Глобальні оголошення!



Дитяча художня література

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 20 січня 2018, 02:20

писала раніше про книгу Вестлі Тато,мама, 8 дітей і вантажівка. Досить швидко пішла. Миколай приніс 2 частину і практично дочитуємо. Часу на читання катастрофічно немає, а тут можемо з мужом по черзі перед сном читати, бо історії короткі, легкі і дружні. і сюжет в кожній істрії новийю Вже навіть до сільського говору бабусі привикла, то регочемо з малим з тих її перлів. Так розумію подали її мову приблизно так як в Карпатах говорять, бо бабуся теж з гір. Хто хоче першу книгу можу дати читнути.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення vikilandi » 20 січня 2018, 13:46

Мені вже з читанням дітям легше. Син сам читає Сухомлинського від "Школа". Оповідання коротенькі. Цікавий сюжет. Присутня мораль. Легко читається самими дітками. Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Дитяча художня література

Повідомлення кcuxa » 20 січня 2018, 21:19

nelly написав:писала раніше про книгу Вестлі Тато,мама, 8 дітей і вантажівка. Досить швидко пішла. Миколай приніс 2 частину і практично дочитуємо. Часу на читання катастрофічно немає, а тут можемо з мужом по черзі перед сном читати, бо історії короткі, легкі і дружні. і сюжет в кожній істрії новийю Вже навіть до сільського говору бабусі привикла, то регочемо з малим з тих її перлів. Так розумію подали її мову приблизно так як в Карпатах говорять, бо бабуся теж з гір. Хто хоче першу книгу можу дати читнути.

я б взяла читнути :yes:
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Kisja » 20 січня 2018, 23:43

nelly написав:Хто хоче першу книгу можу дати читнути

Я б взяла - другою на черзі
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Sam » 22 січня 2018, 00:30

Цікава ваша думка про українські народні казки.
Не знаю чи то вони всі такі, чи то у нас така книжка ( Харківське видання). Але майже в кожній казці чоловіки якимись немічними змальовуються. От наприклад Яйце-райце. Хлопцю змія давала завдання нереальні, він йшов до річки плакати, там зустрів зміїну дочку, яка казала: " Ні про що не хвилюйся, йди поспи, я все зроблю". Які риси характеру така казка виховує?
А далі ще як вони зайця ловили золотого, то теж не в кращому світлі хлопця змальовують.
Чи звертання - Стара. Баба, Дід. Нічого такого, але можна якось лагідніше.
Не знаю, чи то я придираюся, але не хочеться такого читати, особливо хлопчику.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення taranjka » 22 січня 2018, 00:41

Я перестала казки читати вже давно. Не тільки українські, дуже багато чого у казках такого, що мені не подобаються. А постійно обговорювати, різні моменти набридає. А такого багато - всі мачухи злі, 2 (3-х) розумних дітей в сімї не знайдеш, дітей продають, віддають, дітей бють, тварин бють... Думаю можна обійтися і без цієї народної мудрості, а казок і сучасних не бракує.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Тиха » 22 січня 2018, 01:23

Ми недавно Котигорошка прочитали. Самій лячно стало. І такі жахи не тільки для народних казок різних народів світу хаарактерні... Ми не читаємо, дитині не цікаво.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Дитяча художня література

Повідомлення erinaceus » 22 січня 2018, 01:25

Sam Мій Матвій десь з рік тому так тащився від того Яйця-райця :ha: А казка довга, не дуже і почитаєш перед сном, коли в мами очі злипаються... То я ту книжку приховала, вже і не згадує.
Я от теж часто не в захваті від українських казок. Зараз практично не читаємо, раніше частіше було. Багато чого викидала, перефразовувала. Хоча зі свого дитинства пам'ятаю, що дуже любила народні казки :confused: І коли батьки читали,і коли вже сама. Чи то воно тоді по-іншому сприймалося, чи то я зараз така перебірлива стала, коли величезний вибір дитячої літератури... При тому, що маю до нині тих декілька старих книжок, які малому і перечитувала, але тепер вони мене вже не впирають :ha:
А взагалі, можна щось і вибрати для хлопців. От наприклад, Котигорошко чи Кирило-кожум'яка. Вони сильні, хоробрі і т.д. Ну а сумнівні моменти просто опускати. Мій Матвій взагалі фанат Котигорошка :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитяча художня література

Повідомлення nelly » 22 січня 2018, 02:07

я минулого року брала Шарля Перо то сплошні триллери а не казки :impossible:
ми теж по казках не дуже, але малим аткі як Ріпка чи Курочка Ряба, Теремок то норм
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяча художня література

Повідомлення Сяна » 05 лютого 2018, 10:32

дівчата, а хтось читав із дітьми тетралогію про Артура Люка Безсона?
і ще цікавить думка про книжку Тобі Лолнесс, може, хтось теж читав?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча читальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron