Глобальні оголошення!



Глисти у дитини

Розділ тимчасово закритий для запитань

Глисти у дитини

Повідомлення мешканка » 24 лютого 2010, 15:51

Доброго дня. Мене турбує проблема із глистами, а точніше, з лямбліями. Лямблії виявили у моєї старшої дитини після року, аналізи робили в санстанції, виявили поодинокі цисти лямблій. Дитині вже 2 з половиною роки. За ввесь цей час лікувались: фуразолідоном, меритимом, метронідазолом, Біотрофом №11... Дезінфекцію дому проводили. В результаті покращення немає. Останнього разу, в грудні місяці, коли лікували метронідазолом, провели трьох етапне лікування: підготовка організму: дієта+холосас по 1 коф. ложці 1-2 р. /день, потім медикаментозне лікування 5 днів + сорбенти, потім підсилення імунітету(настоянка елеутерокока+ йогурти, збагачені лактулозою.. Деякий час спостерігалось покращення, покращився апетит і настрій дитини. Тепер, знову бачу характерні признаки: постійні висипи, синяки під очима, легка втрата апетиту, скарги на болі в животі, наліт на зубах. Вже не знаю що робити... Перерила море інформації на цю тему і дійшла до висновку, що треба підсилювати опір організму і створювати несприятливі умови для життя цих паразитів, що це значно краще, ніж постійне лікування медикаментами.. Недавно, почала помічати і в молодшої дитини деякі признаки: наліт на зубах, трохи з"являються синячки під очима. Але в меншої-проблем з апетитом немає. має 1 рік і вага майже 11кг, спить -нормально... більш-менш спокійна. Тепер, вже 2 тижні, перед їдою даю дітям 1 р/день 3-4 ст.л. соку з квашеної капусти з 1/2 ч.л. олії, салат з квашеної капусти + вітамнний комплекс... і думаю, чи не дати ще крапель настоянки полину, чи воно поможе... Допоможіть, будь ласка. Може зможете щось порадити... Останній раз лікар рекомендувала дати Ворміл, але я боюсь його давати. Може, зможете щось порадити. Буду дуже вдячна.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення Oksana5 » 25 лютого 2010, 20:37

Звичайно ситуація непроста.
-Ви не зазначили, чи повторювали ви аналізи на виявлення паразитів, чи спираєтесь тільки на клінічну картину. Схожі прояви можуть бути і від побічної дії ліків (яких дитина отримала немало), так можуть проявлятися і дискінезія жовчевивідних шляхів або холецистохолангіт (що можуть виникати після перенесеної лямбліозної інфекції);

-здайте аналізи в різних лабораторіях, прокунсультуйтесь у іншого лікаря (наприклад у обласного дитячого гастроентеролога);

-якщо класичне лікування не дає результату, варото звернутись до нетрадиційної медицини (фітотерапія, гомеопатія, рефлексотерапія). Підібрати те, підійде вашій дитині.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 00:39

В мене теж питання по цій темі: Чи можна, і чи потрібно, і чи призначають лікарі малим діткам що живуть з котиками і песиками в одній хаті для профілактики щось від глистів. Чи без аналізів краще нічого такого не приймати?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Глисти у дитини.

Повідомлення Oksana5 » 28 лютого 2010, 13:35

Natalinda написав: Чи без аналізів краще нічого такого не приймати?


Все правильно. Протиглистні і протипаразитарні препарати досить токсичні, щоб приймати їх профілактично, тільки після аналізів (звичайно є і вийнятки). Краще давайте їх котикам і песикам.
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей