Глобальні оголошення!



Прикорм

Розділ тимчасово закритий для запитань

Прикорм

Повідомлення Natalinda » 02 березня 2010, 16:57

От нам вже 6 місяців, пора вводити прикорм. :) Скрізь купа різної інформації, я вже не кажу про бабусів з їхніми яєчними жовтками та яблучним соком. З чого порадити розпочинати ви. :?
Нам педіатр каже картопелька, морква, бурячок з олією та лимонним соком, а я більше схиляюся до картопельки, цвітної капусти з грудним молоком...
І чи давати дитинці щось пити потрошки? Що саме?
Буду дуже вдячна за відповідь! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прикорм

Повідомлення Oksana5 » 07 березня 2010, 17:15

В книжці по грудному годуванню Марії Хомів висвітлені останні сучасні погляди на введення прикормів. Справа в тому, що кожні 5 років приблизно вони змінюються, і будуть змінюватися і надалі, я думаю. Тому тут дуже важливий і ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід, і особливості сезону.
Щодо рідини, то в осбливих випадках (жаркі дні, висока температура і низька вологість в приміщенні, захворювання з високою температурою, проносом) воду у 2 півріччі можна рекомендувати після смоктання грудей. Дитина сама вирішить потрібно це їй чи, ні.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Прикорм

Повідомлення Nymydora » 22 червня 2010, 08:03

Мене от мучить питання стосовно давання фруктів, ягід, сиру і т.д.
Нам 9 місяців, одне годування (друге) замінюємо дорослою їжею: їмо каші, овочеве пюре. Загалом їмо 5 разів. КОЛИ ДАВАТИ ЯГОДИ І СИР? Чи їх можна давати між годуваннями по трошки, чи як один повноцінний прийом їжі (хочеться якнайбільше зберегти грудне годування)? І скільки дитина в такому віці має з"їдати за одне годування каші чи овочів чи сиру? Ми зараз з"їдаємо 100-150 гр кашки за один раз, а за півгодинки перед тим ще десь 20-30 гр ягід. То не забагато?
Порадьте будь ласка, як краще зробити!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Прикорм

Повідомлення krapk@ » 22 червня 2010, 15:39

порадьте: прикорм даємо так: в 2 годині овочі (картопля, морква, цвітна і звич. капуста, кабачок, бурячок), в 7 сирок з фруктами. В 11 кашку (рис-гречку). Розумію, що можливо забагато їди для наших не повних 7 місяців, але поки що жодне годування не замінено на всі 100%, тобто циця є завжди. Варто щось міняти? Дитина почуває себе добре, змін ніяких (тобто продукти засвоюються гарно)
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Прикорм

Повідомлення Oksana5 » 02 липня 2010, 21:35

Nymydora написав:Мене от мучить питання стосовно давання фруктів, ягід, сиру і т.д.
Нам 9 місяців, одне годування (друге) замінюємо дорослою їжею: їмо каші, овочеве пюре. Загалом їмо 5 разів. КОЛИ ДАВАТИ ЯГОДИ І СИР? Чи їх можна давати між годуваннями по трошки, чи як один повноцінний прийом їжі (хочеться якнайбільше зберегти грудне годування)? І скільки дитина в такому віці має з"їдати за одне годування каші чи овочів чи сиру? Ми зараз з"їдаємо 100-150 гр кашки за один раз, а за півгодинки перед тим ще десь 20-30 гр ягід. То не забагато?
Порадьте будь ласка, як краще зробити!



Шановна Nymydora, не бійтесь, що введення прикорму, нашкодить грудному годуванню. Враховуючи, що вашому малюку уже 9 місяців, це вже не грозить.
Мені найбільш імпонує індивідуальний підхід у введенні підгодовувань. Ваш варіант теж можливий, як індивідуальний для вашої дитини на даний момент. Але поступово все ж таки розширюйте раціон малюка.
Згідно протоколів офіційних у 9 міс. дитина може їсти за добу:
-овочеве пюре 180г[color=#FF4080],фруктове пюре 80 г(можна давати одномоментно, або розділяти на частини з кошею чи сиром-40 г), каша 160 г, м"ясне пюре 50г (обов"язково вводьте), жовток 7г, печиво 5г, кефір 200г.
[/color]
Oksana5 Офлайн


 

Re: Прикорм

Повідомлення Oksana5 » 02 липня 2010, 21:46

krapk@ написав:порадьте: прикорм даємо так: в 2 годині овочі (картопля, морква, цвітна і звич. капуста, кабачок, бурячок), в 7 сирок з фруктами. В 11 кашку (рис-гречку). Розумію, що можливо забагато їди для наших не повних 7 місяців, але поки що жодне годування не замінено на всі 100%, тобто циця є завжди. Варто щось міняти? Дитина почуває себе добре, змін ніяких (тобто продукти засвоюються гарно)


Нічого змінювати не варто, а в 7,5 міс вводьте м"ясо.
Існують певні терміни введення прикорму, тому що потрібно на щось орієнтуватись. Але відхилення в кілька тижнів в обидві сторони допускаються (той же - індивідуальний підхід).
Oksana5 Офлайн


 


Повернутись до Педіатр (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість