Глобальні оголошення!



Діти, народжені сідничним положенням

Розділ тимчасово закритий для запитань

Діти, народжені сідничним положенням

Повідомлення happymami » 05 березня 2010, 13:49

Коли я лежала в паталогії, то звичайно ж наслухалася всяких ужастіків і порад "умних" мамів. І от шо я почула, що коли дитина народжкється сідничками вперед, то потім треба з нею гратися в такі ігри, котрі імітують проходження родовими шляхами. Тобто, пускати дитину лазити у всякі тунелі, бо коли мама стоїть, а дитина головою протискається повзти між ноги мамі, часто треба гладити по голові дитину. Якоби то зменшує психологічну травму дитини, тощо.
На скільки то правда? І чи дійсно сідничне положення дитини означає якусь психологічну проблему в дитині?
В мене доця змішаним сідничним народжена. То мене виписувати не хотів неонатолог, казав шо "як я таку нервову дитину так скоро випишу. Вона ж сіднична..."
Дякую, якшо хтось шось зможе роз*яснити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Діти, народжені сідничним положенням

Повідомлення Oksana5 » 07 березня 2010, 16:46

Існує безліч факторів, що впливають на розвиток дитини, і пренатальних, інтранатальних, і постнатальних. Всіх їх врахувати та уникнути неможливо. А гладити, пестити, приділяти максимум уваги ,на яку здатні батьки, - це потрібно усім дітям, незалежно від способу народження. Хороший настрій та самопочуття малюка - основний критетерій того, що батьки все роблять правильно.
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей