Глобальні оголошення!



Дитячі передплатні видання

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення pan_kotskyy » 03 лютого 2016, 10:06

Галина написав:Дівчата, хто виписує "Професор Крейд", вам вже прийшов журнал? Вже місяць закінчується, а нам ще не прийшов, починаю хвилюватися.

нема ще Крейда. Цього року виписала 6 журналів, звикла, що минулого року Пізнайко в перши числах приходив, а тут майже всі журнали наприкінці місяця, а Крейда і Крилатих ще нема.
Отримала Колосок, трохи розчарована першим номером, якщо чесно. По перше, чомусь уявляла, що той журнал більшого формату, ну але то таке. Про зміст. Постійно дивує мене і не можу надивуватись, коли в журналах і книгах для дітей використовують вирази як для дорослої аудиторії.
Наприклад, в номері розповідають про вітамін С. "Великі дози вітаміну С можуть негативно впливати на репродуктивну функцію та мати мутагенну дію, викликають порушення ферментативних процесів, сприяють розвитку остеопорозу." Для якого віку ці фрази? Кому з дітей це взагалі цікаво? :dash:
Так само інші статті написані більше науково-енциклопедично аніж зацікавлююче. Щоб прочитати з малим статтю - половину статті просто пропускаю, а іншу половину перефразовую доступнішою мовою. :impossible:
На разі, розчарована. Очікувала більшого.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Сяна » 03 лютого 2016, 21:47

у нас "Колосок" ще лежить, не читали, тому нічого сказати не можу
а що то за Професор Крейд? ніколи не читали з доцьою такого журналу
колись купила кілька номерів Пізнайка - не пішло, є номери ще в обгортці навіть, не розпечатані(
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Natalinda » 04 лютого 2016, 09:39

Ну Пізнайко трохи для старших. А ти з дисками купувала? Диски теж не пішли?

Подзвоніть хтось в редакцію, так найнадійніше, я за своїми журналами вчора дзвонила, то один тільки позавчора відправили, а другий ще додруковують.
Прикольно як номери прийдуть новорічної тематики, якраз вчасно :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Сяна » 04 лютого 2016, 10:29

Natalinda, так, з дисками. по них Катя грається, але в мене на ноуті вони не йдуть - треба компа, тому грається десь раз в тиждень
і я б сказала, що Пізнайко не пішов, бо не цікавий, не заскладний, а залегкий чи що... принаймі ті номери, що ми маємо (вони давніші трохи, бо зараз з дисками не випускають ніби)
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Tajga » 08 лютого 2016, 03:42

Я цього року прогледіла річну підписку, тому Крейда не виписала, хоч планувала. ВІд Маминих сонечків-розумників-фей вирішила відпочити. Наразі на два місяці (лютий-березень) виписала Колосок для старших і Ведмедик Баррі для менших. Якщо сподобаються - продовжу, ні - спробую ще щось інше.
pan_kotskyy написав:Отримала Колосок, трохи розчарована першим номером, якщо чесно. По перше, чомусь уявляла, що той журнал більшого формату, ну але то таке. Про зміст. Постійно дивує мене і не можу надивуватись, коли в журналах і книгах для дітей використовують вирази як для дорослої аудиторії.
Наприклад, в номері розповідають про вітамін С. "Великі дози вітаміну С можуть негативно впливати на репродуктивну функцію та мати мутагенну дію, викликають порушення ферментативних процесів, сприяють розвитку остеопорозу." Для якого віку ці фрази? Кому з дітей це взагалі цікаво? :dash:

Після цього вже не знаю, що й чекати від того Колоска... :confused:
Ще подумую про Водограйчик. Є такий католицький журнал для дітей від 3 до 7 років. Днями гортала січневий номер, то ніби цікавий має бути, саморобки-розмальовки, віршики-казки, релігійна тематика. Подумую про те, щоб виписати на декільки місяців, придивитись до нього..
Зображення
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Marichka » 08 лютого 2016, 09:05

Я вже хочу Водограйчик.Бо сама колись любила Водограй!!!Дуже гарний був журнал!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Галина » 08 лютого 2016, 09:26

Отримали Професора Крейда в п’ятницю.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення pan_kotskyy » 08 лютого 2016, 13:49

Галина написав:Отримали Професора Крейда в п’ятницю.

то за січень, пра? я в п'ятницю як раз на пошті питала за Крейда, то ще не було... тобто, в мене ще немає. Як враження?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Галина » 08 лютого 2016, 16:15

pan_kotskyy, так за січень. Якийсь він минулого року цікавіший був, але ми минулого року не виписували, тільки купили кілька номерів. В цьому написано про нафту, орангутана і омелу. Про безпеку в інтернет мережі, гороскоп, комікс... Загалом журнал непоганий. Моя Діанка його любить, дещо вже прочитала, орігамі робила.
Сяна, Професор Крейд Каті ще мабуть зарано. Він більш на школярів орієнтований. Можу тобі минулорічні номери принести, попробуєш Каті почитати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячі передплатні видання

Повідомлення Сяна » 09 лютого 2016, 10:36

Галина, дякую, принеси кілька номерів, хоч подивлюсь на них)
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron