Глобальні оголошення!



Помірне багатоводдя

Помірне багатоводдя

Повідомлення Гість » 21 січня 2011, 20:30

Доброго дня Вам!Дуже цікавить питання щодо помірного багатоводдя.У мене зараз 35-36 тиждень вагітності. Сходила на останнє планове УЗД ,висновок- "помірне багатоводдя".Такий висновок мені уже ставили на 20-21 тижня,тоді я чемно пролікувалась ( пила аспаркам,курантіл та антибіотик роваміцин).У 27-28 тижнів знову побувала на УЗД,кількість навколоплідних вод-нормальна. Отже, лікування допомогло,я заспокоїлась. А тепер я дуже хвилююсь,лікар хотіла мене направляти у лікарню,я не погодилась,тому вона мені призначила антибіотики "Амоксиклав",і знову ж таки аспаркам та курантіл.Я почуваю себе цілком нормально, не болить нічого.Скажіть,будьте добрі, чи варто мені пити такий антибіотик та чи таке страшне воно, "помірне багатоводдя",як ним лякають.Та чи варто уже в шостий раз відвідувати ультразвукову діагностику,адже після цього лікування мене знову лікар направить туди. Наперед велике дякую за відповідь!!!
Гість Офлайн


 

Re: Помірне багатоводдя

Повідомлення bilka » 16 лютого 2011, 23:03

Тільки ваш дільничий акушер-гінеколог може вам давати рекомендації з приводу призначень і обстежень.
bilka Офлайн


Акушер-гінеколог
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 грудня 2009, 12:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 58 раз.


Повернутись до Акушер-гінеколог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість