Глобальні оголошення!



ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 16 квітня 2010, 19:18

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 11 СПРАВЖНЄ ЩАСТЯ (ВІД ФОРУМЧАНОК)

Щастя… Коли вмієш любити людей і маєш з ким поділитись емоціями. Коли знаходиш однодумців. Коли при зустрічі тобі дарують усмішку, а не презирливий погляд. Коли відчуваєш за спиною крила, хоча ніколи не зможеш злетіти. Коли тебе не залишають у спокої. Коли дощ плаче разом з тобою. Коли ніколи не відчуваєш себе самотнім. Коли тебе впізнають ті, хто не бачив років з десять. Коли в душі не буває зими, а тільки тепла весна чи жарке літо. Коли віриш у казки.

Щастя… Коли йдеш босим по траві, не боячись загнати в ступню скалку. Коли перебираєш руками теплий пісок. Коли стираєш восковий наліт з яблука. Коли бачиш, як пасуться коні. Коли поруч пролітає лелека. Коли сідає сонце, залишаючи за собою рожевий слід. Коли в полі ловиш вітер. Коли перші квіти показуються з-під снігу. Коли слухаєш вечірнє кумкання жабок. Коли золоте колосся гнеться додолу. Коли п’єш воду з джерела. Коли молишся по-дитячому щиро. Коли кажеш: «Я люблю тебе» і чуєш у відповідь: “Я тебе теж люблю”.

Щастя… Коли плачеш. Коли в хворобі про тебе піклуються. Коли віриш. Коли вмієш зупинитись і перевести дух. Коли знаєш, що чиниш правильно. Коли живеш у мирі. Коли не знаєш, хто такі лікарі. Коли миєш руки у фонтані. Коли отримуєш листи. Коли спізнюєшся, але все одно приходиш вчасно. Коли дякуєш. Коли час не має значення. Коли гладиш сусідського собаку і він тебе не кусає. Коли знаєш, що дочекаєшся. Коли про твій день народження не забувають. Коли даруєш квіти. Коли приносиш добрі новини.

Щастя… Коли свіча в твоїх руках не гасне. Коли в темряві немає страху. Коли не думаєш цифрами. Коли розгортаєш шоколад із фольги. Коли знаходиш загублене. Коли маєш що фотографувати. Коли відчуваєш запах свіжого сіна. Коли не бракує слів. Коли можеш допомагати безкорисливо. Коли тобі довіряють. Коли знаєш, що недарма прожив день. Коли можеш протистояти системі. Коли взуваєш кросівки після туфель на каблуках. Коли не сумніваєшся. Коли маєш вибір. Коли можеш бути добрим і милосердним. Коли відчуваєш краплі сонця на шкірі.

А знаєш, щастя, коли хтось дякує Богові за те, що ти є…
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 23 квітня 2010, 15:51

Лабораторна робота №12.Естетичне споглядання.

Усі дивимся на саму красиву річку на Землі!

Каньо Крісталес (Ca?o Cristales - Кришталева річка) або Річка п'яти кольорів, як її називають місцеві жителі, бере початок на півдні гірського ланцюга Макарена, в Колумбії, і тече на схід, до впадіння в річку Гуайаберо. У ложі Каньо Крісталес зустрічаються п'ять кольорів: жовтий, блакитний, зелений, чорний і червоний. Всі вони являють собою продукт життєдіяльності численних водоростей і, в залежності від пори року, насиченість кольорів або слабшає, або посилюється.
Приєднані файли
apr14.jpg
apr7.jpg
apr1.jpg
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 16 травня 2010, 10:54

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №13
ОБІЙМАЙСЯ

Обійми корисні для здоров'я. Вони зміцнюють імунну систему, виліковують депресію, знижують стрес і поліпшують сон. Вони омолоджують, додають сили і не мають ніяких небажаних побічних ефектів. Обійми - воістину чудодійний засіб від будь-яких хвороб.

Обіймання цілком природнє для людини. Воно органічне, володіє природного солодкістю, не включає в себе штучних компонентів, не забруднює повітря, не псує навколишнє середовище і надає стовідсотковий благотворний вплив.

Обійми - ідеальний подарунок. Чудово підходять для будь-якого випадку, їх приємно як давати, так і отримувати. Вони показують вашу турботу, не вимагають додаткової обгортки і, зрозуміло, повністю себе окупають.

Обійми практично позбавлені недоліків. Не потребують зміни батарейок, не схильні до інфляції, не псують фігуру, не пов'язані з щомісячними внесками, захищені від грабіжників і не обкладаються податком.

Обійми - недостатньо використаний ресурс, що володіє чарівною силою. Коли ми розкриваємо наші серця і руки, ми заохочуємо інших наслідувати наш приклад.

Згадайте про тих людей, які вам дорогі. Хіба у вас немає слів, які ви хотіли б їм сказати? Обіймів, якими ви хотіли б з ними поділитися? Або ви просто чекаєте в надії на те, що хтось попросить вас про це першим? Будь ласка, не чекайте! Краще почніть самі!

Джек Кенфілд
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 11:59

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА №14.ВДЯЧНІСТЬ (А.ГАЙ)

Дякувати теж треба вміти. Якщо ви просто так, у фоновому режимі скажете собі: «Я вдячна цьому життю за все, що зі мною відбувається», але при цьому у вашій голові будуть проноситися ще з десяток думок, то така «подяка» навряд чи вам допоможе.

Тому, в першу чергу ми будемо вчитися дякувати. Уявіть волосінь, на яку ви нанизуєте красиві перлини, і як вони перетворюються в прекрасне перлове намисто, яке ви спочатку надягаєте з ранку і знімає на ніч. Але поступово ви починаєте його забувати зняти і носите по кілька днів, а через деякий час ви стаєте з ним одним цілим. І от ви і красиве намисто з перлів невіддільні одне від одного, і дивлячись на вас, люди бачать тільки красу, і вже не важливо, надає вам цю красу ніжне сяйво перлів, чи це ваша витончена шия підкреслює всю красу і первозданність перлів.

Так і з вдячністю. Ми будемо одягати кожну подяку спочатку на волосінь, яку будемо носити з собою. Іноді, поки ніхто не бачить, ми будемо приміряти наше ще поки незакінчена намисто на ніч, або днем перед дзеркалом.

Іноді ви будете забувати його надіти, вам буде лінь і ви будете знаходити масу причин і відмовок, чому сьогодні не хочете навіть думати про ваше намисто з подяк.

Але поступово, нанизуючи перлину за перлиною, воно почне ставати все красивішим та привабливішим для вас. І ось настане якийсь момент, коли надівши його, ви просто забудете його зняти, або не захочете. І кожен день будете милуватися ним вранці у дзеркалі. А протягом дня, коли у вас почне псуватися настрій, чи буде здаватися, що все йде зовсім не так, як ви хотіли, а то може і зовсім все погано, ви наче ненароком доторкнетеся до намиста з подяк, і ваші справи відразу почнуть здаватися вам не такими вже й поганими. І світ почне переливатися і посміхатися вам сяйвом фарб.

Волосінню в нашому варіанті буде красивий зошит чи щоденник, а перлинами - кожен момент у житті реклама і за день, за який варто подякувати цьомуВсесвіут.

Отже, давайте почнемо нанизувати перші перлини подяки на ваше прекрасне намисто. Візьміть ручку і красивий зошит. А може це буде просто чистий лист паперу і почніть записувати все те, що ви сприймаєте як само собою зрозуміле.

Ви ходите, ви живі, ви бачите і чуєте - здавалося б, все це загальні фрази, але коли людина починає хворіти, або з нею щось відбувається, тільки тоді до неї ДОХОДИТЬ.

Ляжте на диван і покладіть на ноги щось важке. А тепер лежІТЬ стільки, скільки зможете психологічно і уявіть, що ви не можете рухатися. Після цього встаньте, а краще увімкніть гучну, веселу музику і пострибайте, потанцюйте, Радійте і прокричить подяку Життю за те, що ви живі і що є можливість ходити, дихати, виходити на вулицю і спілкуватися з друзями та рідними. Це і буде вашою першою перлиною, яку ви запишіть у зошит. Можна так і написати: «Життя (всесвіт, вищий розум, бог і т.д.), я вдячна тобі за те, що живу. За те, що можу дихати, бачити цей чудовий світ, спілкуватися з людьми і т. д. »

Поцілуйте свої руки, свої ноги, підійдіть до дзеркала і подякуйте своєму тілу, кожній його клітинці за те, що вони у вас є. Пошліть собі потік любові, відчуйте, як ви любите свої пальці, свої вуха, своє волосся, свої очі, свій рот, свій ніс і говорите собі, як ви себе любите і цінуйте те, чим вас обдарувало життя. Запишіть в зошит свої відчуття і подяку.

Озирніться навколо себе - у вас є, де жити. Швидше за все, у вас нормальні житлові умови, в усякому разі, завжди можна побачити приклад гірших житлових умов. Коли на мене нападає хандра щодо наших умов проживання, а вони далеко не найгірші, просто ми мріємо про будинок в передмісті, а його поки немає, тоді я починаю згадувати наші перші сімейні роки. Тоді ми з чоловіком тільки купили кімнату в 3-ій комуналці, і збирали на квартиру. А от у другій кімнаті жили сусіди - наркомани, третю кімнату господарі здали мешканцям, один з яких постійно тягав продукти. Після них поселили на кшталт непогану пару, але вони дуже любили гостей. І хоча гості всі були пристойні, нічого зайвого не дозволяли, але кожен день їх приходило чоловік по 10 - 15. Так що, повірте, як тільки я це згадую, відразу починаю буквально співати оди своєму нинішньому житлу, і дуже йому вдячна за те, що воно є. Тим більше, воно насправді чудове.

Так що, подякуйте життю за своє житло, пройдіть по будинку, погладьте стіни, скажіть спасибі своєму житлу. Наповніть його своєю любов'ю і вдячністю. І, звичайно ж, подякуйте Життю за те, що воно вам дарувало. Обов'язково запишіть подяку своєму життю за свої житлові умови.

Тепер подякуйте за батьків, або за ту сім'ю, яка у вас була. Добре, якщо ваші батьки живі. Навіть якщо ви в сварці, або за щочь на них в образі, в будь-якому випадку згадайте якісь моменти, за які ви їм вдячні. Та вже хоча б за те, що ви живете завдяки їм. Мій чоловік якось сказав мені: «Знаєш, коли я опрацьовував дитячі образи на батьків, прощав їх за щось, то через певний час у мене стали спливати якісь світлі спогади. Наприклад, я згадав, як батько вчив мене зашнуровивать черевики, або як ми з ним ходили до зоопарку. Або як я приходив маленький до матері на роботу, і вона годувала мене смачними котлетами ».

Якщо ваші батьки, або близькі вам люди вже померли, разом з вдячністю дуже важливо почати поступово відпустити їх зі своєї душі, щоб ваші жалі не приковували їх до землі, і не робили нещасними і вас.

Відпустіть з вдячністю тих людей, кого ви любили, але які вже пішли з вашого життя. Я розумію, як це важко. Це насправді важко. Багато років я не могла відпустити зі своїх думок і спогадів бабусю з дідусем, які практично виростили мене. В усякому разі, всі дитячі і підліткові спогади у мене були пов'язані з ними.

У мене навіть було таке відчуття, що якщо я ось зараз зберуся і поїду туди, де провела частину свого дитинства, то бабуся вийде мені назустріч з хвіртки, а мій дід радісно поплескає мене по плечу, здивовано сказавши «Ти стала вже зовсім велика». Думаючи про них, я ніяк не могла змиритися з тим, що їх немає. Вірніше навіть, я була впевнена, що вони живі.

І лише коли я змогла сказати їм спасибі за те, що вони були в моєму житті і нарешті відпустила їх, я відчула, мов якийсь важкий пласт звалився з моєї душі. Я відчула легкість і свіжий подих вітерця. При цьому думки і подяка за дитинство нікуди не зникли, але вони перестали тиснути на мене.

Дайте ж дамо можливість душам які пішли від нас дійсно піти. Подякуйте життю за те, що вони були у вас, що вам по-справжньому пощастило жити в такій родині, адже це дійсно дар Всесвіту. Переставайте тужити, починайте думати про те, як добре, що ви пережили багато прекрасних моментів, адже багато дітей живуть у дитячих будинках, у багатьох батьки зовсім не такі, як були у вас. Подякуйте їм за все, і відпустіть з своєї душі. Нехай у вас залишиться легкість і чистота спогадів, а не тягарем і смуток.

Поступово, крок за кроком, переходьте на інші області свого життя. Подякуйте за свою кохану людину, що живе з вами, або за своїх друзів. Запишіть слова любові і вдячності у зошит.

Подякуйте свою роботу, свого начальника, своїх колег і знайомих. Закрийте очі, уявіть всіх тих, з ким ви щодня спілкуєтеся і скажіть їм: «Спасибі, що ви є в моєму житті. Ви багато значить для мене і допомагаєте мені рости і розвиватися, щось змінювати у собі і в своєму житті »

Подякуйте за їжу, одяг, за все - за все, що вам дано в житті. І якщо ви кожен день будете записувати, нанизувати подяки на ваше намисто, то вже через кілька днів ви помітите, як ваш настрій стає все більш стабільним, а у вашій душі оселитися птах, під назвою щастя.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 23:25

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 15. МОЖЛИВОСТІ

Подивіться на бажане майбутнє! І запитайте себе: "Як я можу це здійснити?"
Подивіться на ... небажане майбутнє і запитайте себе: "Як я можу зробити так, щоб зі мною цього не сталося?" Ми сильні люди, і у нас стандартні проблеми. І коли трапляється проблема, ми розуміємо, що щось не так. Згодні?

ПРОБЛЕМА: ЩО НЕ ТАК?
НЕВДАЧА: ЧИЯ ПРОВИНА?
ЧОМУ? ЧОМУ ЦЕ СТАЛОСЯ?
ОБМЕЖЕННЯ: ЯК ЦЕ МЕНЕ ОБМЕЖУЄ?
І все. Ми в пастці. Бажаєте вибратися?
РЕЗУЛЬТАТ: ЧОГО ВИ ХОЧЕТЕ?
ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: ЯК ВИ МОЖЕТЕ НАВЧИТИСЯ? І ЧОМУ ВАС НАВЧИВ ДОСВІД?
ЯК: ЯК Я ЦЕ СТВОРЮЮ? ЯК Я МОЖУ ЦЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ?
МОЖЛИВІСТЬ: ЯКА ТУТ Є МОЖЛИВІСТЬ?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 23 травня 2010, 22:09

Лабораторна робота № 16.МИСТЕЦТВО ЖИТТЄВОГО СЕРФІНГУ

Розум подібний хвилям, хвилюванню. Коли океан тихий та спокійний, незачепленийі - немає хвиль, немає хвилювання. Якщо океан стривожений поривом сильного вітру, тоді виникають величезні хвилі, і вся поверхня перетворюється на хаос. Все це метафори, призначені для того, щоб допомогти вам зрозуміти певну внутрішню рису, яка не може бути виражена словами.
Розум - це хвилювання свідомості, точно так само, як хвилюється океан, в якому виникають хвилі. Ввійшло щось чужорідне, і виникає хаос. Але хаос завжди на поверхні. У глибині немає хвиль. Вони не можуть виникнути в глибині, тому що туди не може проникнути вітер. Якщо ви рухаєтеся всередину, ви досягнете контролю. Все мистецтво життя - це не що інше, як рух до центру, укорінення в ньому, перебування в ньому. І звідси, з центру, все бачиться інакше - міняється вся перспектива, всі сприйняття. Хвилі можуть залишатися, але вони не досягають вас. І в цьому стані ви бачите, що вони не належать вам; це просто конфлікт, що виник на поверхні, з чимось чужорідним.І коли ви дивитеся з центру, поступово конфлікт припиняється. Поступово ви розслабляєтеся. Поступово ви розумієте, що, звичайно, вітер сильний, хвилі будуть виникати, але ви не потривожені. У них немає нічого поганого. Проблема виникає тому, що ви теж на поверхні. Ви - маленький човен на поверхні; сильний вітер приходить, і виникає приплив, і океан сходить з розуму. Ви в небезпеці. У будь-який момент хвилі можуть перевернути ваш маленький човен. У будь-який момент може настати смерть. Як ви можете зберегти контроль? Якщо ви почали боротися з хвилями, ви зазнаєте поразки. Боротьба не допоможе. Ви повинні будете прийняти хвилі.
Насправді, якщо ви зможете прийняти хвилі і дозволити своєму човну, яким би він не був маленьким, рухатися разом з ними, а не наперекір їм, тоді небезпеки не буде. В цьому значення слів «вільний» і «природний». Хвилі існують; ви просто довіряєте їм. Ви просто дозволяєте собі рухатися разом з ними, а не наперекір їм. Ви стаєте їх частиною. Тоді приходить відчуття надзвичайного щастя. У цьому й полягає все мистецтво життя, мистецтво життєвого серфінгу: рухатися разом з хвилями, не наперекір їм; рухатися разом з ними настільки разом, що ви стаєте невід"ємними від них. Серфінг може стати великою медитацією. Він може відкрити вам проблиски внутрішнього світу, тому що це не боротьба, це відпущення. Ви дізнаєтеся навіть про те, що хвилями можна насолоджуватися, - і ви можете дізнатися про це, коли дивитеся на все, що відбувається з центру.
Якщо ви досягли центру, ви починаєте насолоджуватися всім, що відбувається на поверхні. Тому вся справа в тому, щоб не борсатися на поверхні, а ввійти в центр. Тоді знаходиться контроль, це той контроль, який не був нав'язаний, контроль, який трапляється спонтанно, коли ви знаходитесь в центрі. Така позиція у свідомості дозволить вам вибирати справді творчі думки і втілювати їх.
Справжнє щастя існує в центрі і в перспективі, яка виходить з центру. Коли ви в центрі, ви дивитеся на поверхню власної сутності. Все змінюється, тому що ваша перспектива нова. Раптово ви опиняєтеся в стані контролю. Насправді ви в стані контролю настільки, що можете залишити поверхню неконтрольованою. Це тонке явище. Ви володієте таким сильним контролем, настільки вкорінені, не турбуєтеся про поверхню, що, насправді, ви хотіли б, щоб були хвилі, і приплив, і шторм. Це чудово, це дає енергію. Це сила. Тут немає про що турбуватися. Тільки слабкі турбуються про думки. Тільки слабкі турбуються про розум. Сильні люди просто беруть все і стають від цього багатшим.
У думці немає нічого поганого, в думках немає нічого поганого. Якщо є щось погане, це залишається на поверхні, тому що інакше ви не знаєте цілого і страждаєте через частини часткового сприйняття. Необхідним є сприйняття цілого. Це можливо тільки з центру, тому що з центру ви можете дивитися навколо у всіх вимірах, у всіх напрямках - на всю периферію свого буття. І вона величезна. Насправді це те ж саме, що й панорама існування. Коли ви дивитеся з центру, поступово ви будете ставати все ширше й ширше, все більше і більше. І це закінчиться тим, що ви станете всесвітом, не менше. Розум подібний пилу, який мандрівник збирає на свій одяг в дорозі. Ви були мандрівником - все подорожували мільйони життів - і ніколи не приймали ванну. Зібралося багато пилу, природно. У цьому немає нічого поганого, і так повинно бути. Але ви думаєте, що ці шари - ваша особистість. Ви стали ототожнюватися з ними, ви жили з цими шарами пилу так довго, що вони здаються вам вашою шкірою. Ви стали ототожнювати себе з ними. Розум - це минуле, спогад, пил. Він зібрався на кожному. Якщо ви подорожували, ви вкрилися пилом. Але не потрібно ототожнювати себе з ним, не потрібно ставати з ним одним цілим. Якщо ви стаєте з ним одним цілим, тоді ви потрапите в біду, тому що ви- не пил, ви - свідомість. Коли людина помирає, що відбувається? - Пил перетворюється на порох. Якщо ви просто пил, тоді все звернеться в пил, нічого не залишиться позаду. Але хіба ви тільки пил, шари пилу, чи всередині вас є щось, що зовсім не є прахом, зовсім не належить землі? Це ваша свідомість, ваша усвідомленість. Усвідомленість - це ваша сутність, свідомість - це ваша сутність, і пил, яку ваше усвідомлення збирає навколо себе, - це і є ваш розум.
Є два способи позбутися від пилу. Звичайний спосіб - це випрати свій одяг, гарненько відмити своє тіло. Але ці методи не так вже дієві. Як би ви не чистили свій одяг, він став настільки брудним, що це марно. Ви не можете його вичистити. Навпаки, що б ви не робили, це зробить його тільки ще більш брудним.
Другий - це просто скинути одяг. Він не може бути випранийц. Вийдіть точно так само, як змія виходить зі своєї старої шкіри, навіть не озираючись назад. Саме це і є метапсихологія: як позбутися від особистостей. Ці особистості є одяг.
Слово «особистість» дуже цікаве. Воно походить від слів «лик», «обличчя», так само як і слово «личина». Це означає маска, яку актори використовували, даючи вистави, для того щоб заховати своє обличчя. Ця маска називається личиною, і з таких масок і складається особистість. Особистість - це маска, не ви. Особистість - це фальшиве обличчя, яке потрібно для того, щоб показувати його іншим. І протягом багатьох життів і багатьох дослідів ви створили багато особистостей. Ви занадто часто їх використовували, і через це справжнє обличчя зовсім втрачено. Ви не знаєте, яке ваше справжнє обличчя. Ви обманюєте інших і стали жертвою свого власного обману.
Відкиньте всі особистості, тому що, якщо ви чіпляєтеся за особистість, ви залишитеся на поверхні.
С. Лайт http://www.subscribe.ру
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 13:53

Лабораторна робота №17.
ЩОДЕННИК ДОСЯГНЕНЬ

Давайте проведемо незабутній чарівний тиждень? Я пропоную завести персональний щоденник досягнень і записувати в нього все те хороше, що сталося з вами за день. Щоденник може бути будь-яким - красивим блокнотиком, який можна покласти з собою в сумочку, величезний лист ватману, який буде висіти на стіні, або запис у блозі. Головне - помічати все, що відбувається позитивного! Ну, а щоб позитивного було якомога більше пропоную кожен день тижня провести по особливому.

Понеділок день усмішок

Хто сказав, що понеділок - день важкий? Неправда! У понеділок посмішки виходять найщирішими! Давайте прямо з ранку будемо посміхатися? Всьому-всьому. Каві, яка налита у горнятко, сонцю, яке нарешті виглянуло з-за хмар і всьому, що стрінеться протягом дня.

Ну, а щоб посмішки були не марними, заодно будемо піднімати свою самооцінку. Весь понеділок, при зустрічі з чоловіками, будемо вимовляти про себе чарівну фразу: «Я - найкрасивіша, найулюбленіша і найкраща!». Пощастило тому, кому за родом діяльності потрібно спілкуватися з великою кількістю чоловіків. Це ж який подарунок підсвідомості!

Що пишемо в щоденнику: все, що приносило радість протягом дня.

Вівторокдень чарівництва

Адже ми чарівниці? Давайте спробуємо приготувати що-небудь цікаве? Скласти карту бажань!

Середа день прощення

А що якщо всю середу тільки й робити, що займатися прощенням? Вибачте себе за всі свої помилки, за кожне несхвальне слово на свою честь, за невиконані обіцянки і непотрібні образи. Пробачте своїх близьких, рідних, подруг. Життя таке прекрасне, що витрачати його на образи щонайменше нерозумно. Звільніться від усього, що вас турбує.

Що пишемо в щоденнику: все те, що ви простили самі собі й іншим людям. Тільки пам'ятайте: ви вже вибачили себе! Не треба в четвер гризти себе знову!

Четвер день обжерливості

Ви щодня починаєте свій сніданок з чашки кави та бутерброда? Забудьте про них! Встаньте трохи раніше і приготуйте собі свою саму-саму улюблену страву. І взагалі, нехай четвер буде днем самих-самих улюблених страв.

Що пишемо в щоденнику: страви, які принесли найбільше насолоду смаком.

П'ятницядень SPA-сіння

Наприкінці робочого тижня саме час приділити увагу своєму тілу. Обов'язково зробіть ароматну ванну і маску для обличчя і волосся. Настрій піднімає на раз-два. Перевірено!

Що пишемо в щоденнику: процедури, які доставили вам радість.

Суботадень виконання бажань

Кажуть, що по суботах мріяти особливо корисно. Так давайте ми цим і займаємося! Потрібно піти в те місце, з яким у вас пов'язані мрії.
Наприклад, ви хочете вийти заміж, але ніяк не зустрінете свого єдиного. Відправляйтеся в будь-якій РАГС чи весільний салон. Якщо ви зустрінете весілля - у цьому році вам точно пощастить! Не обов'язково заходити в сам РАГС чи салон - досить прогулятися близько весільного місця і помріяти про кохання.
Хочете в подорож? Ідіть прямо в найпрестижніше турагенство. Ось тут уже можна і зайти всередину. Вивчити популярні маршрути, попитати про незвичайні напрямках і знижки. Покажіть Всесвіту, що ви вже готові летіти назустріч мрії!

Що пишемо в щоденнику: всі-всі свої мрії і що потрібно зробити для їх здійснення.

Неділядень любові до себе

Потрібно знайти всі причини, чому ви достойні любові. Знайдіть їх! Шукайте їх всю неділю.

Що пишемо в щоденнику: 100 причин, чому я себе люблю.

Read more: http://www.verytiksi.ru/news/dnevnik_do ... z0oq56ExPG
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 27 травня 2010, 21:24

РОБОТА № 18.Для того щоб бути щасливим, потрібно бути сильним!
Запитайте будь-яку людину, чого вона більш за все хоче від життя, і найпоширенішою відповіддю, яку можна почути, будуть слова: «Я просто хочу бути щасливою». Чому ж тоді щасливий людей так мало? Чому антидепресанти є однією з областей у виробництві ліків, що найшвидше розвивається? Чому так мало людей, які вважають себе щасливими?
Можливо, ми шукаємо щастя зовсім не там, де його можна знайти ? > Справжнє Щастя полягає не стільки у відсутності пригніченості та страждань, скільки у відчутті радості, задоволення та захоплення життям.
Це не означає, що людина може або повинна перебувати у постійному екстазі. В кінці кінців, у нашому житті бувають в нашей жизни бывают миті, коли ми стикаємося з особистими трагедіями і втратами, і вони не можуть не викликати природну печаль, горе та розчарування. Однак існують засоби, з допомогою яких ми можемо подолати ці переживання, і дуже часто ми здатні перетворити життєві випробування та біди в перемоги.

Перший секрет Справжнього Щастя – сила відносин.
Наше щастя засновано на нашому відношенні до життя. Ми на стільки щасливі, на скільки налаштований на це наш розум, тому потрібно налаштовувати свій розум на відчуття щастя.
Якщо надіятись на кращий результат, то найчастіше ми будемо добиватися його! Щастя – це вибір, який можна зробити у будь яку мить і у будь якому місці,всюди. Можно знайти таку точку зору, з якою кожне переживання буде мати позитивне значення. Потрібно шукати у всьому і в кожному щось позитивне. У будь-якій складній чи стресовій ситуації варто задати собі чотири питання: Що у цій ситуації чудово? Що у цій ситуації мого б бути чудовим? Що ще не здійснено? Що можна зробити, щоби виправити ситуацію і отримати задоволення від цього процесу?
Нещасним чи щасливим нас роблять тільки наші думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, ми керуємо своїм щастям.

Другий секрет Справжнього Щастя - сила тіла.
Рух впливає на почуття. Фізичні вправи полегшують стрес і викликають в тілі хімічні реакції,завдяки яким ми почуваємось добре. Займатися слід регулярно - по можливості, щодня, - як мінімум, протягом 30 хвилин. Наші відчуття впливають на поставу. Бадьора поза тіла викликає відчуття щастя. Харчування впливає на те, як ми себе відчуваємо. Слід уникати депресантів, таких, як кава, чай, алкоголь, багаті цукром продукти та штучні добавки, і старатися вживати більше фруктів та овочів, грубих зерен та бобів.

Третій секрет Справжнього Щастя - сила життя в миті. Щастя криється не в роках, місяцях, тижнях і навіть не в днях, проте його можна знайти у кожній миті. Ми можемо витягнути найкраще із свого життя лише у тому випадку, якщо будемо витягувати найкраще з кожної миті. Спогади складаються з особливих моментів – накопичуйте якомога більше таких митей. Життя в поточній миті розсіює жаль долає занепокоєння та знижує стрес. Пам’ятайте, що кожен новий день є новим початком, новим життям.

Четвертий секрет Справжнього Щастя - сила уявлень про себе. Говорять, що "людина є тим, що вона про себе думає". Ми такі якими себе вважаємо. Якщо я незадоволений собою, то я незадоволений і всім своїм життям. Тому для того, щоб знайти щасливе життя, варто навчитися бути задоволеним самим собою. Кожна людина унікальна. Вона є переможцем, оскільки шанси на народження саме цієї людини складали один до трьохсот тисяч мільярдів. Люди є нашими дзеркалами, але це криві дзеркала. Щоб здолати комплекси та негативні переконання про самого себе, щоб створити позитивний образ себе, необхідно: Визначити, як виникли негативні уявення і чи справедливі вони (якщо вони мають підстави, слід прийнятися за зміна самого себе). Щодня висловлювати самому собі позитивні твердження про те, якою людиною ви хотіли б стати. Поводитися так неначе ви такий, яким хотіли б бути. Запитувати самого себе, що вам подобається в самому собі і до чого в собі ви відноситеся з повагою.

П'ятий секрет Справжнього Щастя - сила мети. Цілі додають нашому життю сенс і вміст. Якщо у нас є мета, ми зосереджуємося на досягненні задоволення, а не на позбавленні від страждань. Цілі стають тим, заради чого варто підніматися з ліжка вранці. Цілі роблять важкі періоди легшими, а хороші часи ще приємнішими
.
> Шостий секрет Справжнього Щастя - сила сміху. Відчуття гумору полегшує стрес і викликає відчуття щастя. Сміх підсилює здібність до зосередження і підвищує уміння вирішувати завдання. У будь-яких обставинах напевно можна знайти смішні сторони, якщо лише пошукати їх. Замість питання: "Що поганого в цій ситуації" задавайтеся питанням: "Що в ній смішного" або "Що в ній могло б бути смішним". Почастіше звертайтеся до "двохкрокової формули антистресу": Не хвилюйся по дрібницях. Пам'ятай, що велика частина життя складається з дрібниць!

Сьомий секрет Справжнього Щастя - сила пробачення. Уміння прощати є ключем, що відкриває двері Справжнього Щастя. Неможливо бути щасливим, якщо у вас залишилися ненависть та образи. Пам'ятаєте, що від ваших образ не страждає ніхто, окрім вас самих. Помилки та невдачами є уроками життя. Прощайте інших. Прощайте самого себе.

Восьмий секрет Справжнього Щастя - сила вміння давати. Щастя не можна знайти у володінні і придбанні чогось для самого себе. Воно криється в умінні давати і допомагати іншим. Чим більше радості і щастя ми приносимо іншим, тим більше знаходимо самі. Щодня можна творити власне щастя, відшукуючи способи подарувати його, реклама оточуючим.

Дев'ятий секрет Справжнього Щастя - сила взаємин. Якість життя визначається якістю взаємин з людьми. Ніхто не живе на незаселеному острові. Кожна людина випробовує потребу в інших. Близькі взаємини роблять хороші часи ще приємнішими, а важкі періоди - легшими. Радість, якою діляться - подвійна радість; проблема, якою діляться, - половина проблеми. Відносьтесь до кожної людини так, немов її ніколи більше не побачите.

Десятий секрет Справжнього Щастя - сила віри. Віра є фундаментом Справжнього Щастя. Без віри не може бути тривалого щастя. Віра викликає довіру до людей, заспокоює розум таі звільняє душу від сумнівів, тривог, занепокоєнь і страху.
Адам Джексон «10 секретів щастя».
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 28 травня 2010, 10:32

Лабораторна робота №19 ТРЕНУЄМО УЯВУ!!! ВІЗАЛІЗУЄМО!!!

Розуміння того, що наші дії, почуття і поведінка всього лише результат наших уявлень і переконань, дає нам в руки потужний важіль, в якому психологія завжди мала потребу для зміни властивостей особистості.

Це розуміння відкриває нам нові психологічні двері до майстерності, успіху і щастя.

Уявні образи дозволяють нам "практикувати" нові відносини з людьми і риси характеру, що інакше було б недосяжним. Як вже говорилося, наша нервова система не в змозі відрізнити реальність від того, що жваво намалювала наша уява. Коли ми уявляємо себе такими що здійснюють щось якимось особливим способом, це майже те ж саме, що і фактичне виконання. Уявна практика допомагає досягати досконалості.

В експерименті, що проводився під суворим контролем, психолог Р. А. Вандел довів, що якщо об'єкт щоденно певний період часу проводить перед мішенню, уявляючи себе кидаючим в неї дротики, то його результати покращаться в такій же мірі, як якщо б він справді щоденно метал дротики у ціль.

Один науковий журнал повідомив про вплив уявних тренувань на підвищення майстерності при виконанні штрафних кидків в баскетболі. Група студентів фактично щодня протягом 20 днів практикувалася в киданні м'яча. Її результати фіксувалися в перший і останній день експерименту.

Друга група, у якої також було взято показники першого і останнього дня вказаного періоду, не тренувалися зовсім.

Учасники третьої групи після першого контрольного дня проводили щоденно 20 хвилин на баскетбольному майданчику, уявляючи, що закидають м'яч у кошик. Передбачувані помилки відповідно коригувалися.

При підведенні підсумків експерименту виявилося, що перша група поліпшила свої показники на 24 відсотки, друга група не мала зрушень, а третя група, що тренувалися тільки подумки, поліпшила результати на 23 відсотки!

Автор: Максуелла Мольц (Я - це Я, або Як стати щасливим)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ.

Повідомлення mari » 29 травня 2010, 10:47

ЛАБОРАТОРНА РОБОТА № 20. УСМІХАЄМОСЬ!!!!

Цілі покоління наших людей виросли на статтях журналістів, які переконували нас, що американці посміхаються на замовлення, що у них немає щирості і так далі.

Прийшли нові часи. Ми стали більше їздити в чужі країни, у нас з'явилися знайомі серед американців. І ми бачимо, що усмішка - неодмінний атрибут більшості людей у багатьох країнах. У американців немає монополії на посмішку.

І самі ми стали вчитися посміхатися: знайомим при зустрічі, в магазинах, і навіть випадковим перехожим. І дивна річ - я знаю вже історії кількох шлюбів, яких би просто не було, якщо б не посмішка його або її. Якось дуже давно мені довелося прочитати таку рекомендацію: якщо дитина у віці 5-6 місяців, побачивши вас вперше, посміхнувся вам, - ви добра людина ". З тих пір я так себе і перевіряю.

Посміхайтеся частіше!

Але, якщо бути серйозною, то скажу, що усмішка - це капітал. Правда! Розуміння необхідності посмішки для культурної людини прийшло до мене після поїздки в Болгарію та Румунію багато років тому. Коли я побачила себе на фотографії у вуличній юрбі, я прийшла в жах. Чоловік фотографував там повсюду.І на всіх фото я виділялася в натовпі своїм похмурим виглядом. І я зрозуміла, що треба щось змінювати у собі і негайно. На фото було видно, що з'явивлася невелика зайв вага. Але з цим я впоралася швидко після поїздки. А ось з посмішкою було складніше.

З дитинства нам втовкмачували, що найважливіше - духовний розвиток людини. А все інше додасться. Виявилося, що духовний розвиток включає всі сторони життя людини. Треба ще працювати над кожною з цих сторін, в тому числі і над своїм виглядом, і не тільки в поліпшенні кольору обличчя або краси рук, а саме зробити свій образ привабливішим для оточуючих. Чи підійде симпатичний чоловік познайомитися до дівчини, якщо у неї "кислий" вираз обличчя, і на всіх вона дивиться так, як ніби чекає каверзи?

Думаю, що тільки мазохіст вирішиться познайомитися з такою дівчиною, щоб переживати її страждання разом. І не треба бути знавцем чоловічої психології, щоб зрозуміти це.

Для того, щоб переконатися в силі щирої посмішки, подивіться фотографії на сторінках знайомств. Жінки з яскравою відкритою усмішкою, з іскоркою в очах завжди отримують у багато разів більше листів від чоловіків, ніж інші.

Все частіше медики називають психосоматичні причини багатьох захворювань. Виявляється, що наше ставлення до тих подій, що відбуваються в нашому житті, може спровокувати розвиток деяких хвороб.

Не можу стверджувати, що це саме так, але з повною упевненістю можу сказати, що посмішка і прагнення нікому не показувати свій не дуже гарний стан після дуже важкої операції, допомогли мені стати на ноги дуже швидко. Ставлення лікарів і сестер до мене було на самому високому рівні. Хочу підкреслити, що ніяких підношень і подарунків я ніколи не роблю медикам. Але вони теж люди. І їм хочеться бачити в палатах вдячно усміхнених пацієнтів. Оптимізм заразливий, і через 3 дні в палаті всім було соромно скаржитися на біль або поганий настрій.

Я розповідаю вам про це не тому, що хочу сказати, що ось я, така хороша. Ні! Я - саме той продукт свого часу і виховання. Серйозний вираз на обличчі, трохи насуплений погляд, бажання все покритикувати і всім бути незадоволеною. Це я, багато років тому. Сьогодні я стверджую, що можна посміхатися навіть мимоволі, вітаючись з людиною, можна посміхнутися комусь в натовпі. Продавці в сусідніх магазинах до мене ставляться дуже уважно, я їм завжди посміхаюся, вітаюся.

І сама дуже люблю людей зі світлою яскравою посмішкою. Я довіряю таким людям.
Посміхатися щиро не завжди просто. Не завжди легко впоратися зі стресом, адже подразників навколо предостатньо.

Далося мені все це не відразу, шляхом довгих тренувань. Колись дуже давно дуже літня вчителька казала нам, починаючим свій шлях у професію: "У тебе можливо повний крах життя, але перед дверима класу ти повинна все це залишити. В клас ти повинна увійти з посмішкою". Це її твердження я можу переробити так: "У тебе може бути повний крах життя, але ти повинна все це залишити у себе вдома. За двері свого будинку ти повинна вийти з посмішкою".

Посміхайтеся частіше і отримуйте усмішки у відповідь! Хто б стояв годинами перед портретом Мони Лізи, якщо б не її усмішка? Вже скільки століть люди намагаються дізнатися її секрет. А ви - просто посміхайтеся! І увага, і любов вам забезпечені, нехай не на кілька століть, але на все ваше життя, обов'язково.
Джерело http://ladytoday.ru
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей