму сину 1рік і 4 місяці. В нашому місті зараз зявились багато садочків приватних. Сьогодні відвідала один такий. Чисто, гарно, охайно. Діток беруть 4-5 (не більше). Дітьми займаються. Мені сподобалось, думаю краще ніж звичайний садок.
Але все одно щось в душі скрегоче. Ми ще не ГВ і він дуже погано їсть (мабуть через ГВ). Мене дуже турбує як він буде лягати спати, чи буде він там їсти, чи не відмовиться мені від груді, чи не буде плакати? Ти питань купи. Хто стикався може мене якось заспокоїть, може якось дитині поясняти, чому мама його там залишає?. Буду вдячна ща відповідь.
Люська* Офлайн


 

Re: Хочу давати дитину в приватсадок

Повідомлення Псіхея » 12 липня 2011, 01:04

Люська* дуже часто скрегіт на душі в мами переходить у неспокій дитини. Тому якщо у вас склалася така ситуація що потрібно таку маленьку дитину давати в садочок ви повині бути впевнені що робите правильно. Садочків справді зараз багато приваних відкривається з хроршими умовами, тобто у кожної мами з татом є можливість вибору в залежності від фінансів.
Якщо ви були і вам все сподобалося та підходить ви повинні заспокоїтися і будучи в хорошому настрої розповідати дитині які зміни на неї чекають. Як там буде гарно, цікаво і т. ін.
Щодо харчування. Можливо відразу дитина їсти і не буде, але їй потрібно кілька днів адаптації, тому що при найпозитивніших обставинах - це для дитини стрес. Дитина яка на ГВ часто стрес знімає саме і момент годуваня, тому думаю що проблем з відмовою виникати не мало б.
І ще кілька слів щодо того що "мама його там залишає" Дивіться на ситуацію з іншої сторони, і з тієї ж сторони дивитиметься на неї ваша дитина. Мама не залишає там дитину, а мама привела дитину погратися з дітками, привела щоб дитиина помалювала з вихователькою, пограла цікаву гру і т. ін.
Бажаю вам та дитині швидкої та успішної адаптації до садочку!
Псіхея Офлайн


 


Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей