Глобальні оголошення!



Лікування годуючої мами

Розділ тимчасово закритий для запитань

Лікування годуючої мами

Повідомлення Natalinda » 29 січня 2010, 10:52

Скажіть будь-ласка, які ліки може приймати годуюча мама, щоб завдати найменшої шкоди дитинці (малюку 5 місяців). В мене страшно затягнуло горло і забило ніс. Такий метод як промивання носа сольовим розчином промиває мені лише мозги, закапую ніс називіном для немовлят - результату ноль. Горло полощу водою з сіллю, содою та йодом, але покращень не бачу. Синочок кашляє. Наш педіатр приписав йому оспамокс, флавамед, афлубін, той же називін і натираємо доктором Момом. Температури ні в мене ні в синочка нема. Я хворію третій день, дитина пятий.
Дякую!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Oksana5 » 31 січня 2010, 22:05

Найбезпечніше горло полоскати настоями трав (ромашка, шалфей, євкаліпт, кора дуба). Якщо ситуація не покращиться за кілька днів чи з"являться гнійні пробки на мигдаликах потрібно звернутись до ЛОР лікаря.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Natalinda » 31 січня 2010, 22:49

А що робити з насмарком?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Oksana5 » 31 січня 2010, 23:18

Natalinda написав:А що робити з насмарком?


Дітям добре підсушує носову поржнину дитячий сульфацил натрію (очні краплі), тому думаю і годуючим мамам його можна.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Natalinda » 31 січня 2010, 23:22

Може ще який народний метод для лікування дитячого насмарку підкажете, бо ми називіном вже три дні капаємо і нічого.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Oksana5 » 31 січня 2010, 23:40

Natalinda написав:Може ще який народний метод для лікування дитячого насмарку підкажете, бо ми називіном вже три дні капаємо і нічого.


Називін довше 3 днів капати не рекомендують, бо далі розвивається звикання.
З народних методів це - промивання розчином ромашки, фіз.розчином (краплі НО-СОЛЬ). Ще пробувала такий метод - підпалити стержень із зубчика часнику і дихати таким димом, але не дуже допомагало.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2010, 00:36

Дякую! :rose:
Ще була б вдячна якби конкретніше написали про проведення процедури промивання дитячого носика. Думаю що це багатьом молодим мамочкам знадобиться.

І ще, чи це дійсьно насмарк: в дитини з носа тече лише під час плачу, а так сухо в носику (навіть засухо я б сказала). А от як він їсть (ми на ГВ) то в носику так ніби сопіння, чути що щось є і заважає йому вільно дихати. Пробувала неодноразово турундочкою витягти - нічого нема.

І ще, як ви ставитеся до закапування в носик грудного молочка. В одних джерелах читала що це ліки, в інших - що середовище для розмноження всякої каки, бактерій і т.ін.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Oksana5 » 03 лютого 2010, 23:09

Natalinda написав:Дякую! :rose:
Ще була б вдячна якби конкретніше написали про проведення процедури промивання дитячого носика. Думаю що це багатьом молодим мамочкам знадобиться.

Для промивання носа можна використовувати кип"ячену воду, фіз. розчин, спеціальні аптечні розчини салін, но- соль .., настої трав.Новонародженим достатньо 4-5 кр., 1рік -1/2 піпетки.Слиз та кірочки, що розмочилися, можна відсмоктати грушею чи відсмоктувачем.

І ще, чи це дійсьно насмарк: в дитини з носа тече лише під час плачу, а так сухо в носику (навіть засухо я б сказала). А от як він їсть (ми на ГВ) то в носику так ніби сопіння, чути що щось є і заважає йому вільно дихати. Пробувала неодноразово турундочкою витягти - нічого нема.

Схоже, що утримується тільки набряк слизової носа. Якщо це не перешкоджає смоктанню, то лікувати не потрібно, пройде за кілька днів. В іншому випадку лікар може призначити антигістамінні засоби, що знімають набряк, чи певні фіз. процедури.

І ще, як ви ставитеся до закапування в носик грудного молочка. В одних джерелах читала що це ліки, в інших - що середовище для розмноження всякої каки, бактерій і т.ін.

Я ставлюсь позитивно. В молоці є фактори з противірусним єфектом.
Однак реакція у кожної дитини в різних ситуаціях може бути різною.
Тому, якщо помічаєте покращення стану дитини після закапування молочка у носик, можете застосовувати цей метод, якщо погіршення чи без змін - не використовуйте.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення happymami » 10 березня 2010, 17:23

у мене насмарк і печу горло (вірніше носоглотка). Інгаляції евкаліпта можна, якшо дитина в мене велика вже - 10 міс? і як правильно робити їх?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Лікування годуючої мами

Повідомлення Oksana5 » 10 березня 2010, 19:49

happymami написав:у мене насмарк і печу горло (вірніше носоглотка). Інгаляції евкаліпта можна, якшо дитина в мене велика вже - 10 міс? і як правильно робити їх?



Мамі можна робити інгаляції евкаліпту (використати спеціальний інгалятор або дихати над посудоом з теплим настоєм трави), ще зробіть промивання носа настоєм ромашки, використавши дитячу грушу.
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron