Глобальні оголошення!



Психотерапевт. Все про цю професію. Жарти і т.і.

Психотерапевт. Все про цю професію. Жарти і т.і.

Повідомлення Nymydora » 20 липня 2010, 23:33

За кордоном поширена практика - звертатися із особистими проблемами до психотерапевта (пам"ятаєте, як у фільмі "містер і місіс Сміт"??). У нас - мені так здається, але я можу помилятися - людина швидше піде до коліжанки і там виговориться. От мені цікаво, чи є у нас така можливість "виговоритися" спеціалісту, чи треба мати якусь конкретну проблему, щоб мати причину звернутися до психотерапевта? А от якщо не влаштовує якась риса характеру чи сторона власної особистості - з цим куди? До психотерапевта? чи до коліжанки? чи напитися валер"янки і не забивати голову дурницями? :???: :???: :???:
Марі, розкажіть, будь ласочка, у чому полягає робота психотерапевта як такого? З чим можна і варто звертатися? Дякую. :rose:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення mari » 20 липня 2010, 23:44

Дякую за запитання.
У нас теж починає поширюватись така практика. Тернопіль досить відстає у плані звертанння. Психотерапія- лікування душі. Люди погано сприймають саме слово- психо(душа), бояться що їх відразу визнають психічно неповносправними. Хоч інколи всього лише 1 розмова з включенням від психотерапевта-слухати- чути- сприймати не оцінюючи, підтримувати, любити- може змінити багато чого. Багато чого можна поговорити з подругою, просити прощення і очистити душу у священика, виливати воск, качати яйця , медитувати та ходити до екстрасенсів.

Але психотерапія- це особлива техніка розмови з людиною. Є лікарі-психотерапевти які можуть і лікувати медикаментозно і з допомогою різних технік яким вчились. Є психотерапевти- не лікарі,які мають базову основну освіту(європейська модель, там лікарів брак :D ). вони тільки володіють певними техніками або напрямами. Кожен психотерапевт має знати або мати так звані улюблені напрями в яких навчається і вдосконалюється під впливом супервізора(наставника).

[size=50]ТЕ. ЩО У НАС Є НА ФОРУМІ- ЦЕ НЕ ЗОВСІМ ПСИХОТЕРАПІЯ., РАДШЕ КОНСУЛЬТАТИВНА РЕКОМЕНДАЦІЯ ЧИ ТО НАСТАНОВА. НІКОЛИ НЕ ЗАМІНИТЬ ПСИХОТЕРАПІЮ, КОЛИ ТИ ОДИН НА ОДИН З ПАЦІЄНТОМ.

Звертаються з різноманітними проблемами, турботами і захворюваннями. В залежності де працює і як саме працює психотерапевт. Найчастіше з емоційними розладами , депресіями, сімейними проблемами, стресовими ситуаціями, з іншими захворюваннями(болить серце. шлунок. чешуться ноги..)Часом і без конкретної проблеми, але щось так на душі не спокійно. :) Вивчаємо її.

Я лікар-психотерапевт, навчаюсь в методі позитивної психотерапії Пезешкіана. Лікую дорослих. Хоббі- вагітні. психічно нездорових. алкоголь і наркозалежні і важкі запущені невротичні і ті.і розлади у людей відправляю на лікування в психоневрологічну лікарню.

Щодо типів характеру, емоцій- тут простіше іти до психолога, це його напрям роботи.

В будь якому разі треба спробувати! рекомендую!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Natalinda » 20 липня 2010, 23:45

А як розділити з чим до психолога, а з чим до психотерапевта???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Nymydora » 20 липня 2010, 23:47

Natalinda написав:А як розділити з чим до психолога, а з чим до психотерапевта???

Ага, як?
А з чим до священника? Я думала, що до священника - це коли посповідатися, а коли пожалітися??? РОзказати, як оце ніхто не розуміє і т.д. і т.п., як нічого не вдаєтсья, як себе шкода і чого я така дурна... ну ви в курсі - це, мабуть, універсальні скарги ;)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення mari » 21 липня 2010, 00:21

- Яка різниця між психологом, психотерапевтом та психіатром?
Психіатр
Фахівець, що має базову медичну освіту і пройшов спеціальну підготовку в області психічних розладів.
Психіатр працює з людьми психічно хворими, такими, що мають серйозні відхилення в психіці. Проводить розширену діагностику і лікарську, і медикаментозну терапію.
Психотерапевт
Фахівець(в основному, має базову медичну освіту, але може бути і психолог), який оволодів одним з напрямів психотерапії.
Психотерапевти працюють як з психічно здоровими людьми, так і з людьми в "пограничних станах", тобто в станах на межі здоров'я і захворювання (неврози, депресії...)
Психотерапевт використовує визначені психотехніки, щоб допомогти клієнтові вирішити його проблему. Спеціаліст з медичною освітою використовує і медикаментозну терапію.
Психолог
Це фахівець з вищою гуманітарною освітою, що отримав підготовку в області наукової і прикладної психології. Психологи володіють значним багажем знань розвитку і функціонування психіки, психології особи і психології індивідуальних відмінностей.
Сфера застосування його знань - психологічне консультування здорових людей.
Психолог допоможе розібратися в плюсах і мінусах того або іншого вибору. Відповість на питання: Як знайти упевненість в собі? Як поводитися в тій або іншій ситуації? Як порозумітися з близькою людиною? Як здолати пригнічений настрій?




В будь-якому разі психотерапевт- не маг! Він помагає тим, хто хоче виздоровіти або стати кращим але не вирішує за людину проблеми.
Він лише створю таку атмосферу і такі умови, при яких Ви самі зможете вирішити свою проблему.

Зробіть вибір ідучи на лікаря як особистість і професіоналізм!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Nymydora » 31 липня 2010, 00:28

Я знов про те ж :)
А от з такими проблемами, як незадоволення собою, низька самооцінка, невміння постояти за себе, довести свою позицію і т.п. що робити: пробувати справлятися самим за допомогою афірмацій і візуалізацій (теоретично то ми всі підковані тепер і знаємо, що до чого, а от на практиці не завжди спрацьовує :???: )? чи йти до фахівця :girl_hospital: , який переконає, що все добре? :unknown:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення mari » 02 серпня 2010, 22:12

Яке значення для вас мають ці симптоми??? Чи є у вас НАДІЯ їх позбутись або вирішити цю проблему? А може просто пожалятись, звільнити ресурс( катарсис)? Чи можливо їх описати у вигляді метафори( у формі роману, фільму? Що б це було? Який жанр? Сюжет? Декорації?)

А саме головне, те чим користувався Пезешкіан( засновник методу в кому я навчаюсь-працюю): прошу описати 10 найважливіших подій які трапились з вами за останні 5 років. Кожна подія на 1 листку а4. Тоді буде зрозуміло що ви шукаєте і кого!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Nymydora » 03 серпня 2010, 08:38

1) Звільнитися від вантажу невисловлених емоцій :emphaty:
2) Позбутися симптомів
3) По можливості, змінити модель поведінки у певних ситуаціях
4) Звичайно, можливо. Жанр тут був би ще той :D ліричний фарс з елементами драми. Читати-не перечитати, дивитися-не передивитися.
На фоні ідилічних пасторальних декорацій :heart: розгортаються неймовірно кумедні (з тверезої точки зору) події. :crazy: :crazy: :crazy: Якраз майстерність романіста і полягає у тому, що персонажі до кінця й не здогадуються, якими смішними і дитячими є їхні страхи :shock: , якою нелогічною поведінка :dash: . Одним словом, класична комедія ситуацій (видно філолога? ;) )
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Chocolat » 03 серпня 2010, 22:28

Nymydora, я хоча і не психотерапевт, але скажу, що тобі тре за докторську сідати :D . Потенціал науковий тебе розпирає :D
Chocolat Офлайн


 

Re: консультація психотерапевта

Повідомлення Nymydora » 03 серпня 2010, 22:38

Ой не кажи. Тільки б мені не сісти, а лягти, і не за докторську, а за добру подушку, щоб ніхто не бачив і не чіпав :morning:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron