Глобальні оголошення!



Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для записів

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 25 листопада 2013, 23:43

Бути гідними нас просять наші діти

phpBB [video]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 31 грудня 2013, 19:11

phpBB [video]


Ставте цілі і мрійте та досягайте їх!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 02 січня 2014, 21:40

ЦІНУЙ

У нашому житті є стільки речей, яким можна радіти. Ми єдині істоти на планеті здатні відчувати так багато чудових речей. Уявіть, ми єдині маємо архітектуру і сільське господарство, прикраси і демократію. У нас є літаки, високошвидкісні траси, дизайн інтер'єру та знаки гороскопу. У нас є модні журнали , домашні вечірки, весілля і американські гірки. Ви можете піти на концерт і почути гру на гітарах. Ви можете спати на чистих простирадлах. Ви можете ходити в кіно і сісти на хороші місця. Ви можете відчувати запах свіжого хліба, гуляти під дощем, надувати бульбашки і сміятися.
Життя настільки прекрасне, але у нас так мало часу, щоб пережити і насолодитися всіма цими крихітними моментами, які роблять її такою приємною. І ці моменти минають, і вони завжди, завжди швидкоплинні...

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 06 січня 2014, 12:36

"Мысливслух": Не верю в славословие регалий, презентаций и реклам. Мне кажется, что каждый - древний свиток - себя вначале прочитает сам. Потом из веры-кирпичей, усердья- плиток в себе создаст маяк, оазис, храм. И просто будет рад гостям- дарам. Которые несут доверья слиток...пока достроят сами свой ашрам...

Светлана Ройз
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 07 січня 2014, 10:47

Йди впевнено від сьогодні і завжди

Коли ти йдеш у вказаному напрямку, ідеш вірою в те, що чекає попереду, а дорога ще далека – Він постає перед тобою маленьким хлоп’ям із кількома хлібами й рибинами, аби підкріпити тебе на силах. Коли ти, зранений, падаєш і зневірюєшся, Він стає подорожнім із Самарії, у чиїй торбі є трохи вина, а в серці – достатньо сміливості й доброти, щоби залікувати твої рани й подбати про твоє відновлення. Коли ти смиренно виконуєш вказівки Отця, не до кінця їх розуміючи, Він приходить до тебе немовлям і тихенько усміхається.
Я не знаю, як почувалася Марія, коли перед Йосипом зачинялися двері. Ще одні. І ще одні. Не знаю, чи сподівалася тоді дива, чи благала Небесного Отця захиститися за них, чи просто спокійно приймала Його волю – і вірила, що вона виявляється у кожній дрібниці їхньої непростої подорожі.
Сьогодні, в цей особливий вечір, я перечитую записи із теки «очікування», де зберігаються біблійні вірші якраз на цю тему, і дякую Богові за кожен день своєї маленької мандрівки Сьогодні вперше відчула підготовчі перейми – руки таки почали тремтіти, але разом із тим у серці оселилися особливі радість і впевненість.
Час до пологів іще є. Нерозв’язаних питань щодо житла й не тільки досі багато. Але так добре читати сьогодні різдвяний текст і усвідомлювати, що, зрештою, усе не просто завершилося дуже добре – з цього вийшла найдивовижніша в світі історія. Де кожна деталь зіграла свою важливу роль. Так добре пошепки повторювати: «Ісусе, довіряю Тобі».

Н.Гербіш
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 10 січня 2014, 12:17

Плануй, записуй, досягай.

Про записані мрії і важливі красивості.
Ще багато років тому, коли я була мрійливим підлітком з великою любов’ю до красивих записників і всіляких надихаючих переліків, визріло бажання записувати свої мрії на певний період – місяць, рік, п’ять – записувати, а потім у молитві довіряти Богу. Коли вже після завершення першого такого терміну я побачила, що галочок біля моїх пунктів з’явилося неймовірно (бо коли писала, не зовсім вірила, що все це може здійснитися, ще й так швидко!) багато, хороше бажання стало хорошою традицією.
Тож щороку я записую свої мрії – і щороку пишу вдячні підсумки. Крім того, враховуючи свою запальність (і, звідси, забудькуватість) та величезну кількість розмаїтих справ, за які беруся, пишу плани на тиждень. І завдання на місяць. На щастя, тепер красивих записників – подарунків улюблених друзів – для цього вистачає.
Записавши, я знаю, над чим потрібно працювати, за що молитися, що не проґавити. Наприкінці місяця я дивлюся, що ще залишилося невиконаним – і це мотивує мене докласти зусиль, аби таки впоратися із поставленим завданням. Щотижневики допомагають менше забувати й не проґавлювати дедлайни. А річні підсумки сповнюють теплої вдячності й віри, що й у прийдешньому році Бог усе влаштує якнайкраще.
У грудні минулого року я читала чудову книжку Елізабет Джордж – ця книжка особливо добре лягла мені на серце в цей період, і дуже багато порад захотілося почати втілювати вже, негайно. Серед них – щоранкове планування згідно пріоритетів. Звучить нудно й дивакувато, але суть дуже проста й важлива. Крім переліку справ на день (який, зазвичай, варто писати напередодні ввечері) під час вранішньої молитви робити у своєму щоденнику записи важливих моментів у кожній із найважливіших сфер життя (як то стосунки з Богом, чоловік, діти, дім, особистий розвиток, служіння, творчість, робота, взаємини з близькими). Такі записи можуть і не стосуватися переліку справ, а просто бути важливим нагадуванням: «не забути написати надихаючу записку чоловікові на роботу й покласти йому в гаманець», «не заходити у ФБ після обіду, натомість більше часу провести на свіжому повітрі» тощо.
Коли я писала мрії на цей рік, то не просто розділила їх за основними сферами, а ще й додала туди «методи досягнення» - оцей простенький щоденний дріб’язок, який, зрештою, і стане їхнім утіленням. І якщо в попередні роки у моєму списку можна було помітити пункти типу «завершити навчання», «відвідати такі-то країни», «дописати книжку», «купити комод», то тепер все виглядає геть інакше. Серед моїх важливих пунктів тепер «щасливий чоловік» (знаю, він був щасливим і раніше, але тепер я поставила собі то як ціль – і, думаю, його щастя від цього тільки додасться), «оточена Господньою радістю дитина», «натхненна, сповнена сил і Божих бажань я». Там є довгий перелік того, як я можу послужити комусь – і ще перелік отих дорогих «комусів».
Звісно, там є місце й для матеріальних мрій, і для творчих-робочих планів, і про поїздки я не забула. Є навіть «мрії на межі здійсненного». Але основне – перелік маленьких кроків, які стараюся робити щодня. Усвідомлюючи, що тільки так можуть здійснитися мої великі мрії.
Ну, якось так. А от надихнули на цей пост (банально, але правда), мої дивовижно красиві інструменти для такого планування: яскравий зелений щотижневик і просто казковий подарунок – персиковий Moleskine, куди мрію записати ще не одну казку, ще не одну історію.
P.S. Після останнього абзацу мене можна назвати жертвою брендів, але ось що я зовсім недавно збагнула: речі, у яких продумана кожна деталь, спонукають діяти так само – продумуючи кожну деталь. Красиві речі надихають на творчість.

Н.Гербіш.

Ще є можливість послухати вебінар по плануванню життя в 2014.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 04 лютого 2014, 22:50

Дивні створіння ці люди... Їм завжди хочеться, аби все було навпаки! Восени хочуть снігу й нарікають на дощі, а як вдарять люті морози, гірко плачуть за літом. Спекотними липневими днями мріють про затишний квітень, а дощовий травень жадають хутчіш змінити на романтичний та ностальгічний вересень...
Дивні створіння - люди... Замість того, щоб жити, гоняться за оманливою ілюзією вічного й такого недосяжного "завтра".
Нехай ваше сьогодні буде справжнім, тут і зараз!
Якщо мороз - то нехай щипає за щоки, а якщо хочеться затишку - то влаштуйте собі вечір з улюбленою книжкою та зігріваючим напоєм. Аби і душі, і тілу було тепло...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 05 лютого 2014, 10:54

phpBB [video]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 15 лютого 2014, 22:12

"Є потужна вправа , досить проста , яку я почав застосовувати багато-багато років тому.

Кого б я не зустрічав на своєму шляху , будь то людина або комаха , ПЕРША думка, яку я допускаю по відношенню до цієї істоти :
"Я БАЖАЮ ТОБІ ЩАСТЯ " Але головне , щоб ця думка , дійсно , була найпершою та щирою : "Я БАЖАЮ ТОБІ ЩАСТЯ " .

Вона повністю змінює далі те, що відбувається між вами і цією людиною, твариною, істотою.
Кажу це , виходячи з особистого досвіду.

Іноді буває вкрай складно , коли зустрічаєшся з ворогом , коли опиняєшся обличчям до обличчя із несподіваною жорсткої ситуацією ...
І мені дуже допомагають молитви , які привчили не допускати негативних емоцій.

Ти отримуєш можливість створити навколо себе простір ... Ти бачиш , як у ньому спливає ця негативна емоція , і до того , як вона візьме над тобою "верх" , ти встигаєш її перетворити ... Ти бачиш все , як є: ось проявляється неведення ; гнів - не що інше , як незнання з мого боку , з їхнього боку.

Перетворіть його , відпустіть , перетворіть на ЛЮБОВ .
"Я БАЖАЮ ТОБІ ЩАСТЯ ! "
Спробуйте і побачите , як сильно зміниться все у вашому житті " .

Річард Гір
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Завдання Дня та мотивація на сьогодні!- відкрито для зап

Повідомлення mari » 17 лютого 2014, 22:35

Валяна мишка і маленьке мишеня в її руках приїхали з Києва з " Love is..."14 лютого і тепер живуть у нас,а пиріг місцевий, власного виробництва, 5 хв назад спечений, з персиками. Для тих хто знає що таке Love is...

Зображення

і щоб Любов жила і напередодні моїх вебінарів про жіночність та стосунки ось вам така історія:

Жили - були .. » І казки так починаються і життя ;)

| +
Сьогодні хочу розповісти вам казку - притчу від Володимира Мегре . Користь з неї може отримати кожен.
Жили- були на світі .... звичайні чоловік і дружина. Звали дружину Олена , а чоловіка Іваном ...
Повертався чоловік з роботи , в крісло біля телевізора сідав , газету читав. Дружина його , Олена , вечерю готувала. Подавала чоловікові вечерю і бурчала , що по будинку він нічого путнього не робить , грошей мало заробляє. Івана дратувало бурчання дружини. Але грубістю він їй не відповідав , лише думав про себе: « Сама - лахудра неохайна , а ще вказує. Коли одружився тільки , зовсім іншою була - красивою , ласкавою ».

Одного разу , коли дружина зажадала , щоб Іван сміття виніс , він , з небажанням відірвавшись від телевізора , пішов на двір . Повертаючись , зупинився біля дверей будинку і подумки звернувся до Бога :
- Боже мій , Боже мій ! Таке важке життя у мене склалося . Невже повік мені весь свій коротати з такою дружиною буркотливою і некрасивою ? Це ж не життя , а муки суцільні .
І раптом почув Іван тихий голос Божий :
- Біді твоїй , син Мій , допомогти я зміг би : прекрасну богиню тобі в дружину дам , але якщо сусіди зміни раптові у долі твоїй побачать , в здивування велике прийдуть. Давай вчинимо так : твою дружину я буду поступово змінювати , вселяти в неї богині дух і зовнішність покращувати. Але тільки ти запам'ятай , як хочеш жити з богинею , життя і ти гідний богині стати повинен.
- Спасибі , Боже . Життя своє будь-який чоловік заради хорошої жінки змінити може.
Скажи мені тільки : зміни коли почнеш з моєю дружиною творити?
- Злегка я зміню її прямо зараз . І з кожною хвилиною буду її на краще змінювати.

Увійшов в свій будинок Іван , сів у крісло , взяв газету і телевізор знов включив . Та тільки не читається йому , Кортить поглянути - ну чи хоч трохи змінюється його дружина?
Він встав , відкрив двері в кухню , плечем сперся об одвірок і став уважно розглядати свою дружину. До нього спиною вона стояла , посуд мила , що після вечері залишився .
Олена раптом відчула погляд і повернулася до дверей . Їх погляди зустрілися. Іван розглядав дружину і думав : «Ні , змін ніяких в моїй дружині не відбувається»
Олена , помітивши увагу чоловіка і нічого не розуміючи , раптом волосся своє поправила , рум'янець спалахнув на щоках , коли запитала:
- Що ти , Іван , так дивишся на мене уважно ?
Чоловік не придумав , що сказати , зніяковівши сам , раптом промовив :
- Тобі посуд , може бути , допомогти помити ? Подумав чомусь я .
- Посуд ? Мені допомогти? - Тихо перепитала здивована дружина , знімаючи забруднений фартух , - так я вже помила .
« Ну , треба ж, як на очах змінюється вона , - Іван подумав , - покращала раптом» .
І став посуд витирати.

На другий день після роботи з нетерпінням додому поспішав Іван . Ох , не терпілося подивитися йому , як поступово в богиню перетворюють його буркотливу дружину.
«А раптом вже богині багато стало в ній? А я як і раніше ніяк не змінився. На всякий випадок , прикуплю я квітів, щоб в бруд обличчям перед богинею не вдарити ».
Відкрились в будинку двері, і розгубився заворожений Іван . Перед ним Олена стояла в сукні вечірній , тій , що купив він рік тому . Зачіска акуратна і стрічка у волоссі. Він розгубився і ніяково простягнув квіти , не відриваючи погляду від Олени .
Вона квіти взяла і охнула злегка , вії опустивши , зашарілася .
«Ах , як прекрасні у богинь вії ! Як лагідний їх характер ! Як незвичайна внутрішня краса і зовнішність ! » І охнув в свою чергу Іван , побачивши стіл красивий і дві свічки горіли на столі, і два келихи , і їжа ароматами божественними захоплювала . Коли за стіл він сів , навпроти дружина Олена теж села , але раптом підхопилася , кажучи :
- Пробач , я телевізор для тебе включити забула , а ось газети свіжі тобі придбала .
- Не треба телевізора , газети теж мені не хочеться читати , все про одне й те ж в них , - Іван відповів щиро , - ти краще розкажи - як день суботній , завтрашній хотіла б провести .
Зовсім сторопівши , Олена перепитала:
- А ти ?
- Так два квитки в театр з нагоди для нас купив. Але вдень , бути може , погодишся ти пройтися по магазинах. Раз нам театр доведеться відвідати , так треба в магазин зайти спочатку і сукню для театру для тебе гідну купити.
- Про що задумався , Іван , - Олена питала чоловіка. А він сидів схвильований , не знаючи , як сказати про сокровенне . І чи жарт - просити дитину у богині ? ! Такий подарунок Бог йому не обіцяв. Не знав , як про своє бажання сказати Іван , і встав , скатерку мнучи , і вимовив , червоніючи :
- Не знаю ... Чи можна ... Але я ... сказати хотів ... Давно ... Так, я хочу дитину від тебе , прекрасна богиня .
Вона , Олена до Івана - чоловікові , підійшла . З очей, наповнених любов'ю , щаслива сльоза на щоку червону скотилася . І на плече Івану руку поклала , диханням жарким обпекла .
«Ах , ніч була ! Ах , цей ранок ! Цей день! О, як прекрасне життя з богинею » - думав Іван , другого онука на прогулянку одягаючи.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(( слово БОГИНЯ в цьому тексті я залишила, так як саме так написав автор, саме це слово сприймаю як вищу похвалу для жінки. Хоч і не рахую це прирівнюванням до самого БОГА.))))

Не обов'язково чекати , коли щось зламається у відносинах - завжди можна поліпшити те , що є.
Вже сьогодні ви можете ці поліпшення почати вносити . Просто почніть помічати в партнері те, що вам щиро подобається в нього і говорити йому про це. Це може бути його особиста якість або те, що він добре робить.


Подобається вам як дружина борщ готує? Так скажіть їй про це: « ! У тебе виходить найкращий у світі борщ »

Подобається, як чоловік впевнено машину веде ? Так скажіть йому про це: «Мені так спокійно поруч з тобою , коли ти за кермом »

Постарайтеся не оцінювати і не порівнювати : «А ось у Петрових .. », «А ось моя мама .. », «А от раніше .. », «А от якби ...»

Кожен день можна відкривати один в одному щось хороше. Нехай маленьке. Відкривати і дякувати за це. Простими словами: «Я ціную в тобі .. » , «Для мене важливо , що ти .. » ,Люблю тебе ... «Спасибі тобі за .. » , «Дякую ..».

Не чекайте , коли партнер це почне робити - почніть із себе! І ви здивуєтеся тому , як швидко ваші слова подяки почнуть повертатися до вас за принципом дзеркала.

І ще , дуже важливе питання , який , думаю варто задавати собі час від часу: « ? Що Я приношу в наші відносини»
Щастя вам і взаєморозуміння!

А я дякую вам за те , що читаєте ♥
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей