Глобальні оголошення!



ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 08 грудня 2011, 01:50

№56
Перестаньте робити деякі речі!

Приділяючи занадто багато уваги речам, які заважають вам досягти ваших цілей, ви можете втратити з виду те, що робить життя щасливим. Отже, починаючи з сьогоднішнього дня ...

- Перестаньте робити з мухи слона. Коли вас щось мучить, запитайте себе - згадаєте ви про це через рік? Якщо відповідь негативна, не варто турбуватися. Забудьте про свої тривоги.

- Перестаньте уникати помилок. Найбільшу шкоду яку можуть принести вам ваші помилки - страху зробити їх. Через нього ви можете втратити масу можливостей і так і не добитися своїх цілей.

- Перестаньте говорити "я не можу". Як сказав Генрі Форд, "якщо ви думаєте, що ви здатні на щось, ви праві, якщо ви думаєте, що у вас не вийде щось, ви теж маєте рацію".

- Перестаньте порівнювати себе з іншими. Єдина людина, чиї результати ви повинні прагнути перевершити, це ви самі.

- Перестаньте повертатися в минуле і зациклюватися на майбутньому. Життя - це те, що відбувається з вами в даний момент - тут і зараз, не пропустіть його.

- Перестаньте скаржитися. Замість того, щоб розповідати оточуючим, як жахливе ваше життя, почніть діяти, щоб виправити це.

- Перестаньте ображатися. Коли ви прощаєте когось, ви робите це не тільки заради цієї людини, але і заради себе. Злість і образа - руйнують почуття, вони ніколи не дозволять вам бути до кінця щасливими.

- Перестаньте чекати. Якщо ви не почнете сьогодні, ви не зможете закінчити до завтрашнього дня. Знання, інтелект і навички марні без дій.

- Перестаньте купувати речі, які вам не потрібні. Керуйте вашими грошима мудро, інакше вони почнуть керувати вами. Не витрачайте на те, щоб справити враження на інших. Пам'ятайте, ви самі по собі цінні, а речі - це всього лише ваше обрамлення.

- Перестаньте намагатися робити все самостійно. Пам'ятаєте приказку про те, що одна голова - добре, а дві краще. Не соромтеся просити і приймати допомогу, коли вона необхідна, і ви зможете отримати набагато кращі результати, ніж якби ви працювали поодинці.

- Перестаньте намагатися бути досконалими. Головне - домогтися своїх цілей, а не досконалості.

- Перестаньте звинувачувати інших. Ступінь реалізації ваших цілей залежить від ступеня відповідальності, яку ви готові на себе взяти. Коли ви звинувачуєте у своїх невдачах когось іншого, ви відмовляєтеся від відповідальності, а значить ви не контролюєте власне життя.

- Перестаньте давати обіцянки, які не можете стримати. Не обіцяйте занадто багато. Завжди пам'ятайте про те, що рано чи пізно вам доведеться нести відповідальність за свої слова.

- Перестаньте думати про погане. Позитивне мислення відіграє важливу роль у досягнення успіху. Якщо щоранку ви будете прокидатися з думкою про те, що сьогодні відбудеться щось незвичайне, ви побачите, як ваше життя зміниться на краще.

- Перестаньте соромитися. Спілкуйтеся з людьми, заводьте нові знайомства, будьте відкриті.

- Перестаньте заздрити. Цінуйте те, що у вас є і пам'ятайте, що деяким пощастило менше, ніж вам. Ви повинні бути вдячні за все хороше, що є у вас в житті.

- Перестаньте сприймати себе надто серйозно. Насолоджуйтеся життям, жартуйте і веселіться.

- Перестаньте приймати рішення на емоціях. Не дозволяйте вашим емоціям брати гору над вашим інтелектом. Перед тим, як прийняти важливе рішення, заспокойтеся і добре все обміркуйте.

- Перестаньте робити одне і те ж знову і знову. Альберт Ейнштейн сказав: "Божевілля - робити постійно одне і те ж, знову і знову, сподіваючись, що результат буде різним." Для того, щоб рости, ви повинні вирватися за рамки, які самі для себе встановили.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 09 грудня 2011, 17:15

№57
Що обов'язково потрібно робити разом з дитиною, щоб спогади про дитинство були яскравими і щасливими:
1. Пускати сонячні зайчики.
2. Спостерігати як проростають насінини.
3. Разом скотитися з високої крижаної гори.
4. Принести з морозу і поставити у воду гілку.
5. Вирізати щелепи з апельсинових кірок.
6. Дивитися на зірки.
7. Заштриховувати монетки і листя, заховані під папером.
8. Трясти олівець, щоб здавалося, що він став гнучким.
9. Дірявити крижинки під струменем води.
10. Приготувати палений цукор в ложці.
11. Вирізати з гірлянди паперових чоловічків.
12. Показувати театр тіней.
13. Пускати бульки на воді.
14. Малювати мультфільми на полях зошита.
15. Влаштувати житло в коробці від холодильника.
16. Плести вінки.
17. Робити виверження вулкана з лимонної кислоти і соди.
18. Показати фокус з наелектризованими паперовими фігурками.
19. Писати під копірку.
20. Зробити бризгалки з пляшок і влаштувати бій.
21. Слухати спів птахів.
22. Пускати паперові пароплави за течією.
23. Побудувати курінь.
24. Трясти гілку дерева, коли дитина стоїть під нею і влаштовувати листопад (снігопад, дощик).
25. Спостерігати схід та захід.
26. Милуватися місячною доріжкою.
27. Дивитися на хмари і придумувати, на що вони схожі.
28. Зробити флюгер і пастку для вітру.
29. Світити в темряві ліхтариком.
30. Робити восьминогів з кульбаб і лялечок з шипшини та мальв.
31. Сходити на риболовлю.
32. Залишати відбитки тіла на снігу.
33. Годувати птахів.
34. Робити секретики.
35. Будувати будиночки з крісел.
36. Сидіти біля багаття. Смажити хліб чи ковбаски на прутику.
37. Запускати повітряного змія.
38. Крутити дитину за руки(кропивка).
39. Побудувати замок з піску. Закопуватися в пісок.
Вирити глибоку нірку, щоб дістати до води.
40. Сидіти в темряві, при свічках.
41. Робити чортиків з намиленого волосся.
42. Дути в порожню пляшку.
43. Повторювати одне слово багато разів, щоб воно перетворилося в інше.
44. Видавати переможний крик індійців.
45. Дивуватися своїм гігантським тіням і грати з тінями в жмурки.
46. Стрибнути в центр калюжі.
47. Робити записи молоком.
48. Влаштувати бурю в склянці води.
49. Закопати скарб в тарілці з кашею.
50. Пояснюватися знаками.
51. Зробити носики з крилаток клена, ордени з будяків, сережки з черешень.
52. Дути на пушинку.
53. Залишити травинку в мурашнику і потім спробувати мурашину кислоту.
54. Їсти заячу капусту, смоктати смолу, злизувати березовий сік і кленовий сироп, жувати травинки.
55. Видавлювати формочками печиво.
56. Нанизувати ягоди на травинку.
57. Грати в циклопів.
58. Співати хором.
59. Полагодити улюблену іграшку.
60. Пускати мильні бульбашки.
61. Наряджати ялинку.
62. Свистіти через стручок акації.
63. Змайструвати ляльковий будиночок.
64. Залізти на дерево.
65. Грати в привидів.
66. Придумувати маскарадні костюми і вбиратися.
67. Говорити про мрії.
68. Стукати в саморобний барабан.
69. Випустити в небо повітряну кулю.
70. Організувати дитяче свято.
71. Дивитися на світ через кольорові скельця.
72. Малювати на запітнілому склі.
73. Стрибати у купи осіннього листя.
74. Почати обід з десерту.
75. Одягти на дитину свій одяг.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 14 грудня 2011, 01:33

№58
як правильно ображатися))

Образилися? Тоді роздруковуйте цей текст, підходьте до дзеркала і голосно читайте!

"Я такий важливий індик, що не можу дозволити, щоб хтось робив як він думає, якщо це мені не подобається.
Я такий важливий індик, что якщо хтось сказав чи вчинив не так, як я очікував - я покараю його своєю образою. П Хай бачить, як це важливо - моя образа, нехай він отримає її в якості покарання за свій "вчинок". Адже я дуже, дуже важливий індик! Я настільки не ціную своє життя, що мені не шкода витрачати час на образу. Я відмовлюся від хвилини радості, від хвилини щастя, грайливості, я краще віддам цю хвилину на свою образу. І мені все одно,що часті хвилини, складуться в години, години - в дні, дні - в тижні, тижні - в місяці , а місяці - в роки. Мені не шкода провести роки свого життя в образі-адже я не ціную своє життя. Я нерозумний щоб дивитися на себе збоку. Я настільки не вмію дивитися на себе збоку, що ніколи не побачу мої надуті губи.Я ніколи не побачу, наскільки я смішний у цьому стані і ніколи не посміюсь над його і своєю безглуздістю. Ніколи. Адже я не вмію дивитися на себе з сторони. Я настільки вразливий, що я змушений охороняти свою територію і відзиватись образою на кожного, хто її зачепив. Я повішу собі на чоло табличку «Обережно, злий собака» і хай тільки хтось спробує її непомітити! Я оточу свою вразливість високими стінами, і мені плювати, що через них не така дорога моя вразливість. Я такий залежний від інших, що не пропущу ні одного погляду, жодного слова, жодного жесту. Я буду стежити за іншими постійно, я буду оцінювати кожний їх прояв щодо себе і якщо я вирішу, що це неправильно, то я покажу наскільки вони неправі! Адже ті, що навколо і поруч, повинні підкреслювати мої перваги, повинні відтіняти мою велич, і не дай бог, вони зроблять інакше. Я ображуся, щоб приховати - як сильно я залежний від них. Я-раб . Я раб слів і вчинків інших людей. Від них, моїх господарів, залежить мій настрій, мої почуття, моє самовідчуття. Не я - вони - несуть за це відповідальність. Не я - вони - винні в тому, що зі мною відбувається. Не я - вони - повинні щось зробити, щоб мені стало легше. Так, мені не важко бути маріонеткою-адже я - чужий раб. Я роздую з мухи слона.
Я не напишу в щоденнику який прекрасний світ, я напишу - як підло зі мною вчинили. Я не розповім друзям як я їх люблю, я розкажу як сильно мене образили. Мені доведеться влити в муху стільки своїх чужих сил, щоб вона стала слоном. Адже від мухи легко відмахнутис, а від слона - ні. Тому я роздував мух до розмірів слонів. Я бідний. Я не можу знайти в собі краплю великодушності - щоб пробачити, краплю самоіронії - щоб посміятися, краплю щедрості - щоб не помітити, каплю мудрості - щоб не зачепитися, краплину любові - щоб прийняти. У мене немає цих крапель, адже я дуже, дуже обмежений і бідний. Я дуже нещасний. Я настільки нещасний, що слова і вчинки інших людей, постійно зачіпають моє нещастя. Адже я дуже важливий індик , але не ціную своє життя, я не вмію дивитися на себе з боку і люблю роздувати з мухи слонів, я дуже вразливий, залежний від думки інших і вбогий, по суті. Не ображайте мене, краще пошкодуйте. Тому що я дуже нещасний.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 26 грудня 2011, 21:56

№59
Згідно з останніми дослідженнями психологів стан щастя залежить не тільки від генетики, стану здоров'я та інших речей, які людина не може контролювати. Дослідники Каліфорнійського університету сформулювали стратегію щастя з п'яти компонентів:
1. Подяка

Учасники проекту, яких просили написати листи подяки тим, хто їм допоміг , відчували себе значно щасливішим.

2. Оптимізм

Учасники, які практикували позитивне мислення: записували в особистий щоденник своє бачення ідеального майбутнього в сімейному і громадському житті, говорили, що їх душевний стан значно покращився.

3. Спогад про успіхи

Люди, які записували по три випадки, які їх порадували за тиждень, знаходили більше причин бути щасливими.

4. Використання своїх сильних сторін

Люди, які використовують свої сильні сторони (наприклад, почуття гумору або витривалість) частіше відчувають, що у них щось виходить і від цього відчувають себе щасливішими.

5. Добрі вчинки

Люди, які вчиняють будь-які акти милосердя (що допомагають нужденним) самі стають щасливішими.


Джерело: pintosevich.com
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 20 січня 2012, 20:01

60.Подяка і любов - це найсильніші позитивні емоції. Ці два почуття зроблять Ваше життя гармонійним. У всіх областях життя у Вас буде гармонія. Ось саме ця гармонія і «хороші відносини зі світом» - це те, що Вам потрібно для довгострокового успіху.

Подяка і любов приносять у Ваше життя спокій і гармонію, всі відволікаючі фактори, які заважають Вам досягати успіху, пропадають.

Я знаю, про що Ви думаєте. Ви питаєте: «А як я можу бути вдячний, якщо свої цілі я не досягаю, грошей мені не вистачає і взагалі все складається зовсім не так, як я хочу. Як я можу будувати свої відносини на любові, якщо всі люди тільки й думають про себе. Тому позичив гроші- і з кінцями, той обіцяв мені допомогти- і забув про мене »

Якщо Ви хочете, щоб Ваше життя і далі залишалася таким, як зараз- Ви можете будувати його на чому завгодно.

Скажіть будь ласка, чи є у Вас в житті хоча б що-небудь, за що Ви можете дякувати?
Чи є у Вас в житті друга половинка, до якої Ви відчуваєте любов? Якщо ні, може у Вас є близький друг або подруга, а може просто домашній вихованець?

Цього достатньо, щоб почати дякувати і відчувати любов. Почніть з малого. Почніть дякувати за що-небудь. Коли це увійде у Вас в звичку будете ускладнювати умови.
Дякуйте за кожну хороша подія, що відбувається у Вашому житті. Коли розмовляєте з іншою людиною, подумки говорите: «я тебе люблю».
Що Ви можете зробити, щоб створити потужний фундамент:
1) Кожен день приділяйте 5-10 хвилин, щоб подякувати за те, що маєте. Вранці 5 хвилин і ввечері 5 хвилин. Ви можете дякувати за що завгодно.
2) Щоразу, коли відбувається хороша подія з Вашої точки зору, подякуйте за цю подію.


Це все, що стосується подяки. Просто, чи не так?
Пам'ятайте, не важливо за що Ви дякуєте, головне, щоб під час подяки в душі виникав спокій і гармонія. Якщо Ви це відчуєте, значить Ви добре подякували, якісно.

Що стосується любові:
1) Коли будете мати вільну хвилинку протягом дня просто закрийте очі і відчуйте, як Ви любите цей світ. Подумайте про те, як любите свою дружину / чоловіка.
2) Щоразу коли спілкуєтеся з іншою людиною просто в думках скажіть «Я люблю тебе». Коли Ви це зробите, у Вас навіть голос зміниться. Ваш голос буде випромінювати любов і повагу до іншої людини
3) Даруте людям знайомим і незнайомим уявні подарунки(квіти, машини, книги, коштовності, тварин, сукні, друзів, допомогу, все що уявите).

Головне- почніть практикувати це в своєму житті.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 08 лютого 2012, 13:39

№ 61. Незаборонені заборони

Коли ми забороняємо собі відчувати емоції, які визначаємо як негативні, коли забороняємо собі плакати, сумувати, разом із цим ми забороняємо собі й радіти, відчувати щастя. Наш мозок не розрізняє, на що саме стоїть блок, а тому блокуються всі сильні емоції. В дитинстві нам часто казали "не плач", але разом зі здатністю плакати ми втрачаємо і здатність відчувати щось більше ніж "добре" чи "погано" і на відновлення йдуть роки психотерапії.

Не кажучи вже про ті емоції, які залишаються непрожитими і "застряють" у тілі, даючи про себе знати, приміром, через мігрені, або через проблеми з серцем, артеріальним тиском. Лікарі, звичайно, пропишуть від цього всього ліки, але ліки допомагають в таких випадках лише симптоматично - причина залишається.

Тому дозволяйте собі проявляти емоції, і плакати і злитись і дитині теж. Хай вивільняє свій негатив, а він найчастіше хоче вийти під вечір, то хай виходить, а тіло хай буде здоровим!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 14 лютого 2012, 23:24

№62 Подумай над тим, чому саме так:

Дивно, що 100-гривнєва купюра нам здається такою великою, коли ми її залишаємо в церкві, і такою малою - коли залишаємо її на ринку. Дивно, що година, проведена за читанням молитов, поминаючи Бога, нам здається такою довгою, а година, проведена біля телевізора, - такою короткою. Дивно, що, звершуючи молитву, ми ледь збираємося з думками, тоді як у розмові з приятелем це для нас не складає ніяких труднощів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 23 лютого 2012, 09:11

№ 63. Щ А С Т Я

Щастя не заробляється і не заслуговується. Воно так само необхідне людині як повітря і їжа. Спіноза казав, що ми насолоджуємось щастям не тому, що стримуємо наші бажання. Навпаки, ми в стані їх стримувати, тому що насолоджуємось щастям.

Попрактикуйтесь:
-Визначте, що робить вас найбільш щасливим і притримуйтесь цих речей щоденно. Ще краще- скласти список ваших покращувачів життя. З них складіть набір звичок ,які допомагають підтримувати щастя і радість. Почуйте свої думки і бажання. Подумайте чого ви дійсно хочете.

-Визначте, що робить вас найменш щасливим і скоротіть наявність цього в вашому житті. Не тратьте час на те, що не можете змінити, працюйте над тим, щоб бути відповідальними за своє життя і своє щастя.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 16 квітня 2012, 00:15

№64
Пасха, поза сумнівом, - релігійне свято. Але навіть для тих, хто далекий від релігії, символи, закладені в цьому святі, можуть послужити хорошу службу. Давайте подумаємо про Пасху як про оновлення, про новий початок, про весну життя, про нові надії. Перелом між зимою і весною для кожного може стати потужним стимулом замислитися про головне у своєму житті, побачити шанс змінити щось на краще, поставити собі нові цілі і рушити до їх досягнення.

Перед Великоднем багато роблять генеральне весняне прибирання у своїх оселях. А я вам пропоную зробити генеральне прибирання своєї душі, зайнятися, так би мовити, «духовним тюнінгом". Давайте вирушимо в подорож до свого серця і перевіримо, чи все нормально там, в глибині нашої душі?

Засновниця системи флай-леді Марла Сіллі пропонує у тижні відводити один день на «реставрацію духу». Чимось подібним ми і займемося з вами, тільки в більш глобальних масштабах.

Якщо фундамент нашого життя не в порядку, то хронічних життєвих проблем не здолати. Давайте виберемо хоча б півгодини тихого часу (наприклад, коли засне ваша дитина) і на самоті поміркуємо над глобальними питаннями вашого життя.
Питання для «духовного тюнінгу»:

Для чого я живу?
Що є основою мого життя?
Які мої життєві пріоритети?
Які мої головні життєві принципи?
Чого я хочу досягти в житті?
До чого я найбільше прагну?
Чого мені більше всього в житті хочеться?
Про що я мрію?
У чому мій основний борг?

Коли ви відповісте на ці питання, подумайте:

Що вам заважає просуватися до головних життєвих цілей?
Що ви можете змінити, щоб швидше йти в потрібному напрямку?
Але якщо ви сьогодні почнете замислюватися про те, що можна і потрібно виправити в своїй душі, - це стане маленьким першим кроком, за яким поступово підуть інші кроки до кращого життя!

Подбайте про себе. Для цього вам необхідно всього лише зосереджено поміркувати протягом півгодини. Удачи!
Зроби сьогодні трохи більше, ніж вчора і завтра, трохи більше, ніж сьогодні. Ось і весь принцип успіху.

від Флай-леді
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЛАБОРАТОРІЯ ЩАСТЯ

Повідомлення mari » 16 квітня 2012, 01:15

№65. Чому я така???

1. За якими критеріями я недостатньо хороша?

2. Які у мене підстави так про себе думати?

3. Що я думаю про себе найчастіше?

4. Як часто хвалю себе? Звинувачую?

5. Чи Бачу я свої сильні сторони?

6. Що роблю зі своїм недоліками? звинувачую себе? Або ставлю цілі та досягаю їх?

7. Що я можу зробити, для того, щоб стати найкращою жінкою для себе самої? Для чоловіка? Що я можу зробити вже сьогодні? А прямо зараз?

Ось, коли ви почнете не сидіти і боятися, а діяти - відчуєте помітне полегшення - вами більше ніхто не керує.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість