Глобальні оголошення!



Дитячі розвиваючі книжки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі розвиваючі книжки

Повідомлення Перлинка » 06 жовтня 2011, 21:53

моя доця від цих прибалділа,книжка-пазл на кожній сторінці
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


у нас українською мовою білосніжка,русалочка і мауглі

сама сидить чемненько і складає,складає ,склаадає... :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Zaya » 07 жовтня 2011, 00:26

Жукова Н.С.
Вчимося говорити правильно: Програма занять із розвитку мовного наслiдування для дiтей вiд 1 до 3 рокiв
Zaya Офлайн


 

Re: Дитячі книжки

Повідомлення taranjka » 07 жовтня 2011, 10:46

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- маємо таку книжечку. дєцко дуже любить. сторінка відкривається і там пташки "вилазять" і звуки включаються
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі книжки

Повідомлення Liza » 07 жовтня 2011, 16:56

Zaya написав:Жукова Н.С.
Вчимося говорити правильно: Програма занять із розвитку мовного наслiдування для дiтей вiд 1 до 3 рокiв

а де ти дістала? мені би шось таке, хоча би про те, як вчитися взагалі говорити, ато малий гальмує в цьому плані.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Дитячі книжки

Повідомлення TanenRom » 08 грудня 2011, 02:44

taranjka написав:http://www.machaon.kiev.ua/catalog/id624 - маємо таку книжечку. дєцко дуже любить. сторінка відкривається і там пташки "вилазять" і звуки включаються


нам таку ж на день народження подарували - дитина в захваті.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні розвивалки

Повідомлення Касівочка » 14 січня 2012, 19:13

georginochka, в нас також є схожа "розумна книжечка" :гуд: Називається "Грамотійко. Інтелектуальний розвиток для дітей 2-3 років". Книжка - супер, тренує пам'ять і мислення, розвиває мовлення, є елементи математики. гра з вогнем, є дууууже багато цікавих завданнячок, все готове, поділене на розділи і заняття, не треба сушити голову, що б то придумати сьогодні :?
Єдине - рекомендую займатись недовго, щоб дитина швидко не втратила інтерес до книжки (забирати ще до того, поки їй набридне), і десь від 2 з половиною - ближче до 3-ох років, бо я взяла її ще коли малій було рік і 10, вона собі, звичайно, розглядала малюнки, шось там "розмальовувала", називала тварин, які там зображені, розказувала, що вони роблять, але обвести картинку по контуру, порахувати предмети чи повторити віршик ще не вміла. Зараз їй вже 2 і 8, і це донині одна із наших улюблених (зашарпаних :grin: ) книжок! Вони, здається, навіть є для різного віку.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Домашні розвивалки

Повідомлення Liza » 15 січня 2012, 00:55

Касівочка
а де ви купували сіє чудо?
я недавно була в книж.маг. і там було дуже мало л-ри із розвивалками для дітей тако говіку :(
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Домашні розвивалки

Повідомлення TanenRom » 15 січня 2012, 02:59

Касівочка написав:Називається "Грамотійко. Інтелектуальний розвиток для дітей 2-3 років".



і у нас ця книга є, купила місяці з 3 тому - гарно вирішуємо різні задачки - правда дійсно лінію обвести ми ще не можемо, тому я знайшла вихід - ми по ній водимо просто пальчиком.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні розвивалки

Повідомлення Касівочка » 16 січня 2012, 19:12

Liza, купляла в центрі в "Книжковій хаті".
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Домашні розвивалки

Повідомлення Milichka » 20 січня 2012, 17:23

Касівочка написав: Називається "Грамотійко. Інтелектуальний розвиток для дітей 2-3 років". Книжка - супер, тренує пам'ять і мислення, розвиває мовлення, є елементи математики. гра з вогнем, є дууууже багато цікавих завданнячок, все готове, поділене на розділи і заняття, не треба сушити голову, що б то придумати сьогодні


У нас є майже всі книжечки з цієї серії, дуже класні, купила їх коли дитині ще 2-х років не було, тоді просто розглядали малюнки, коментували, зараз уже виконує завдання, майже усі її під силу, крім графічних - розмалювати, обвести, замалювати - ще не виходить.

Дуже раджу усім мамочкам, справді цікаво, у моєї дитини це любима розвивалка. Ми купляємо їх у Пелікані. Тоненькі вартують 6 грн, а товста типу "Грамотійко" 22 грн - ціни приємні ))))

Отут ссилка на ці книжечки, у нас на укр. мові
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість