Глобальні оголошення!



ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування в розділі психотерапії

ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування в розділі психотерапії

Повідомлення mari » 14 листопада 2009, 04:05

В цьому форумі ви можете задати питання спеціалісту.
Перед тим, створити нову тему, перегляньте вже існуючі. Можливо, на ваше запитання вже є відповідь.
Коли задаєте своє питання, постарайтесь:
1. Створити інформативну тему повідомлення (суть проблеми).
2. Чітко сформулювати запитання.

Рада познайомитись на форумі!
Мене звати Марія Хомів.Я працюю лікарем психотерапевтом, є членом Української спілки психотерапевтів, Голова ТОГО "Центр щасливого материнства та дитинства", координатор цього проекту від Карітас- Школа щасливого материнства св.Анни. Автор першої в Тернополі брошури по грудному вигодовуванню, організатор 3-х унікальних виставок- аматорських фото грудного годування.
ПСИХОТЕРАПІЯ-Це найкраща і найважча професія на Землі-зрозуміти душу і суть людини і підштовхнути,чекати,підказати, лікувати,радити.
Найцікавішою моєю роботою і частиною пренатальної психотерапії є праця з вагітними жінками.
В 2003 році разом з ТБФ"Карітас", ми заснували проект для вагітних-Школа щасливого материнства св.Анни,і погляньте на це-ТЕПЕР ВИ НА НАШОМУ САЙТІ. Це чудово,що Ви разом з нами!!!

Мої відповіді можуть бути у формі порад, роздумів, побажань, притч, афоризмів, жартів і т.і.Але це не буде лікування і навіть не зовсім консультація. Це онлайн спілкування,з якого ви маєте шанс зловити свою золоту нитку для покращення і розуміння,насамперед себе. Якщо звісно це вам потрібно!!!
Відповідальність за наслідки спілкування онлайн і розуміння, берете на себе -Ви. :( Я-беру на себе можливість припинення і закриття теми у будь який час.
Пам"ятайте,що дана Вам порада є лише порадою онлайн і ні в якому випадку не заміняє особисту консультацію лікаря-фахівця,чи психотерапевта, а також не є показом для негайних дій.

Спілкування в розділі психотерапевта проводяться між мною і запитуючим. Коментарі інших учасників будуть відразу, без попередження, вибачення і пояснення видалятись. При бажанні поспілкуватись в схожій темі, ви можете обговорити її не в консультативних розділах. Якщо тема є відкритою для коменарів інших форумчан, в назві буде вказано- тема відкрита для усіх. УВАЖНО ЧИТАЙТЕ!

Дякуємо за розуміння!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЗНАЙОМСТВО ТА вимоги до цього розділу

Повідомлення Псіхея » 14 вересня 2010, 12:01

Мої щирі вітання усім форумчанам, форумчанкам та маленьким форумчаткам! :heart:

Мене звати Наталія.
За освітою я практичний психолог. Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.
Працювала в університеті, зараз працюю в школі.
Одружена, любимо і виховуємо з чоловіком синочка.
Як і всі ви люблю діточок і намагаюся робити усе можливе щоб краще їх зрозуміти, у цьму дуже допомагає вікова психологія.

З радістю ділитимуся з вами своїми знаннями та досвідом.
Ще з більшою радістю буду запозичувати ваш довсід виховання діточок.

Пишіть свої запитання та сумніви, будемо разом шукати вихід :)
Псіхея Офлайн


 

Re: ЗНАЙОМСТВО та правила спілкування в розділі психотерапії

Повідомлення mari » 09 травня 2015, 17:43

Давно запитань не було, але і я мала багато справ.

Отож, я завершила своє 5 річне навчання в Ужгороді - вдосконалення в одному з методів психотерапії, що є вимогою Української і Європейської спілки психотерапевтів. У мене був напрям (МАЙСТЕР_КУРС)- позитивна психотерапія (засновник методу- Н. Пезешкіан).
Загалом: 885 !!!! годин теоретичних та практичних навиків, супервізій , інтервізій та індивідуального навчання.
5 років по 4 рази в рік виїздів, роботи по скайпу, в групах, індивідуально. Багато книг, багато особистої роботи з своїм психотерапевтом.
12 написаних робіт між модулями(сесіями).

Методи психотерапії діляться на медичні, які розглядають психічні захворювання та способи нормалізації людської психіки з точки зору фармакології, і психологічні, які розглядають і коригують стан людини через його переживання та емоції. Головне завдання медичної психотерапії полягає в придушенні симптомів психічних захворювань і повернення людині соціальних функцій. Психологічна терапія спрямована на вирішення внутрішніх конфліктів людини собою і навколишнім світом, особистісний ріст людини.
Методи психотерапії також розрізняються за кількістю беруть участь в сеансі людей: індивідуальні методи та групові. Техніки, які при цьому використовує психотерапевт, різняться, оскільки спрямовані на один з аспектів особистості людини.
За такого впливу методи психотерапії діляться на: сугестивні (навіювання), аналітичні (виявлення причин, що призвели до цього стану речей), поведінкові (вплив на людину через його звички), когнітивні (пізнавальні, засновані на знаннях людини), екзистенційні (спрямовані на пошук смислових значень), раціональні (апелюють до розуму людини).

Взагалі метод - це основний інструмент психотерапевта, яким він намагається впливати на людину через різні аспекти, коригую тим самим його стан, змушуючи його вирішувати свої проблеми. Одних лише слів часто буває недостатньо, так як проблема може полягати дуже глибоко в підсвідомості пацієнта. Тоді вступають альтернативні методи впливу: музика, малювання, танці, ігри, які й покликані з'ясувати причину ситуації, що травмує.

Основним інструментом раціональної терапії, спрямованої до розуму індивіда, будуть доводи, аргументи, сила переконання. Ефективність даного методу залежить від авторитетності лікаря і характеру наведених доводів. Діалог будується на горизонталі «я - ти», яка звернена до пацієнта. Іноді в справу вступає класичні методи психоаналізу, які засновані на виявлення підсвідомих причин проблеми, розлад психіки, по Фрейду, є наслідком придушення психічної енергії, яке деформувало особистісні якості людини. У поведінкової терапії ключовим моментом є виявлення умовного рефлексу, виробленого пацієнтом, який і погіршує його ж стан. Терапія буде спрямована на позбавлення людини від старого рефлексу, замінюючи його на новий. Якщо терапія тілесно-орієнтована, то спрямована вона на усунення порушень психіки, які привели до утворення тілесно-м'язових затисків. Через вплив на тіло за допомогою масажу і різних рухів затискачі усуваються, як і проблеми в психіці.
Крім перерахованих методів, також розроблені та інші. Більш новаторські і творчі. Наприклад, арт-терапія покликана через заняття мистецтвом усунути травмуючі фактори та знизити агресію людини, психодрама буде овнована на рольової гри, що призводить до спонтанного вирішення проблем, а таневальная терапія спрямована на вирішення проблем цілої групи. А взагалі методів психотерапії існує більше 55, і лікар сам вибирає потрібний .

Отож, тепер я маю сертифікат міжнародного зразку. І продовжую навчання в другому(думаю, останньому , хоча не факт, навчанні- Когнітивно-поведінковій терапії по Оксфордській системі).
Ось так, якщо хтось хотів більше дізнатись про мене.
А загалом- я вже 7 років працюю лікарем-психотерапевтом. У мене це офіційна спеціалізація, яку я проходила після отримання основною медичної освіти та інтернатури. У Тернополі нас лише 3 лікарів психотерапевтів, усі решта- психологи або психіатри.
Отож, приходьте. Пишіть, питайте. По можливості вільного часу- поступово відповідатиму.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron