Глобальні оголошення!



Кров у випорожненнях дитини

Розділ тимчасово закритий для запитань

Кров у випорожненнях дитини

Повідомлення Naya » 27 лютого 2010, 19:21

Будемо в лікаря аж в понеділок, тому розвійте мої переживання, або ж, навпаки, дайте копняка до швидших дій.
Лікуємо малому гострий бронхіт. Я писала вже в іншій темі, питала поради щодо антибіотиків. Антибіотики ми дитині все-таки давали: звернулися ще до іншого лікаря, щоб прослухав дитину, я надіялася, що дільнича помилилася і антибіотиків не треба. Але лікар теж сказав, що хрипи серйозні і все йде до пневмонії. Більше ми вже не зволікали.
Оскільки лікар сказав, що аугментин нам і так би не допоміг, бо в таких діток він мало засвоюється орально, то ми кололи сина лораксоном, який лікар призначив. Плюс кларітін. Плюс свічечка віферону, з трьох призначених, засвоїлася напевне лиш одна в сумі, бо малюк одразу викакував все (напевне його подразнювало).
І от під час лікування я помітила в випорожненнях дитини прожилки крові яскраво червоного кольору. Як на вашу думку, з чим це може бути пов*язано?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Кров у випорожненнях дитини.

Повідомлення Oksana5 » 28 лютого 2010, 13:52


Можлива причина - на слизовій ануса утворилась тріщинка від введення свічок, таке може бути , як ускладнення від прийому антибіотиків (ентероколіт). До огляду лікаря можна дати дитині бактерійні препарати (біфідумбактерин, біфіформ).
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron