Глобальні оголошення!



Ерозія

Ерозія

Повідомлення мешканка » 02 березня 2010, 15:32

Доброго дня. В мене таке от питаннячко назріло. Після родів діагностували незначну ерозію і сказали прийти, як відновиться менструація на огляд, а я от ніяк не зберуся.. Скажіть, наскільки це необхідно (огляд, маю на увазі). Бо знайомі говорили, що, як перестаєш годувати грудьми-то ерозія сама зятягується... чи то є правда? і чи якось можна самій визначити, чи присутня ще ерозія чи ні.. Буду дуже вдячна за відповідь. :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ерозія

Повідомлення Пуха » 17 березня 2010, 23:45

Діагностували ерозію шийки матки на 14 тижні вагітності, сказали, що наразі лікувати не можна. Як ерозія може вплинути на перебіг вагітності, пологи?
Пуха Офлайн


 

Re: Ерозія

Повідомлення bilka » 30 березня 2010, 22:47

Ерозію шийки матки обов'язково потрібно спостерігати і при необхідності-лікувати,але у кожному випадку-індивідуально! Розумієте лише Ваш лікар, який вас, лікує, оглядає знає, повинен побачити ерозію і вже тоді дати рекомендації.
У кожної жінки має бути свій гінеколог, стоматолог, кометолог і масажист. А все решта- за бажанням! Жарт!
bilka Офлайн


Акушер-гінеколог
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 грудня 2009, 12:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 58 раз.

Re: Ерозія

Повідомлення irinka » 23 листопада 2011, 10:15

Доброго дня! Мені 1 рік після пологів випалювали ерозію. Наскільки це погано (чула, що після випалювання неможливо завагітніти) :istereka: І скільки часу повинна загоюватись рана?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ерозія

Повідомлення bilka » 07 лютого 2012, 23:26

Все залежить від того чим і як вам випалювали.Потрібно оглянути і тоді можна щось прогнозувати.
bilka Офлайн


Акушер-гінеколог
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 грудня 2009, 12:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 58 раз.

Re: Ерозія

Повідомлення maryana180 » 23 грудня 2012, 21:05

Доброго вечора.При огляді в гінеколога в мене виявили ерозію на рубцях що залишились після пологів.Лікар сказала що така ерозія свічками не лікується і потрібна пластика.Сказала якщо планую другу дитину то можна рік почекати.Дитину в найближчих 1.5-2 роки я не планую.Скажіть будь ласка чи можна іншим способом вилікувати рубцеву ерозію,і чи можна зачекати з пластикою.Дякую.
maryana180 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 08 грудня 2012, 22:47
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Re: Ерозія

Повідомлення bilka » 17 лютого 2013, 21:25

...що це за" РУБЦЕВА ЕРОЗІЯ"??? Ерозія шийки матки-це діагноз,а неповноцінні рубці на шийці-потрібно висікати і робити пластику,але після пластики проблематично народжувати самій,тому,краще зачекайте-це не терміново! А лікування ерозії не впливає на пологи(якщо все зробити правильно)!!!
bilka Офлайн


Акушер-гінеколог
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 грудня 2009, 12:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 58 раз.

Re: Ерозія

Повідомлення Sms » 07 січня 2014, 14:19

Чи роблять в нас в Тернополі лазерне прижигання ерозії? Якщо так то де? Скільки коштує ця процедура? Чи висока ймовірність, що з часом ерозія після цього способу лікування повернеться назад?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ерозія

Повідомлення Ніна » 18 травня 2014, 22:51

доброго дня, в мене після пологів минуло майже 2 місяці, періодично нив живіт, гінеколог сказав що в мене ерозія але після обстеження поставили діагнос підгострений ендометрит, але через день почалися місячні! в мене виникає питання, ерозія лишається а запалення зникає, адже були місячні чи як????
і від чого ерозія може виникнути так швидко після пологів??????????
Ніна Офлайн


 

Re: Ерозія

Повідомлення Akula » 28 січня 2016, 23:25

дівчата підкажіть де в Тернополі можна зробити кольпоскопію шийки матки?
Akula Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 11 березня 2012, 14:34
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Дівчинка РІТОЧКА

Далі

Повернутись до Акушер-гінеколог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron