Глобальні оголошення!



ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 15 вересня 2011, 22:15

№48. Читай щодня і цінуй що маєш

Написано Регіною Бретт, 90 років від народження, Клівленд, Огайо. Бажаючи відзначити своє 45-річчя, я склала 45 уроків, які дало мені життя. . Мені стукнуло 90, і ось, я знову публікую цю колонку:

1. Життя несправедливе, але все ж хороше.

2. Якщо сумніваєшся, зроби ще крок вперед.

3. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на ненависть.

4. Робота не подбає про тебе, коли ти хворієш. Це зроблять твої друзі і батьки. Бережи ці відносини.

5. Кожен місяць оплачуй борги по кредитках.

6. Не обов'язково вигравати в кожному спорі. Погодься або не погодься.

7. Плач разом з кимось. Це лікує краще, ніж плач на самоті.

8. Припустимо злитися на Бога. Він зрозуміє.

9. Копи на пенсію з першої зарплати.

10. Коли справа доходить до шоколаду, чинити опір безглуздо.

11. Примирись зі своїм минулим, щоб воно не зіпсувало твоє справжнє.

12. Можна дозволити собі заплакати в присутності своїх дітей.

13. Не порівнюй своє життя з чиєїсь. Ти й гадки не маєш, що їм доводиться випробовувати на самому ділі.

14. Якщо відносини повинні бути таємними, тобі не варто в цьому брати участь.

15. Все може змінитися в одну мить. Але не хвилюйся: Бог ніколи не прогавить, хіба -ти.

16. Зроби глибокий вдих. Це заспокоює думки.

17. Позбудься всього, що не можна назвати корисним, красивим або забавним.

18. Що не вбиває, робить тебе сильнішим.

19. Ніколи не пізно мати щасливе дитинство. Однак друге дитинство залежить виключно від тебе ..

20. Коли приходить час іти за тим, що ти дійсно любиш в цьому житті, не говори немає.

21. Пали свічки, користуйся хорошими простирадлами, носи красиву нижню білизну і одяг. Нічого на бережи для особливого випадку. Цей особливий випадок - сьогодні.

22. Підготуйся з надлишком, а потім будь що буде.

23. Будь ексцентричним зараз. Не чекай старості, щоб надіти яскраво-червоний одяг.

24. Найважливіший орган в сексі - це мізки.

25. Ніхто, крім тебе, не несе відповідальності за твоє щастя.

26. При будь яких проблемах став запитання: Чи буде це важливо через п'ять років?

27. Завжди вибирай життя.

28. Прощай все і всім.

29. Що інші думають про тебе не має тебе хвилювати.

30. Час лікує майже все. Дай часу час.

31. Неважливо, погана ситуація чи хороша - вона зміниться.

32. Не приймай себе всерйоз. Ніхто цього не робить.

33. Вір у чудеса.

34. Бог любить тебе тому що він - Бог, а не через те, що ти щось зробив чи ні.

35. Не потрібно вивчати життя. Ти з'являєшся і робиш стільки, скільки встигнеш.

36. Постаріти - більш вигідна альтернатива, ніж померти молодим.

37. У твоїх дітей є тільки одне майбутнє.

38. Все, що в підсумку має сенс - це те, що ти відчув любов.

39. Виходь гуляти кожен день. Чудеса відбуваються повсюдно.

40. Якби ми склали в купу всі наші проблеми і порівняли їх з чужими, ми б жваво забрали свої.

41. Заздрість - це марна трата часу. У тебе вже є все, що потрібно.

42. Однак найкраще чекає попереду:

43. Неважливо, як ти себе почуваєш, піднімися, одягнися і вийди на люди.

44. Поступайся.

45. Хоч життя й не пов'язане бантиком, це все одно подарунок.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 12 жовтня 2011, 09:36

№49
Правило двох хвилин говорить: те, що можна зробити менше ніж за 2 хвилини, слід зробити прямо зараз.

Багато справ зручніше і вигідніше зробити прямо зараз, не відкладаючи їх у довгу шухляду. Це такі справи як короткий відповідь на електронний лист, перегляд журналу на наявність цікавого матеріалу, покласти квитанцію за квартиру в папку з квитанціями. Краще зробити і забути. А в результаті - справа рухається.

Звичайно, робити їх слід, якщо тільки їх слід робити. Універсальний принцип, який пропонує Девід Аллен в книзі Getting Things Done - якщо перед вами є справа, визначтесь, чи потрібно її робити взагалі зараз. І якщо потрібно - то чи займе ця справа менше 2-х хвилин? Якщо так - робіть її зараз же. Якщо ні - відкладіть.

Звичайно, 2 хвилини - це чисто умовний час. При наявності достатньої кількості часу це може бути і 5 хвилин. Нічого страшного, якщо справа триватиме приблизно 3 з половиною хвилини замість 2-х. Навіть якщо це буде 20 хвилин - наступного разу ви вже будете знати, скільки часу йде на даний тип справ і запланувати час виконання його відповідно.

Багато справ по домашньому господарству можуть бути зроблені менше, ніж за 2 хвилини. Покласти річ на своє місце ймовірно займе не на багато більше часу, ніж якщо ви її кинете там, де перебуваєте зараз. А в перспективі результат істотно різниться - порядок, коли всі речі лежать на своїх місцях, чи безлад, який періодично необхідно розгрібати.

Може виявитися, що у речі не виявиться свого місця - зазвичай саме такі речі і валяються де попало. Тут саме час визначити це місце. Найпростіший спосіб - згадати про те, коли ви нею користувалися в останній час і де. Очевидно, що речі зручно зберігати поблизу з місцем, де ця річ може знадобитися: так канцелярські предмети зручно зберігати в одному місці на робочому столі, книги - на полицях, неподалік від робочого місця, дитячі іграшки - в кошику або коробці для іграшок, поруч з "ігровим майданчиком".

Причина безладу вдома, на роботі, в папці inbox не в характері, а в тих методах роботи, яким ми навчені.

Організованості можна (і потрібно!) Навчитися. Дізнавшись як це робити і спробувавши на практиці, добре виробити звичку діяти саме таким чином. А з набору звичок складається те, що ми називаємо "характером людини".

Звичка слідувати правилу: робити справи відразу ж, якщо вони займають менше 2-х хвилин, здатна принести чудові результати, якщо у вас раніше була звичка відкладати такі справи, або робити всі справи поспіль без розбору.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 26 жовтня 2011, 11:11

№50 від (Lilija Bernyk)

ІДИ ДО ЦІЛІ!!!

Найцілеспрямованіша людина - яка дуже хоче в туалет. Всі перепони здаються несуттєвими. Крім Мети. Погодьтеся, смішно чути фрази типу: - Я впісявся, бо не було часу сходити в туалет. - Я був занадто втомлений ... - Так, звичайно - завтра піду)) - Я впісявся - бо втратив надію ... Я не вірив що зможу добігти. - Ну звичайно. Він то добіг. У нього ноги он які довгі ... - Я занадто дурний щоб це зробити ... - Я вже 5 разів впісювався. У мене ніколи не вийде добігти ... - Це явно не для мене. - Я постукав у туалет - але мені не відкрили ... - Мені не вистачило мотивації ... - У мене була депресія ... - У мене немає грошей, я не можу собі цього дозволити! ...
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення Shalimar » 26 жовтня 2011, 12:46

№51

Есть цель?! Иди к ней! Не получается идти к ней? Ползи к ней! Не можешь ползти к ней? Ляг и лежи в направлении цели!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2011, 13:48

№52
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення Перлинка » 26 жовтня 2011, 13:52

ше тре дописати викинути комп,чи поставити пароль на форум
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2011, 13:54

Перлинка написав:ше тре дописати викинути комп,чи поставити пароль на форум

ну я це інтерпритую з порадою менше дивитися ТВ і з порадою бути більше з сім'єю)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 09 листопада 2011, 21:17

№53
Ти особливий і не забувай про це НІКОЛИ!

Один відомий психолог почав свій семінар з психології, піднявши в гору 500-гривневу купюру. У залі було близько 200 чоловік. Психолог запитав, хто хоче отримати купюру. Усі, як по команді, підняли руки. Перш ніж один з вас отримає цю купюру, я дещо з нею зроблю,-продовжив психолог. Він зім'яв її і запитав, чи хоче хтось все ще отримати її. І знову всі підняли руки. Тоді,-відповів він,-я зроблю таке, і, кинувши купюру на підлогу, злегка повозив її черевиком по брудній підлозі. Потім підняв, і купюра була пом'ята і брудна. "Ну і кому з вас вона потрібна в такому вигляді?" І всі знову підняли руки.
Дорогі друзі,-сказав психолог,-тільки що ви отримали цінний наочний урок. Незважаючи на все, що я проробив з цією купюрою, ви всі хотіли її отримати, так як вона не втратила своєї цінності. Вона все ще купюра номіналом в 500 гривнів.

У нашому житті часто трапляється, що ми є викинутими із сідла, розтоптаними,тими які лежать на підлозі або в повному лайні. Це реалії нашого життя ... В таких ситуаціях ми відчуваємо себе нікчемними.
Але неважливо що щоб не сталося або станеться, Ви ніколи не втратите своєї цінності. Брудні ви або чисті, пом'яті або інші, ВИ ЗАВЖДИ БУДЕТЕ безцінні для тих, хто вас любить.
Наша цінність визначається не тим, що ми робимо, або з ким знайомі, а тим ЯКІ МИ.
Ти особливий і не забувай про це ніколи!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 19 листопада 2011, 03:11

№54. Робота з Я. Шлях до успіху.

1. Я.. і опишіть ситуацію, по причині якої ви не досягаєте бажаної мети.
2. Я... перестану... і опишіть причини своїх невдач.
3. Натомість Я... буду.. і озвучте свою мрію і цілі
4. Я хочу бути... такою, як... і назвіть особистість, яка для вас є орієнтиром чи вчителем.
5. Я. хочу мати... такі риси...
6. Я хочу бути...більш..(розвиваючі риси)
7. Якщо б це все мала, то б....
8. Коли я досягну цього, то...

Прочитайте свої відповіді.
ПЕРЕД вами ЧІТКИЙ ПЛАН ДІЙ що робити, що ви хочете і для чого вам це потрібно.
А тепер зробіть перші кроки на шляху до успіху.
Заведіть сьогодні щоденник і заплануйте свій розвиток.

Прочитайте попередні дописи- вони вам дуже допоможуть
Хай щастить!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 03 грудня 2011, 19:09

№55
3 важливих питання:
1. Які матеріальні об'єкти і досвід ви хочете мати у своєму житті?
2. Який я хочу бути і які якості розвинути?
3. Яку спадщину ви залишите в цьому світі після себе?

Сьогодні перед сном станьте режисером свого фільму. Перед сном, програйте весь ваш план як яскраве і барвисте кіно. Де ви - головний герой, який отримав все, що хотів і ще більше створив для цього світу. Отримайте справжню насолоду і задоволення від того, як все ваше життя розгортається навколо складеного вами життєвого плану!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей