Глобальні оголошення!



Молочниця

Розділ тимчасово закритий для запитань

Молочниця

Повідомлення Naya » 25 січня 2010, 12:49

Доброго дня!
Ситуація така: довший час боліли груди - і при годуванні і, особливо, після годування, пекло вогнем, неможливо було ні вдіти нічого, ні торкнутися, одним словом не побажаю такого нікому. Я все списувала на тріщини і на неправильний захват. Лікувала тріщини чим лиш могла, а результату ноль. Але Даша підказала, що це може бути молочниця. Почала читати - симптоми як з мене списані. Змащувала розчином соди - відчула полегшення.
Були в нашого педіатра, я спитала її чи немає молочниці в ротику дитини. Вона подивилася і сказала, що трішки є. Але...
Ротик в малого чистий, біленький трішки лиш язичок. Я читала, що при молочниці наліт(бляшки) знімаються, а під нимми є маленькі ранки. Педіатр порадила змащувати ротик малому розчиненою у воді таблеткою ністатину, а мені ним же змащувати соски, але змивати. Соски я ним змащувала, потім купила ністатинову мазь. Біль пройшла, тріщина загоїлася, залишився лиш неприємний зуд. Перечитала ше все про молочницю, і вирішила малому ротика ністатином не мазати. Змащувала розчином соди - марлечку на палець, в розчин і протирала. Але наліт на язичку не знімається, тобто бляшок отих нема, решту все в ротику чисто, то я вирішила не мучити дитя.
Але знову ж читаю, що в дитини симтоми можуть не проявлятися, але коли мама хвора, то тре лікувати пару.Малий спокійний, його нічого не турбує, апетит чудовий.
Зуд в мене ніяк не проходить, я вже вдалася до совкового методу: змащувала соски зеленкою, заодно і язичок малого весь в зеленці.
Але й зеленка не допомагає. Задумалася випити флюконазол внутрішньо, може це дасть якийсь результат.
І от основне питання: Чи можна пити його при ГВ, бо інформацію знайшла двояку- і можна і не можна.
Як вплине на дитину? Чи може мені випити дитячу дозу, якщо дитину теж треба лікувати? Адже флуконазол
Концентрация активного вещества в грудном молоке, суставной жидкости, слюне, мокроте и перитонеальной жидкости аналогичны таковым в плазме.Концентрация в плазме находится в прямой зависимости от дозы.

Чи дати собі спокій і не чіпати малюка?
Просто хочу геть позбутися цієї бяки, не хочу рецидивів, але мене більше хвилює як це вплине на здоров"я дитини.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Молочниця

Повідомлення Oksana5 » 25 січня 2010, 21:52

Молочницю викликає грибок Кандида, який в живе на шкірі і слизових людини. При несприятливих умовах (прийом антибіотиків, тощо) він проявляє свою діяльність, надміру розмножується.
У даній ситуації, коли прояви грибка у мами і дитини є мінімальні, варто обмежитися МІСЦЕВИМИ заходами. Окрім розчину соди, тетраборату натрію, метиленової синьки, можна попробувати кверцетинову мазь чи порошок кверцитину
(вітаммін РР), який розводять водою в певній пропорції, змащують шкіру, слизові
3-4 р. на день. Дітям добре допомагав препаррат Імудон (хоча ост. часом його не було в аптеках) по1/4 таб. розвести водою 4 р. на день.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Молочниця

Повідомлення Naya » 26 січня 2010, 11:26

Oksana5 як визначити чи мінімальні прояви?
Я не лікар, і зараз, фактично, займаюся самолікуванням.
В малого я не бачу взагалі ніяких проявів молочниці, це виходячи з того, що прочитала.
Судячи з того, відколи мене болять груди, то в мене то вже запущено.
Я, відверто кажучи, була готова до того, що може бути молочниця після пологів, бо мені кололи цефтріаксон, а я на нього молочницею реагую одразу. Тільки от я ніяк не чекала, що це буде на сосках. Цей біль мене мучить вже більше півтора місяця.
Коли почала мазати ністатиновою маззю, біль трохи пройшла, залишився лиш неприємний зуд. Мазала 7 днів, потім 3 дні ще зеленкою, бо подумала, що мазь не допомагає. Зеленка теж. Зараз от після годування знову болить, не кажу вже про зуд. Знову повернулася до ністатину. Може я заскоро перестала ністатином мазати і тепер рецидив?
І от які в мене прояви? Мінімальні чи ні?
Про тетраборат натрію читала, що його заборонили- він дуже токсичний.
Ще є кандид-крем - клотримазол, але зі всього виходить, що флуконазол найбільш дієвий і найширшого спектру дії, адже тих кандид є багато видів.
Також читала про вітамін В12.
Може флуконазол тоді розчинити у воді і протирати ще ним?
І чи треба все-таки лікувати малого, якщо в нього немає ніяких проявів? (ну це так на мій погляд).
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Молочниця

Повідомлення Oksana5 » 26 січня 2010, 20:27

Як педіатр можу сказати про те, що стосується дитини : білий наліт на язику - це легкий чи мінімальний прояв молочниці. При цьому протигрибкові засоби місцево чи системно застосовувати не потрібно, лише можна обмежитися раніше перерахованими засобами. Якщо проявів не має, то і лікувати не потрібно.
Стосовно молочниці на грудях, я б радила звернутись до вашого гінеколога.
На мою думку, варто обмежитися місцевими протигрибковими засобами. Можливо варто ністатинову мазь замінити на мазь із іншою діючою речовиною (клотримазол напр.) змажувати 2- 3р. в день 14 днів, пропити курс полівітамінів, бактерійні препарати чи пробіотики.
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей