Глобальні оголошення!



Потребую поради!!!

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Брюнетка1 » 16 квітня 2014, 00:08

Прошу поради для себе!
Сьогодні вирішила зайти в "Однокласники" на свою сторінку,але попала автоматично на сторінку чоловіка ....Зазвичай я завжди закриваю все,не маю звички перевіряти ні телефон,ні пошту,але чогось інтуїтивно потягнуло мене все-таки "кинути оком" ту переписку.Може,я сьгодні під вливом емоцій перебільшую,але "Самотність в мережі" відпочиває.Це почалося з 2008 року (на той час нашій донечці був 1 рочок,я сиділа в декреті і було в нас все добре,чи то я так хотіла бачити?) і триває досі (тобто переписка).Багато своїх повідомленнь він витирав,тому я ,нащастя, так і не зрозуміла чи вони зустрічалися (вона з іншого міста), але спілкувалися по скайпу точно.Ну і тих повідомлень,шо залишилися ,мені вистачило,щоб зрозуміти,шо це не просто флірт,тут шось блище...
Питання таке:як я маю вийти з цієї ситуації?
Зробити вигляд,шо все як раніше мені не вийде,а заявити- я все прочитала-вибачайся-а він буде падати в ноги ,шо ти в мене одна-такого точно не повториться- не буде!Він,як завжди,все перекрутить,шо вибачатись ще доведеться мені,що "лазила" у його сторінці.Це така маленька характеристика його як людини.
Останнім часом стосунки в нас не дуже хороші....
Хоча я і стараюсь,як то кажуть,"клеїти з того,шо є",бо росте спільна дитина 7 років.Відповідної реакцію не бачу.
Розумію,шо це лише "верхівка айсберга",але все ж-таки щось порадьте!!!!!
Брюнетка1 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2013, 01:02
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 12 раз.
Діти: Катруся,7 років

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення mari » 16 квітня 2014, 01:00

Поради я точно давати не буду, це ваш вибір як вам поступати у даній ситуації, слухайте своє серце, АЛЕ тоді коли емоції вляжуться і ви зможете спокійно про це думати.
Найгірше що можна зараз робити і саме простіше- все зламати.

ЩО ВИ ХОЧЕТЕ? Це сама проста відповідь? Розлучення, миру і любові, спокою?

Напишу декілька думок:

1.Достатня частина чоловіків хотіли б зрадити своїм дружинам або постійним подругам. При чому більшість заздалегідь не налаштовані на зраду, але інколи все виходить спонтанно, коли випала сприятлива можливість. І це лише констатація факту. Звісно що не служить оправданням.
Отож визнаємо що ваш чоловік належить до цієї категорії. Флірт чи зрада- в принципі дії тут однакові. Дізнатись більше про те як там було у нього певно нереально, та й чи треба?
Може варто сто разів подумати, а чи ВАМ це треба знати?Може, є резон не ворушити брудну білизну в домі? Хай було як було, не робити з цього трагедії, якщо усе решта- добре? От що таке не дуже хороші стосунки у вас не зрозуміло взагалі, але раз ви 7 років разом, то певне порозуміння є між вами. І за що бути вдячною йому.

2. Проаналізуйте, чому чоловік міг би вам зраджувати.
Якщо вдома не дуже - в будь-якому відношенні: психологічному або сексуальному, чи якомусь іншому і є різні погляди на життя, гроші, виховання, борш, т.і.. Подумайте про це спокійно і розсудливо, оцініть всю сімейне життя і ваші взаємини і постарайтеся виправити ситуацію. Це дуже розумно! Може спробуйте дати ще шанси собі і йому! І не його міняйте , а розпочніть з себе. З того що вам під силу. Займіться СОБОЮ! Оцю таки пораду точно дам, і не тому ви є винною (бо у сім"ї зажвди є винними обоє), а тому що поки одна людина не почне змінювати світ, не буде результату, а там- і він, дай Бог потягнеться за Вами.

3. Всі любовні романи рано чи пізно проходять. Якщо ви не будете загострювати ситуацію, з часом пройде і захоплення вашого чоловіка. Дуже рідко буває, що при хороших сімейних взаєминах чоловік кидає сім'ю, як би йому не подобалася його коханка. Якби заміжні жінки мали можливість вислухати скарги жінок, навіть молодих і сексапільних, як часто чую, на те, як важко змусити одруженого чоловіка розлучитися, вони б були набагато більш спокійні за стабільність свого шлюбу.
Але це і не причина розпускатись у шлюбі - на Сході є чудова традиція краще виглядати вдома аніж для гостей, думаю багатьом нам час її взяти на озброєння. Створювати вдома місце -натхнення. Можете більше про це почути послухавши вебінар.

4. Поговорити і розпитати чому так трапилось, ще буде ЧАС! ТАК, ТАК, дуже вже чешеться язик спитати і знати. А ЩО ЦЕ ДАСТЬ? Ультиматуми і прискіпливе витягування подробиць що дасть? Або прикидайте, що будете робити після розлучення, або дружіть з щоденником чи психотерапевтом.

Не грайтесь в театр бідної та нещасної, але звісно людину яка поруч не надуриш, отож якщо питатиме чоловік чому ви така сумна- вирішуйте сказати чи ні, дивіться по ситуації, якщо вирішите: то не ЗВИНУВАЧУЙТЕ ЙОГО!!!!!!!!!!!Було б дуже добре тоді розкажіть як ВАМ боляче, сумно і важко з цим і що буде далі з дітьми і як ви себе погано почуваєте і що вам страшно і вам треба його допомога. І спитати що і чого потребує він? Та не принижуйтесь, жінка хоч і з ребра чоловіка та не його власність чи тряпка. Будьте гідною жінкою, ніжною та люблячою.
Питання, прощати чи не прощати чоловіка за його МОЖЛИВУ ! зраду, поки залиште відкритим. Ви до цього повернетеся, коли ситуація вирішиться, і, можливо, чоловік сам, оцінивши ваш розум і благородство, буде незабаром просити прощення, а ви проявите великодушність і милосердя, раз він все усвідомив. Все рівно, лише один Бог прощає, а ми отримуємо досвід. Бажайте йому кращого.

5. Якщо у вас дуже важко на душі - плачте, не стримуйте своїх емоцій, бийте посуд, порвіть одну з його фотографій (але не все, решта вам ще знадобляться), але робіть так, щоб ніхто цього не бачив - ні ваш чоловік, ні ваші діти.Займіться спортом щоб вивільнити емоції (плавання, теніс, біг,карате, тренажери),час настав! ВИВІЛЬНЯЙТЕ те що законсервували за роки образ.
Самій собі і скаржтеся, і все розповідайте. Пишіть щоденник свої образ на нього і усіх слів які б хотіли йому сказати, навіть якщо таких і ніхто не чув з ваших вуст. Розпочніть свою дорогу до себе! Психотерапію, приходьте на вебінари, ходіть на тренінги!
Ви потім самі переконаєтеся, наскільки це правильно, якщо будете вести себе з гідністю.

Ні в якому разі не вплутуйте дитину, мам ваших у цю ситуацію. Ваш чоловік заподіяв біль вам, а не іншим, тож займайтесь розвитком дитини та себе! Дайте дітям можливість більше спілкуватися з батьком, щоб вони своєю присутністю постійно нагадували йому про те, що він - батько і несе відповідальність за них.

Якщо ви будете впадати у відчай, ридати, битися головою об стіну або дорікати чоловіка в зраді , ви навряд чи змінить ситуацію на краще. Важко буде вам самій, тому будьте живою, терплячою, вірте в краще, моліться, читайте добрі і хороші книги!

Ви дорослі люди і рано чи пізно розберетеся з вашими відносинами!!!!Якщо чоловік так втратить голову, що готовий зруйнувати шлюб і вступити в новий, то він не буде мучитися і роздумувати, а вирішиться сам. І ЦЕ БУДЕ ЙОГО РІШЕННЯ !

Зрада стає драмою, коли дружина сама створює з неї драматичну ситуацію. Не робіть з цього трагедії. Такі ситуації бувають.
Подумайте про глобальні катастрофи у світі, як ця ситуації у порівнянні до них. Це допоможе вам усвідомити що це не кінець світу. Так, знаю, зараз все пливе перед очима і ви задаєте собі 100 питань не вірячи що це з вамии відбувається. На жаль, треба час, і на це також.

«І це пройде», - як сказав один мудрий чоловік. І біль рано чи пізно мине, якщо ви не доведете себе до депресії, і життя на цьому не закінчується, як би далі не склалася доля.

Удачі, щастя та розуміння!
З Богом!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Брюнетка1 » 17 квітня 2014, 00:57

Mary,величезне дякую за поради,підтримку та інформацію!!!Дуже важливо і дуже своєчасно!
Брюнетка1 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2013, 01:02
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 12 раз.
Діти: Катруся,7 років

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Брюнетка1 » 23 травня 2015, 23:44

Добрий вечір,Mary!
Я знову до Вас!
Допоможіть розібратися в ситуації.Можливо,хтось інший не звернув би на це уваги,але мене вже тиждень мучить сумління.
Отже,моя дочка потоваришувала в класі з дівчинкою,відповідно ми почали підтримувати хороші стосунки з її батьками.Охарактеризувати їх можу саме як добрі знайомі.Ініціатива спільного проведення часу з дітьми частіше йшла від них,але так як вони старші від нас віком і соціальним статусом,то не все я була в захваті від їхніх ідей.Але так як моїй дитині було цікаво,тому я "підписувалася".
Цього разу знов звонить мама подружки і каже,що нічого не плануй на неділю,бо МИ хочем з дітьми і т.п. і т.д.В цей час я була зі своєю подружкою,тому не стрималася,щоб не збунтувати.Типу:"А мене хтось питав чи я хочу туди іти,чи хочу,щоб у цоьму брала участь моя дитина."Ну і тут мене понесло, пішло висловлення моєї думки разом з обсудженням їхньої сім"Ї з моєї сторони.Через деякий час я бачу,що мій телефон "заглючив" і перенабрав до неї.Отже,вона чула якусь частину розмови...
На майбутнє я засвоїла урок,а от як розібратися з цією неприємною історією в теперішньому не знаю!Ми не настільки близькі і мені забракне сміливості,щоб запитати напряму що вона чула і перепросити.Тай робити вигляд,що нічого не сталося також не вийде.Наразі я її уникаю,але зустріч неминуча.Відчуваю себе останньою свинею...
Брюнетка1 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2013, 01:02
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 12 раз.
Діти: Катруся,7 років

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Marichka » 23 травня 2015, 23:59

так цікаво послухати думку фахівця
а як тоді вийшли з тої ситуації з чоловіком?чи все добре?
Хай все у вас буде добре в будь-яких ситуаціях!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Брюнетка1 » 17 червня 2015, 00:07

Добрий вечір!
Ситуація вже не актуальна,як то кажуть: "Дайте часу час".
З чоловіком ми разом.Звичайно,що він ставив акцент на те,що це ж віртуально.Але після хвилі образи мені "відкрилися очі".Я багато ситуацій бачила так, як я хотіла бачити(сама себе обманювала) і так, як він мені їх припідносив (в нас 10 років різниці), а не так, які вони були насправді.Ця ситуація допомогла мені почати дорослішати.Теперішні стосунки можу охарактеризувати просто- валіза без ручки-тяжко нести,але шкода викинути...
Брюнетка1 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2013, 01:02
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 12 раз.
Діти: Катруся,7 років

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Марійка » 28 грудня 2015, 18:31

Доброго вечора! Маю запитання. Якщо дитина каже татові, щоб пограти з нею гру, де вона буде телевізором, а він перемикатиме канали, це щось означає з психологічної точки зору, чи можна з цього просто посміятися?
Насправді наш тато вдома дуже мало часу. І часто так є, що доця щось питає його тричі, а то й більше разів, поки він почує, особливо коли дивиться телевізор...
Буду дуже вдячна за якусь інформацію!
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення mari » 29 грудня 2015, 02:22

Брюнетка 1-вибач що не своєчасно, але може знадобиться:
Викинь все, що не працює"
Викинь усе, що не працює. Прямо зараз. От візьми і неси в сміття.
Наприклад туфлі, в яких незручно !
Навушники, в яких одне вухо барахлить, а так ще нічого - туди ж. Разом з померлими колонками.
Тарілку від старого сервізу, в яку навіть печиво не покладеш - така вона негарна . Вистав біля під'їзду, раптом комусь знадобиться.
Листочок з дієтою на дверцятах холодильника .
Щовечірні розмови по телефону, коли вона тобі: «Ну ти уявляєш, який жах!» - А ти: «Угу! Звичайно! »- А сама в цей час переминаєшся з ноги на ногу, тому що не ти дивишся Хауса і тобі хочеться у ванну просто зараз.
Манеру терти очі, коли вони нафарбовані (або не фарбуй, або не три! Очам ж боляче!)
Переживання з приводу того, чи все ти за сьогодні встигла зробити
Жаль про минулі вчинках, про вибір, зроблений колись ...
Роздуми про те, «а що, якби ...» - або роби, або не думай. Спробуй - сподобається - іди далі.
Кофти, сукні, джинси та іншу нісенітницю, яка тобі не йде, не подобається, старить, повнить і т. п.
Ти себе не на смітнику знайшла, ходи завжди красивою!;
«Чемодан відносин» - коли нести важко, а кинути шкода. Руки ще не відвалюються? Зважся нарешті, і перейди на елегантні кейси з такими коліщатками, які самі собою їдуть на загальне задоволення. Красиво, легко, комфортно, надійно. Метафора зрозуміла?
Залишки косметики, непотрібні ліки, баночки-скляночки, просрочену і дешеву їжу - геть. Ти заслуговуєш тільки найкращого, свіжого, класного. І найголовніше - здоров'я і краси.
Обіцянки написати, зробити, занести, купити, і т. п. - якщо вони висять довше тижня (ну двох,!) мабуть, не треба. Зайве. Викреслюємо.
Слова «я не вмію» або «я в цьому не розбираюся» - не працюють. Розбирайся, вчися, вмій, або плати тому, хто вміє. Ти ж не комплекси в собі вирощуєш, а намагаєшся собі полегшити життя, правда?
Спогади, від яких сльози на очах і руки трусяться. Якщо є, викинь. Повернуться - ще раз «delete». Нічого тобі життя отруювати! Було та сплило!
Манеру завжди поступатися, «бути хорошою дівчинкою», тихо мовчати, навіть коли тобі щось дуже сильно треба, але «що люди подумають» - рви з коренем. Говори, проси, коментуй, висловлювалися, ввічливо і тактовно, але по-своєму і про своє.
Страх постаріти, боязнь нового, сумніви у своїй красі і привабливості, невіра в своє щастя - у щільний пакет, спалити і попіл за вітром. Не працює: не допомагає, а тільки заважає жити по-людськи.
Поламані дверцята і ручки - разом з кухнею, плитою, чайником і пр. Лагодити дорожче. Викинь - швидше купиш нове, таке, як подобається.
Звичку проводити багато часу в інтернеті - прямо зараз кинь.
Пройдися, подихай, подивися, відчуй.
Це живе.
Це працює.
Валяєва
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення mari » 29 грудня 2015, 02:26

Марійка написав:Доброго вечора! Маю запитання. Якщо дитина каже татові, щоб пограти з нею гру, де вона буде телевізором, а він перемикатиме канали, це щось означає з психологічної точки зору, чи можна з цього просто посміятися?
Насправді наш тато вдома дуже мало часу. І часто так є, що доця щось питає його тричі, а то й більше разів, поки він почує, особливо коли дивиться телевізор...
Буду дуже вдячна за якусь інформацію!


Думаю не слід будь-яку ситуацію вдома аналізувати,хіба що вона повторюється, але якщо це дійсно це буває часто-слід не нарікаючи розповісти коханому, ось є така ситуація, і вона повторюєтеся, і саме ви хвилюєтесь(без катастрофічних перебільшень-бо не бачу в тому проблеми, ти більше що інша половинка не завжди може робити те що ви і коли ви хочете) що буде далі, і що ви пропонуєте..................(а оце саме важливе!!!!!!!!!замінити те що не можливо на те що можливо і просто )
Я- повідомленя, Я+ ТИ+ думаю вирішать цей конфлікт.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Марійка » 29 грудня 2015, 05:49

Щиро дякую!!!
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей