Глобальні оголошення!



Прояви алергії

Розділ тимчасово закритий для запитань

Прояви алергії

Повідомлення Natalinda » 26 травня 2010, 10:47

Пані Оксано, розтлумачте будь-ласка. Наскільки я розумію про алегрічні реакції можна говорити тоді коли дитина щось зїла, та їжа потрапила в шлунок, а потім кров рознесла той алегрен по тілі і зявилася висипка?
В нас ніколи таких проблем не було. Дитині майже 9 міс. На ГВ. Коли даю синочку сир домашній в нього навколо ротика відразу ж робляться червні прищики, тобто їжа ще не встигає потрапити в шлунок. В мене таке враження що робляться вони лише в місцях доторкання сиру і шкіри. Кефірчик такої реакції не дає. Сходять вони досить швидко, максимум півгодини.
Що це? Все ж таки алергія? Їсти сир чи не їсти?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прояви алергії

Повідомлення мешканка » 26 травня 2010, 13:04

можна доповнити питання: малечі 1,4 рочки, досі явних проявів алергії не спостерігалось, але на минулому тижні з"вилась серйозна висипка на підборідді і на повіках. Прищики лущатся і утворюється кірка. Чи може так проявляти себе харчова алергія? (В старшої доці алергія була по тілі і по щічках)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Прояви алергії

Повідомлення Oksana5 » 03 червня 2010, 22:03

Natalinda написав:Пані Оксано, розтлумачте будь-ласка. Наскільки я розумію про алегрічні реакції можна говорити тоді коли дитина щось зїла, та їжа потрапила в шлунок, а потім кров рознесла той алегрен по тілі і зявилася висипка?
В нас ніколи таких проблем не було. Дитині майже 9 міс. На ГВ. Коли даю синочку сир домашній в нього навколо ротика відразу ж робляться червні прищики, тобто їжа ще не встигає потрапити в шлунок. В мене таке враження що робляться вони лише в місцях доторкання сиру і шкіри. Кефірчик такої реакції не дає. Сходять вони досить швидко, максимум півгодини.
Що це? Все ж таки алергія? Їсти сир чи не їсти?



Теоретично це можливо. Е контактний дерматит, що виникає в місті контакту з алергеном.
у вашому випадку, коли висип так швидко зникає, напевно має місце просто подразнення шкіри одним із компонентів їжі. Схожа ситуація може спостерігатися і при слинотечі під час прорізування зубів. Думаю сир їсти можна.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Прояви алергії

Повідомлення Oksana5 » 03 червня 2010, 22:07

мешканка написав:можна доповнити питання: малечі 1,4 рочки, досі явних проявів алергії не спостерігалось, але на минулому тижні з"вилась серйозна висипка на підборідді і на повіках. Прищики лущатся і утворюється кірка. Чи може так проявляти себе харчова алергія? (В старшої доці алергія була по тілі і по щічках)


Прояви алергії можуть мати різноманітну локалізацію і причину. Звичайно потрібно звернутись до лікаря.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Прояви алергії

Повідомлення мешканка » 13 червня 2010, 13:17

алергія зійшла майже повністю, але, на її місці, а саме, навколо очей з"явились поодинокі червоні прищики і 2 гнійничка на повіці і на щічці.. маленькі...здебільшого, прищики стають дуже помітними коли плаче і розтирає сльози. Що це може бути? Продовження алергії, чи щось інше? Наперед дякую.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Прояви алергії

Повідомлення Oksana5 » 13 червня 2010, 21:04

До проявів алергії, коли порушена цілісність шкіри, може приєднуватись бактерійна інфекція - стрептодермія (проявляється висипкою із гнійним вмістом).
Якщо дана висипка прогресує, дитина потребує консультації дерматолога.
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron